Вікіпедія:Кнайпа (технічні питання)
Цей розділ у кнайпі української Вікіпедії використовується для обговорення різноманітних технічних та організаційних питань.
Зверніть увагу, що для конкретних завдань існують окремі сторінки: Завдання для ботів, Запити на шаблони, Заявки на обробку зображень, Запити до адміністраторів інтерфейсу.
Якщо ж у вас є питання, що стосуються використання ботів, написання користувацьких скриптів, створення модулів, або ж ви зіткнулися з будь-якою технічною проблемою (десь щось працює не так, як мало б), пишіть сюди.
Будь ласка, підписуйте свої коментарі (для цього наберіть ~~~~
або натисніть кнопку над віконцем редагування).
Напишу мабуть сюди. Вкотре звертаюсь до спільноти з проханням заархівувати джерела у цій статті. Як запустити там той бот? Я так і не зміг розібратися, як працює той бот з архівації джерел. В Рувікі вже давно заархівували джерела, а Укрвікі, мабуть менше потрібна ця тема.--Парус (обговорення) 07:18, 18 жовтня 2024 (UTC)
- @Парус, недавно зламали Internet Archive, зараз сайт відновив роботу. Але на бота InternetArchiveBot ([1]) зараз велике навантаження, наприклад, на цей час пише, що затримка в обробці завдань складає 8333 хвилини та 44 секунди (це приблизно 11 з половиною днів). Тому зараз цей бот працює з великим навантаженням і може не оброблювати сторінки. Щодо інших ботів архівації, то я мені вони або невідомі або не працював з ними. --Repakr (обговорення) 09:31, 18 жовтня 2024 (UTC)
- Repakr Дякую за пояснення! Раніше той бот сам іноді архівував статті, але дуже шкода, що це припинилося. В мене купа великих статтей, які потребують архівації, є які я готую на статус доброї.--Парус (обговорення) 09:39, 18 жовтня 2024 (UTC)
- Зараз він лише додає архіви до мертвих статей. Раніше архівував всі джерела, але потім вимкнули це в налаштуваннях бота, бо через відсутність деяких параметрів в TemplateData, виходило, що не додавався
|url-status=live
для живих посилань. Зараз для шаблонів {{cite web}}, {{cite news}}, {{cite book}} це поправлено. --Repakr (обговорення) 10:06, 18 жовтня 2024 (UTC)
- Зараз він лише додає архіви до мертвих статей. Раніше архівував всі джерела, але потім вимкнули це в налаштуваннях бота, бо через відсутність деяких параметрів в TemplateData, виходило, що не додавався
- Repakr Дякую за пояснення! Раніше той бот сам іноді архівував статті, але дуже шкода, що це припинилося. В мене купа великих статтей, які потребують архівації, є які я готую на статус доброї.--Парус (обговорення) 09:39, 18 жовтня 2024 (UTC)
Доброго дня, чи може хтось зробити так, щоб у шаблоні Taxonbar підтягувалась з вікіданих властивість Paleobiology Database taxon ID (P10907) ? Дякую Alessot (обговорення) 12:37, 20 жовтня 2024 (UTC)
- тут є проблема, що існує також стара властивість wikidata:Property:P842 з тим самим ідентифікатором. Можливо у Модуль:Taxonbar/conf показувати обидві властивості з тим самим підписом "Paleobiology Database" --AS 08:28, 21 жовтня 2024 (UTC)
- Для перевірності треба показувати обидві БД: і fossilworks, і Paleobiology Database. Це різні БД з різними URL. Колись організація, яка вела Fossilworks, передала цю БД іншій організації, яка назвала її Paleobiology Database. Fossilworks залишилась, але, якщо правильно пам'ятаю, більше не наповнюється. Alessot (обговорення) 08:42, 21 жовтня 2024 (UTC)
- Вони використовують той самий ідентифікатор, тобто ІД fossilworks має працювати з посиланням на PBDB --AS 17:46, 22 жовтня 2024 (UTC)
- Для перевірності треба показувати обидві БД: і fossilworks, і Paleobiology Database. Це різні БД з різними URL. Колись організація, яка вела Fossilworks, передала цю БД іншій організації, яка назвала її Paleobiology Database. Fossilworks залишилась, але, якщо правильно пам'ятаю, більше не наповнюється. Alessot (обговорення) 08:42, 21 жовтня 2024 (UTC)
Вектор (2022)
[ред. код]Спробував змінити оформлення зі старого Вектора на Вектор (2022).
Якщо в старому векторі при перегляді Спеціальна:Список спостереження бачу в лівій колонці посилання на аналогічні списки спостереження у Вікіпедіях іншими мовами, то у Векторі (2022) показує відсутність інтервікі.
Чи можна це якось "підкрутити"? --Perohanych (обговорення) 07:37, 21 жовтня 2024 (UTC)
- Новий вектор не передбачає існування інтервікі посилань на сторінці спостереження. Тут хіба що можна щось придумати змінивши інтерфейс. --Andriy.v (обговорення) 21:20, 22 жовтня 2024 (UTC)
- В старому Векторі теж не було інтервік, але не пам'ятаю хто, і яким чином це в нас зробив. Можливо варто подати заявку на Фабрикатор, але я таке робив один раз і дуже давно --Perohanych (обговорення) 06:02, 23 жовтня 2024 (UTC)
Техновини: 43-й тиждень 2024 року
[ред. код]Найсвіжіші техновини з технічної спільноти Вікімедіа. Будь ласка, повідомте інших користувачів про ці зміни. Не всі зміни торкнуться Вас. Доступні переклади.
Новина тижня
- Команда мобільних застосунків випустила оновлення навігації у програмці Вікіпедії для iOS; нова версія програмки уже доступна в App store version. Команда додала нове меню Профіль, завдяки якому доступ до таких редакторських функцій як сповіщення і список спостереження можна отримати одразу з перегляду статті, а також кнопка «Пожертвувати» тепер у більш доступному місці при читанні. Це зроблено в рамках першої фази ширшого плану оновлення навігації, щоб допомогти програмці для iOS перейти від задоволення потреб читачів до повної підтримки і читання, і редагування. Фонд Вікімедіа додає більше функцій редагування і підтримку обговорень у вікі у відповідь на запити волонтерів упродовж останніх років.
Новини для редакторів
- Читачі Вікіпедії можуть завантажити розширення для браузера, щоб поекспериментувати над деякими ідеями потенційних функцій: пропозиціями статей для подальшого читання, автоматичним конспектуванням статті, покращеним функціоналом пошуку. Детальнішу інформацію і новини цього проєкту можна почитати на сторінці Content Discovery Experiments; можна також підписатися на розсилку Команди Web.
- Цього місяця тимчасові облікові записи почнуть створюватися для незалогінених редакторів цих 12 вікі. Список вікі може дещо змінитися: деякі вікі можуть бути зняті з нього, але нових додавати не будуть. Тимчасовий обліковий запис — це новий тип обліковки користувача. Він підсилює приватність незареєстрованих редакторів і полегшує членам спільноти комунікацію з ними. Якщо ви займаєтесь підтримкою інструментів, ботів чи додатків у цих 12 вікі і ваше ПЗ доступне для незалогінених користувачів або використовує дані про IP-адреси, його треба оновити для роботи з тимчасовими обліковими записами. Доступні інструкції про те, як оновлювати код. Дізнайтеся більше про план впровадження тимчасових обліковок у всіх вікі.
- Переглянути усі 33 подані спільнотою завдання, які було виконано минулого тижня, можна тут. Так, минулого тижня були створені Вікіпедії південною ндебеле, паннонською русинською, ібанською, мовами оболо і тай-ниа. [2][3][4][5][6]
- У Вікіфункціях тепер можна створювати функції, використовуючи лексеми Вікіданих, завдяки новому типу лексем Вікіданих, впровадженому минулого тижня. Коли ви переходите до одної з цих функцій, інтерфейс користувача пропонує селектор лексем, який допомагає вибрати з Вікіданих лексему, яка відповідає слову, яке ви вводите. Після цього Вікіфункції дістають обрану вами лексему з Вікіданих, перетворюють її на тип лексеми Вікіданих і передають у вибрану функцію. Більше про це можна почитати в свіжому випуску розсилки Вікіфункцій.
Новини для технічних дописувачів
- У вікі Вікімедіа з'явилася нова парсерна функція
{{#timef:…}}
, завдяки які можна легше форматувати дати різними мовами. Наприклад,{{#timef:now|date|en}}
показуватиметься як «11 November 2024». Раніше для форматування дат можна було використовувати{{#time:…}}
, але це вимагає знань про порядок компонентів часу й дати і пунктуацію між ними.#timef
(або#timefl
для місцевого часу) дає доступ до стандартних форматів дати, які MediaWiki використовує в інтерфейсі користувача. Це може допомогти спростити деякі шаблони у багатомовних вікі, насамперед у Вікісховищі і на Меті. [7][8] - Користувачі Вікісховища і Мети тепер можуть ефективно отримувати мову користувача за допомогою
{{USERLANGUAGE}}
замість{{int:lang}}
. [9] - Дорадча рада з продукту і технологій (Product and Tech Advisory Council, PTAC) набрала перших членів, які представляють Африку, Азію, Європу, Північну і Південну Америку. Вони працюватимуть над ініціативою Технологічної ради стратегії Руху зробити нашу технологічну платформу співвизначеною і більш витривалою. [10]
Детально
- Опубліковано новий випуск щоквартальної розсилки Зростання. Читайте в ньому про таке: прийдешній модуль новин спільноти на домашній сторінці новачка, нові опції налаштування спільнотою, а також деталі про нові проєкти.
- Фонд Вікімедіа став офіційним партнером програми CVE, міжнародної потуги з каталогування публічно відомих уразливостей кібербезпеки. Це партнерство дозволить Команді безпеки миттєво публікувати записи про загальновідомі вразливості (common vulnerabilities and exposures, CVE) ядра MediaWiki, розширень і тем оформлення, а також іншого коду, за яким наглядає Фонд.
- Список побажань спільноти тестує машинний переклад вмісту списку побажань. Волонтери тепер можуть ознайомитися з машинноперекладеними версіями побажань і пірнути в обговорення ще до того, як вміст буде перекладено перекладачами.
Зустрічі і події
- 24 жовтня — вебінар із серії Wiki Education Speaker на тему Open Source Tech: Building the Wiki Education Dashboard, у якому панельними спікерами будуть веброзробник та інтерни Вікімедіа.
- 20—22 грудня 2024 — Indic Wikimedia Hackathon Bhubaneswar 2024 (штат Одіша, Індія). Це хакатон для членів спільноти, у тому числі розробників, дизайнерів і творців контенту, на якому вони працюватимуть над технічними рішеннями, що покращують досвід дописувачів.
Техновини підготували автори Техновин, розіслав бот • Зробити внесок • Перекласти • Отримати допомогу • Написати відгук • Підписатись чи відписатись.
MediaWiki message delivery 20:51, 21 жовтня 2024 (UTC)
Автозаповнення таблиці з голосами на виборах
[ред. код]Вікіпедія:Вибори арбітрів/2024/Голосування/Попередні результати - підкажіть, будь ласка, а за допомогою чого (технічно) заповнюються значення в таблиці зверху (За / Проти / %)? Бо я бачу код порожньої таблиці в вікітексті O_O. Це якийсь скрипт, чи модуль, чи що?
Питаю, щоб зрозуміти, чи можна схожий механізм застосувати на сторінці Вікіпедія:Кандидати в добрі статті, щоб зверху автоматично генерувати список номінацій з кількістю голосів, датою початку, тривалістю, статусом. Тобто фактично "змерджити" оці таблиці по кожній номінації і показати саммарі зверху. Якщо є якийсь спосіб це зробити іншим чином (не так, як це робиться на сторінці голосування за арбітрів) - також буду вдячний за підказку. --Фіксер (обговорення) 14:56, 24 жовтня 2024 (UTC)
- Це дія скрипта Mediawiki:Votecounter.js. Він наразі працює тільки для підрахунку голосів на (де)номінаціях адмінів, бюрократів та виборах в АК. Можна розширити його фукціонування й на сторінку Вікіпедія:Кандидати в добрі статті щоби було схоже до Вікіпедія:Вибори арбітрів/2024/Голосування/Попередні результати. --Andriy.v (обговорення) 15:09, 24 жовтня 2024 (UTC)
- Дякую! Я так розумію, що я можу створити його копію в себе в особистому просторі, заінклудити для себе, і потім погратися з функціоналом самостійно? Чи для того, щоб виконувати оці "$("td.support").eq(j).text(results[a]);" необхідно, щоб скрипт був в просторі медіавікі та/або бути адміністратором? --Фіксер (обговорення) 15:53, 24 жовтня 2024 (UTC)
- Ні, не потрібно. Можете експерементувати у своєму просторі. --Andriy.v (обговорення) 15:59, 24 жовтня 2024 (UTC)
- Дякую! Я так розумію, що я можу створити його копію в себе в особистому просторі, заінклудити для себе, і потім погратися з функціоналом самостійно? Чи для того, щоб виконувати оці "$("td.support").eq(j).text(results[a]);" необхідно, щоб скрипт був в просторі медіавікі та/або бути адміністратором? --Фіксер (обговорення) 15:53, 24 жовтня 2024 (UTC)
Pages using the JsonConfig extension
[ред. код]що цн за нова бідося? Хто зна? Вже ціла категорія: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Категорія:Pages_using_the_JsonConfig_extension&action=edit&redlink=1 Хтось може дати цьома раду? --Jphwra (обговорення) 18:31, 24 жовтня 2024 (UTC)
- Це все наслідки цих постійних удосконалень різних векторів. Вже замучили. --J. (обговорення) 18:56, 24 жовтня 2024 (UTC)
Що за категорія намалювалася? Знову хтось грається. --Kamelot (обговорення) 02:01, 25 жовтня 2024 (UTC)
- @Kamelot Це зміни до рушія МедіаВікі, від якого вже плюються користувачі англійської Вікіпедії. За аналогією з англ. вікі, поставив категорію на вилучення: Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/25 жовтня 2024. --Repakr (обговорення) 07:33, 25 жовтня 2024 (UTC)
- Дякую. Вчора начебто такого лайна не було. --Kamelot (обговорення) 07:36, 25 жовтня 2024 (UTC)
- Так, то від учора ввечері. --J. (обговорення) 07:37, 25 жовтня 2024 (UTC)
- Дякую. Вчора начебто такого лайна не було. --Kamelot (обговорення) 07:36, 25 жовтня 2024 (UTC)
і інші села, де в картці є Сачхерський муніципалітет, його не показують правильно. Як це виправити? --Fessor (обговорення) 07:56, 25 жовтня 2024 (UTC)
- Я що саме не так? --Andriy.v (обговорення) 11:51, 25 жовтня 2024 (UTC)
- Зроблено, там в {{НП Грузії}} намагались відображати в картці "Сачхерський", а посилатись на "Сачхерський муніципалітет", але щось пішло не так. Я трохи може кострубато, але поправив. --Mike.Khoroshun (обговорення) 13:42, 25 жовтня 2024 (UTC)
- UPD. все таки прибрав форматування, бо воно ламається, якщо у вікіданих декілька значень в пункті "адміністративна одиниця", а шаблон {{wikidata}} з параметрами |plain=yes i |limit=1 не повертає (як я б очікував) перше значення з вікіданих без форматування і натомість повертає всі значення. Тому простіше виводити те слово "муніципалітет", нічого страшного, тим більше в інших полях цього ж шаблону воно виводиться. --Mike.Khoroshun (обговорення) 14:27, 25 жовтня 2024 (UTC)
Перейменування статті
[ред. код]Перейменувати статтю Абу Хамза аль-Курейші в Абу аль-Хасан аль-Гашемі аль-Кураші. --2A01:B747:94C:344:5CF1:E257:86DE:C118 12:40, 25 жовтня 2024 (UTC)
Ключі категоризації
[ред. код]Вітаю! Підкажіть, будь ласка, аналог «HotCat» або «Cat-a-lot», але для масової заміни ключів сортування? Конкретно зараз це треба зробити тут:
Дерево категорій (граф) : |
--Рассилон 13:38, 25 жовтня 2024 (UTC)
- @Рассилон як сказано в en:Wikipedia:HotCat#Sort_keys достатньо поставити вертикальну лінію ("|") в кінці назви категорії і після неї ключ сортування. --Mike.Khoroshun (обговорення) 15:05, 25 жовтня 2024 (UTC)
- я протестував на цій категорії яку ви вказали — все класно працює, додав цю інформацію нам на сторіну Вікіпедія:Додатки/HotCat --Mike.Khoroshun (обговорення) 15:19, 25 жовтня 2024 (UTC)
- @Mike.Khoroshun: Я мав на увазі якось автоматизовано, щоб не відкривати кожну статтю й підкатегорію. --Рассилон 18:13, 25 жовтня 2024 (UTC)
Шаблон:Number table sorting
[ред. код]от наприклад в статті Чемпіонат Англії з футболу 2023—2024: Прем'єр-ліга він перестав показувати в розділі Стадіони коректно Місткість, яка через знак КОМА без нього показує нормально. Хто знає що сталось? --Jphwra (обговорення) 08:28, 26 жовтня 2024 (UTC)
- це через зміни в захищеному модулі Math.
- @Repakr привіт, я так підозрюю функція _precision(x) тепер не шукає decimal за комою (як в рувікі). --Mike.Khoroshun (обговорення) 11:59, 26 жовтня 2024 (UTC)
- @Jphwra, @Mike.Khoroshun. Наче виправ. --Repakr (обговорення) 12:36, 26 жовтня 2024 (UTC)
- @Repakr працює коректно. Дякую. --Jphwra (обговорення) 13:04, 26 жовтня 2024 (UTC)
- я не бачу, що працює коректно постійна версія № 42741205, в статті Чемпіонат Англії з футболу 2023—2024: Прем'єр-ліга інший користувач замінив шаблон на інший тому в останній версії все виглядає ок. --Mike.Khoroshun (обговорення) 13:23, 26 жовтня 2024 (UTC)
- справа в тому що є два шаблони Nst та СЧТ. Не працював коректно Nst з комою на тепер він і з комою і без працює коректно. СЧТ і до того працював коректно. --Jphwra (обговорення) 14:15, 26 жовтня 2024 (UTC)
- @Mike.Khoroshun, @Jphwra. Тепер точно має працювати нормально, поправив регулярний вираз в Модуль:Math і бачу, що в модулі Модуль:Coordinates тепер правильно визначає точність, коли вказано
|format=dms
. --Repakr (обговорення) 12:07, 10 листопада 2024 (UTC)- @Repakr перепрошую ВСЕ ПРАЦЮЄ ДОБРЕ, не той шаблон підставив --Jphwra (обговорення) 12:09, 10 листопада 2024 (UTC)
- @Jphwra, @Mike.Khoroshun. Наче виправ. --Repakr (обговорення) 12:36, 26 жовтня 2024 (UTC)
Техновини: 44-й тиждень 2024 року
[ред. код]Найсвіжіші техновини з технічної спільноти Вікімедіа. Будь ласка, повідомте інших користувачів про ці зміни. Не всі зміни торкнуться Вас. Доступні переклади.
Новини для редакторів
- У листопаді нове розширення для графіків, Charts, буде додане на тестові вікі для виявлення помилок. Наразі проводиться безпекова перевірка, яка уможливить розгортання цього розширення у пілотних вікі для ширшого тестування. Ви можете почитати жовтневі новини цього проєкту та ознайомитися з актуальною документацією та прикладами у бета-Вікіпедії.
- Переглянути усі 32 подані спільнотою завдання, які було виконано минулого тижня, можна тут. Наприклад, Pediapress.com, зовнішній ресурс, який створює книжки з Вікіпедії, тепер може використовувати Карти Вікімедіа, щоб включати згенеровані карти з карток у свої друковані книжки. [11]
Новини для технічних дописувачів
- У вікі можна використовувати розширення Guided Tour, щоб за допомогою вікіекскурсій пояснювати новачкам, як редагувати. У це розширення уже додали підтримку темного режиму. Авторам таких екскурсій варто перевірити, чи все виглядає належним чином. Щоб пофіксити старий баг, можна
emitTransitionOnStep
встановити якtrue
, а також скористатися новим прапорцемallowAutomaticBack
, щоб прибрати непотрібні кнопки повернення назад. [12] - Адміністратори проєктів Вікімедіа, хто використовує розширення Nuke, помітять, що масові вилучення, зроблені за допомогою цього розширення, мають мітку Nuke. Ця зміна полегшить перегляд і аналіз вилучень за допомогою цього інструменту. [13]
Техновини підготували автори Техновин, розіслав бот • Зробити внесок • Перекласти • Отримати допомогу • Написати відгук • Підписатись чи відписатись.
MediaWiki message delivery 20:55, 28 жовтня 2024 (UTC)
Арат із Сол
[ред. код]Доброго дня, в статті Арат із Сол в інфобоксі, що автоматично додається шаблоном Особа вказано таке: Народився 315 до н. е. Soli[d], Мерсін, Туреччина/// Що є анахронізмом, ну яка Туреччина до нашої ери, це ж те саме, що написати Кант народився в Калінінграді в росії, тож хто знається де і що треба підкорегувати, то зробіть будь ласка таке добре діло... --Master Tom Bombadil (обговорення) 11:13, 4 листопада 2024 (UTC)
- Зроблено Alessot (обговорення) 11:20, 4 листопада 2024 (UTC)
Техновини: 45-й тиждень 2024 року
[ред. код]Найсвіжіші техновини з технічної спільноти Вікімедіа. Будь ласка, повідомте інших користувачів про ці зміни. Не всі зміни торкнуться Вас. Доступні переклади.
Новини для редакторів
- Стюарди отримали можливість додавати глобальні автоблокування до глобального блокування облікового запису. Це допоможе їм попереджувати зловживання від глобально заблокованих користувачів. Тепер автоблокування глобально заблокованих тимчасових облікових записів не дає їм виходити зі своєї сесії чи продовжити редагувати в іншому браузері упродовж 24 годин, на відміну від того, як було раніше. Це впроваджується в рамках розгортання проєкту тимчасових облікових записів. Ви можете дізнатися більше про ключові новини цього проєкту на його сторінці. [14]
- У вікі, де встановлено розширення CampaignEvents, тепер можна використовувати функцію Collaboration List. Цей список дає змогу дописувачам дізнатися про вікіпроєкти у своїй вікі. Функція з'явилася завдяки роботі Команді кампаній згідно з річним планом на 2024/25. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб розширення CampaignEvents з'явилося у вашій вікі, ви можете скористатися цією інструкцією, а також звернутися по допомогу до User:Udehb-WMF.
- Цього тижня дещо зміниться відтінок кольору червоних посилань, щоб зробити його контрастнішим у світлій темі. [15]
- Переглянути усі 32 подані спільнотою завдання, які було виконано минулого тижня, можна тут. Зокрема, у багатомовних вікі користувачі тепер можуть приховувати переклади зі спеціальної сторінки «Посилання сюди».
Новини для технічних дописувачів
- Створення XML-дампів даних тимчасово призупинено, поки розбираються з багом. [16]
Детально
- Тимчасові облікові записи уже впроваджено у шести вікі; дякуємо за цю роботу Команді продукту довіри та безпеки і запрошуємо ознайомитися з планами впровадження. Наступного тижня тимчасові обліковки з'являться у ще семи проєктах. Якщо ви працюєте у цих вікі і вам потрібна допомога з міграцією своїх інструментів, зверніться з цим до User:Udehb-WMF.
- Вийшов свіжий випуск щоквартальної розсилки новин Мови й інтернаціоналізації. У цьому випуску про таке: нові мови, підтримувані на translatewiki або в MediaWiki; нові способи вводу для деяких мов; детальніше про недавні і майбутні зустрічі, та інше.
Зустрічі і події
- 4 — 6 листопада у Відні та онлайн проходить MediaWiki Users and Developers Conference Fall 2024. Ключовою темою конференції є обговорення використання програмного забезпечення MediaWiki компаніями у різних галузях індустрії; вона також має надихнути й ознайомити нових користувачів.
Техновини підготували автори Техновин, розіслав бот • Зробити внесок • Перекласти • Отримати допомогу • Написати відгук • Підписатись чи відписатись.
MediaWiki message delivery 20:49, 4 листопада 2024 (UTC)
Категоризація з Вікіданих
[ред. код]Помітив таку річ: При наявності заповнених полів на вікіданих, статті про людей автоматично категоризуються за місцем поховання та за нагородою, навіть при відсутності статті про цвинтар чи нагороду в Укрвікі. Проте Випускники навчальних закладів, при відсутності статті про навчальний заклад, автоматично не категоризуються. Щось можна зробити? --Kamelot (обговорення) 02:55, 6 листопада 2024 (UTC)
Створюю у статті перелік царських монет з їхніми тиражами за роками. На початку роботи зображення монет було в одну шеренгу. Але вже два дні, як вони почали «гуляти» по таблиці, не в одну шеренгу, а сходинками. Як приклад, наведу фрагменти таблиці. Не розумію що трапилось? Стаття ще в процесі створення.--Парус (обговорення) 18:55, 6 листопада 2024 (UTC)
|
Тут нормально — в одну шеренгу.
|
- Зроблено полагодив, проблема була в шаблоні {{col-3}}, там не було автоматичного вертикального вирівнювання (valign), зробив аналогічно до інших шаблонів.--Mike.Khoroshun (обговорення) 20:36, 6 листопада 2024 (UTC)
- Дякую! --Парус (обговорення) 16:44, 7 листопада 2024 (UTC)
Простір MediaWiki мають дивний переклад Повідомлення (Interface page)
[ред. код]Див. наприклад MediaWiki:Wikificator.js у лівому верхньому куті перед Обговорення. --A.sav (обговорення) 21:19, 6 листопада 2024 (UTC)
- Насправді за замовчуванням назва сторінок простору Mediawiki якраз "Повідомлення" (Message), думаю це пов'язано з тим, що колись там вставляли тільки текст для повідомлень в інтерфейсі, як банери для прикладу. Втім, наразі називати усі сторінки повідомленнями не має більше сенсу, бо тепер там також є різні сторінки js, css та json, які потрібні для змін в інтерфейсі і яких аж ніяк повідомленням назвати не можна. Краще використати загальне "Сторінка інтерфейсу" як в англовікі. Дякую, що звернули увагу. --Andriy.v (обговорення) 21:54, 6 листопада 2024 (UTC)
Помилка в тексті попередженні при перейменуванні категорії
[ред. код]Подвійне до категорії.
P.S. Помилка в назві Категорія:Православні особи духовного звання Вінничини, треба Категорія:Православні особи духовного звання Вінниччини.
--A.sav (обговорення) 13:33, 7 листопада 2024 (UTC)
- @A.sav це треба мабуть на ВП:ЗДАІ, або тегнути когось з них, бо проблема в MediaWiki:Movecategorypage-warning --Mike.Khoroshun (обговорення) 13:38, 7 листопада 2024 (UTC)
- а хоча може і ні, це з https://translatewiki.net/wiki/MediaWiki:Movecategorypage-warning/uk, я там виправив значить за якийсь час оновиться. --Mike.Khoroshun (обговорення) 13:41, 7 листопада 2024 (UTC)
- UPD. насправді речення коректне, просто дещо невдало сформульоване, малось на увазі, що сторінки що входять до поточної категорії не увійдуть до категорії з новою назвою. --Mike.Khoroshun (обговорення) 13:45, 7 листопада 2024 (UTC)
- Дякую! --A.sav (обговорення) 13:48, 7 листопада 2024 (UTC)
Патрулювання створених категорій
[ред. код]Останніми днями нові категорії автоматично не патрулюються автоматично. --Submajstro (обговорення) 13:22, 8 листопада 2024 (UTC)
- phab:T379218. --Andriy.v (обговорення) 13:26, 8 листопада 2024 (UTC)
- Плюсую, тільки-но хотів написати. І не тільки категорії, але й статті. --Фіксер (обговорення) 13:32, 8 листопада 2024 (UTC)
- Так, вчора створив статтю - вона не відпатрулювалася автоматично. --MMH (обговорення) 10:18, 9 листопада 2024 (UTC)
- Перейменування також не патрулюються. --J. (обговорення) 14:32, 8 листопада 2024 (UTC)
- Hi! I'm Msz2001, admin etc. from plwiki. I've created a bot that automatically reviews new and moved pages that unfortunately don't get reviewed automatically due to the bug in the FlaggedRevs extensions. (log available here). If you would like the bot to run on ukwiki as well, please let me know (technically, it would only need editor/Патрульні rights, as bot flag has no effect on the review log).
- The bot only operates on the live data (Wikimedia EventStreams), so it would not interfere with past edits. --Msz2001 (обговорення) 12:14, 10 листопада 2024 (UTC)
- Пінгую бюрократів @YarikUkraine, Yakudza та Mr.Rosewater:. Будь ласка, розгляньте швидке надання прав бота та патрульного. --reNVoy (обговорення) 12:21, 10 листопада 2024 (UTC)
- Я вже майже доробив скрипт до бота, який виконує ту саме роботу. Не думаю, що є потреба залучати інших ботів. --Andriy.v (обговорення) 12:25, 10 листопада 2024 (UTC)
- No problem from my side. If you have a bot for that, I'll not insist :) --Msz2001 (обговорення) 12:34, 10 листопада 2024 (UTC)
- Дякую @Andriy.v, сподіваюсь скоро запрацює! Thanks for suggestion @Msz2001, if you have some ideas in the future, do not hesitate to ping me again! --reNVoy (обговорення) 12:58, 10 листопада 2024 (UTC)
- No problem from my side. If you have a bot for that, I'll not insist :) --Msz2001 (обговорення) 12:34, 10 листопада 2024 (UTC)
- Я вже майже доробив скрипт до бота, який виконує ту саме роботу. Не думаю, що є потреба залучати інших ботів. --Andriy.v (обговорення) 12:25, 10 листопада 2024 (UTC)
- Пінгую бюрократів @YarikUkraine, Yakudza та Mr.Rosewater:. Будь ласка, розгляньте швидке надання прав бота та патрульного. --reNVoy (обговорення) 12:21, 10 листопада 2024 (UTC)
Зоря Шаула
[ред. код]Доброго вечора, у статті Шаула (зоря) на початку сторінки світяться червоним отаке "Шаблон:Сортування: за країнамиШаблон:Сортування: за типом", підозрюю, що винним є шаблон:Зоря, але не факт, хто знається на такому, виправіть будь ласка... --Master Tom Bombadil (обговорення) 16:52, 11 листопада 2024 (UTC)