Вибори до Донецької обласної ради 2010 — вибори до Донецької обласної ради, що відбулися 31 жовтня 2010 року. Вибори пройшли за змішаною системою.
Опитування громадської думки напередодні виборів
[ред. | ред. код] № | Партія чи блок | Голосів «За» | У % | +/- відсотків у порівнянні з попередніми виборами | Місць |
1 | Партія регіонів | 1004115 | 65,78% | | 78 |
2 | Комуністична партія України | 107332 | 7,03% | | 8 |
3 | Сильна Україна | 56166 | 3,68% | | 4 |
4 | Фронт змін | 40698 | 2,67% | | 0 |
5 | ВО «Батьківщина» | 34809 | 2,28% | | 0 |
6 | Прогресивна соціалістична партія України | 22004 | 1,44% | | 0 |
7 | «Діти війни „Народна партія України“» | 12620 | 0,83% | | 0 |
8 | Руський блок | 12545 | 0,82% | | 0 |
9 | Соціалістична партія України | 10838 | 0,71% | | 0 |
10 | Партія зелених України | 8737 | 0,57% | | 0 |
11 | Нова політика | 8600 | 0,56% | | 0 |
12 | Єдиний центр | 6200 | 0,41% | | 0 |
13 | ВО «Свобода» | 5392 | 0,35% | | 0 |
14 | Наша Україна | 4205 | 0,28% | | 0 |
15 | Аграрна партія України | 4055 | 0,27% | | 0 |
16 | Молодіжна партія України | 3906 | 0,26% | | 0 |
17 | Християнський рух | 3132 | 0,21% | | 0 |
18 | «Правда» | 2989 | 0,20% | | 0 |
19 | Народна партія | 2765 | 0,18% | | 0 |
20 | Партія захисників Вітчизни | 2491 | 0,16% | | 0 |
21 | «Справедливість» | 2372 | 0,16% | | 0 |
22 | Народна влада | 1574 | 0,10% | | 0 |
23 | Третя сила | 1392 | 0,09% | | 0 |
| Проти всіх | 128523 | 8,42% | — | — |
| Недійсні бюлетені | 39114 | 2,56% | — | — |
| В цілому (явка 45,11 %) | 1526574 | 100% | | |
|
---|
| Верховна Рада Автономної Республіки | | |
---|
| Обласні ради | |
---|
| Міські Ради міст державного значення | |
---|
| Міські ради і мери обласних центрів | Вінниця ( Гройсман, СУ) • Дніпропетровськ ( Куліченко, ПР) • Донецьк ( Лук'янченко, ПР) • Житомир ( Дебой, ПР) • Запоріжжя ( Сін, ВОБ) • Івано-Франківськ ( Анушкевичус, УНП) • Кіровоград ( Саінсус, ПР) • Луганськ ( Кравченко, ПР) • Луцьк ( Романюк, СУ) • Львів ( Садовий, РХП) • Миколаїв ( Чайка, ПР) • Одеса ( Костусєв, ПР) • Полтава ( Мамай, СУ) • Рівне ( Хомко, ВПС) • Сімферополь ( Агеєв, ПР) • Суми ( Мінаєв, РМ) • Тернопіль ( Надал, ВОС) • Ужгород ( Погорєлов,ПЕП) • Харків (Кернес, ПР) • Херсон (Сальдо, ПР) • Хмельницький (Мельник, ВОБ) • Черкаси (Одарич,ПВД) • Чернівці (Федорук, УПЄ) • Чернігів (Соколов, ПР) |
---|
|