Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 24 januari | 1 | 19:38 | La Breole - Selonnet | 20,76 km | Ott Tänak | 13:02,0 | 95,57 km/u | Ott Tänak | 2 | 20:41 | Avancon - Notre Dame du Laus | 20,59 km | Thierry Neuville | 13:18,5 | 92,83 km/u | | 2 | 25 januari | 3 | 9:11 | Valdrome - Sigottier 1 | 20,04 km | Neutralisatie | 4 | 10:14 | Roussieux - Laborel 1 | 24,05 km | Sébastien Loeb | 14:42,1 | 98,15 km/u | Thierry Neuville | 5 | 11:37 | Curbans - Piegut 1 | 18,47 km | Sébastien Ogier | 13:49,1 | 80,20 km/u | 6 | 14:23 | Valdrome - Sigottier 2 | 20,04 km | Sébastien Ogier Jari-Matti Latvala | 13:39,5 | 88,03 km/u | 7 | 15:26 | Roussieux - Laborel 2 | 24,05 km | Sébastien Loeb | 14:26,6 | 99,91 km/u | Sébastien Ogier | 8 | 16:49 | Curbans - Piegut 2 | 18,47 km | Thierry Neuville | 13:25,5 | 82,55 km/u | | 3 | 26 januari | 9 | 8:48 | Agnières en Dévoluy - Corps 1 | 29,82 km | Ott Tänak | 20:54,0 | 85,61 km/u | 10 | 10:06 | Saint-Léger-les-Mélèzes - La Bâtie-Neuve 1 | 16,87 km | Ott Tänak | 10:12,1 | 99,22 km/u | 11 | 12:47 | Agnières en Dévoluy - Corps 2 | 29,82 km | Ott Tänak | 19:54,5 | 89,87 km/u | 12 | 14:08 | Saint-Léger-les-Mélèzes - La Bâtie-Neuve 2 | 16,87 km | Ott Tänak | 9:53,2 | 102,38 km/u | | 4 | 27 januari | 13 | 8:20 | La Bollène-Vésubie - Peïra-Cava 1 | 18,41 km | Ott Tänak | 11:40,3 | 94,64 km/u | 14 | 9:08 | La Cabanette - Col de Braus 1 | 13,58 km | Ott Tänak | 9:52,4 | 82,53 km/u | 15 | 10:55 | La Bollène-Vésubie - Peïra-Cava 2 | 18,41 km | Thierry Neuville | 11:25,5 | 96,68 km/u | 16 | 12:18 | La Cabanette - Col de Braus 2 (PS) | 13,58 km | Kris Meeke | 9:37,3 | 84,68 km/u | | |