Ronde van het Qinghaimeer 2013
Ronde van het Qinghaimeer 2013 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12e editie | |||||||
Periode | 7 juli – 20 juli | ||||||
Startplaats | Xining | ||||||
Finishplaats | Lanzhou | ||||||
Totale afstand | 2002 km | ||||||
Deelnemers | 150 | ||||||
Eindklassementen | |||||||
Winnaar | Pourseyedigolakhour Mirsamad | ||||||
Punten | Sacha Modolo | ||||||
Bergen | Pourseyedigolakhour Mirsamad | ||||||
Beste Aziaat | Pourseyedigolakhour Mirsamad | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De 12e editie van de wielerwedstrijd Ronde van het Qinghaimeer (Chinees: 环青海湖国际公路自行车赛) werd gehouden van 7 juli tot en met 20 juli 2013 in China. De meerdaagse wielerkoers maakte deel uit van de UCI Asia Tour 2013. Titelverdediger was de Iraniër Hossein Alizadeh. Na dertien etappes werd de ronde gewonnen door Pourseyedigolakhour Mirsamad, alweer een Iraniër.
Deelnemende Ploegen[bewerken | brontekst bewerken]
- UCI World Tour-ploegen
- Champion System Pro Cycling Team
- Vini Fantini-Selle Italia
- Bardiani Valvole-CSF Inox
- Unitedhealthcare Pro Cycling
- Team NetApp-Endura
- Tabriz Petrochemical Team
- Sava
- Qinghai Tianyoude Cycling Team
- Gan Su Sports Lottery Cycling Team
- Drapac Cycling
- Synergy Baku Cycling Project
- Burgos BH-Castilla y León
- Vélo-Club La Pomme Marseille
- Continental Team Astana
- Atlas Personal-Jakroo
- Abus-Nutrixxion
- Amore & Vita
- Torku Şeker Spor
- RTS Racing Team
- Rietmu-Delfin
- Team Australia
Startlijst[bewerken | brontekst bewerken]
Lampre-Merida[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 11e etappe | DNF | |||
2 | Maximiliano Richeze | 50 | ||
3 | Massimo Graziato | 12 | ||
4 | Daniele Pietropolli | 61 | ||
5 | Andrea Palini | 97 | ||
6 | Davide Viganò | 48 |
Unitedhealthcare Pro Cycling[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
11 | Jacob Keough | Winnaar 13e etappe | 70 | |
12 | Robert Förster | Winnaar 6e etappe | 54 | |
13 | Aldo Ino Ilešič | 116 | ||
14 | John Murphy | 111 | ||
15 | Daniel Summerhill | 33 | ||
16 | Davide Frattini | 65 | ||
17 | Jonathan Clarke | 27 |
Bardiani Valvole-CSF Inox[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
21 | Sacha Modolo | Winnaar 1e, 4e, 8e, 9e, 11e en 12e etappe, Puntenklassement | 58 | |
22 | Sonny Colbrelli | 56 | ||
23 | Enrico Barbin | 35 | ||
24 | Donato De Jeso | 68 | ||
25 | Angelo Pagani | 8 | ||
26 | Marco Coledan | 67 | ||
27 | Filippo Fortin | 84 |
Champion System Pro Cycling Team[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
31 | Gregor Gazvoda | 38 | ||
32 | Pengda Jiao | 21 | ||
33 | Biao Liu | 41 | ||
34 | Matthew Brammeier | 36 | ||
35 | Chun Kai Feng | 104 | ||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF |
Team NetApp-Endura[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
41 | Jarc Blaz | 109 | ||
42 | Ralf Matzka | 73 | ||
43 | Jonathan McEvoy | 81 | ||
44 | Erick Rowsell | 66 | ||
45 | Michael Schwarzmann | 82 | ||
46 | Scott Twaites | 88 | ||
47 | Iker Camaño | 32 |
Vini Fantini-Selle Italia[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
51 | Francesco Chicchi | 89 | ||
52 | Roberto De Patre | 86 | ||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
54 | Mauro Finetto | 17 | ||
55 | Luigi Miletta | |||
56 | ||||
Opgave: 13e etappe | DNF |
Tabriz Petrochemical Team[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
61 | Ghader Mizbani (Iraans kampioen) | 6 | ||
62 | Mahdi Sohrabi | 83 | ||
63 | Hossein Askari | 19 | ||
64 | Saeid Safarzadeh | 47 | ||
65 | Amir Kolahdozhagh | 26 | ||
66 | Alireza Asgharzadeh | 62 | ||
67 | Pourseyedigolakhour Mirsamad | Winnaar 3e etappe, Algemeen klassement, Bergklassement, Beste Aziaat | 1 |
Sava[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
71 | Matej Mohoric | 18 | ||
72 | Jure Bitenc | 103 | ||
73 | Tim Mikelj | 51 | ||
74 | Mark Dzamastagic | 44 | ||
75 | Nik Burjek | 59 | ||
76 | Matej Razingar | 94 | ||
77 | Ziga Groselj | 113 |
Amore & Vita[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
81 | Uri Martins | 30 | ||
82 | Hossein Alizadeh | 10 | ||
83 | Artem Topchanjoek | 46 | ||
84 | Niv Libner | 112 | ||
85 | Jaroslaw Dabrowski | 85 | ||
86 | Volodymyr Starchyk | 37 | ||
Opgave: 2e etappe | DNF |
Continental Team Astana[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
91 | Jevgeni Nepomnjasjtsji | Winnaar 7e etappe | 2 | |
92 | Abdraimzhan Ishanov | 5 | ||
93 | Alexandr Shushemoin | 29 | ||
94 | Daniil Fominykh | 3 | ||
95 | Nazar Jumabekov | 15 | ||
96 | Marco Benfatto | 91 | ||
97 | Tilegen Maidos | 55 |
Vélo-Club La Pomme Marseille[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 7e etappe | DNF | |||
102 | Thomas Vaubourzeix | 14 | ||
103 | Grégoire Tarride | 23 | ||
104 | Yoann Paillot | 39 | ||
105 | Antoine Lavieu | 22 | ||
106 | Benjamin Giraud | Winnaar 10e etappe | 64 | |
107 | Julien Antomarchi | 28 |
Drapac Cycling[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
113 | Robbie Hucker | 71 | ||
114 | Johnny Walker | 52 | ||
Opgave: 4e etappe | DNF | |||
116 | Floris Goesinnen | 76 | ||
Opgave: 2e etappe | DNF |
Abus-Nutrixxion[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
121 | Grischa Janorschke | 105 | ||
122 | Dirk Müller | 110 | ||
Opgave: 7e etappe | DNF | |||
124 | Tobias Dohlus | 87 | ||
125 | ||||
126 | Max Walsleben | 90 | ||
Opgave: 4e etappe | DNF |
Burgos BH-Castilla y León[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
131 | David Belda | 9 | ||
132 | Moisés Dueñas | 25 | ||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
134 | Dario Hernández Illana | 63 | ||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
136 | Efren Carazo Aguilera | 99 | ||
137 | Luis Guillermo Mas Bonet | 31 |
Atlas Personal-Jakroo[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
141 | Maksym Averin | 45 | ||
142 | Nicolas Baldo | 49 | ||
143 | Giorgio Brambilla | 96 | ||
144 | Mathieu Chiocca | 78 | ||
145 | Claudio Imhof | 108 | ||
Winnaar 5e etappe | Opgave: 8e etappe | DNF | ||
147 | Florian Salzinger | 107 |
Torku Şeker Spor[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
151 | Andrej Mizoerov | 4 | ||
152 | David de la Fuente | Winnaar 2e etappe | 15 | |
153 | Joeri Metloesjenko | 77 | ||
154 | Sergiy Grechyn | 20 | ||
155 | Nazim Bakirci (Turks kampioen) | 57 | ||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
157 | Miraç Kal | 60 |
Rietmu-Delfin[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
162 | Mathieu Perget | 34 | ||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
Opgave: 2e etappe | DNF | |||
165 | Peeter Pruus | 74 | ||
166 | Andris Vosekalns | 118 | ||
167 | Andris Smirnovs | 114 |
Synergy Baku Cycling Project[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
171 | ||||
172 | John Kronborg Ebsen | 24 | ||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
175 | Kirill Pozdnijakov | 42 | ||
176 | Rico Rogers | 92 | ||
177 | Oleksandr Surutkovych | 40 |
RTS Racing Team[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
183 | Muradjan Halmuratov | 53 | ||
184 | Vahid Ghaffari | 13 | ||
185 | Sun Jae Jang | 102 | ||
186 | Rahim Ememi | 11 | ||
187 | Amir Zargari | 7 |
Team Australia[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
191 | Mitchell Mulhem | 95 | ||
192 | Joshua Prete | 101 | ||
193 | Stuart Smith | 69 | ||
194 | Cameron Bayly | 117 | ||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
196 | Harry Carpenter | 79 | ||
197 | Brodie Talbot | 80 |
Gan Su Sports Lottery Cycling Team[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
201 | Yong Tai Wang | 100 | ||
202 | Zhi An Chen | 72 | ||
203 | Zeng Tao Yang | 121 | ||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
205 | Zhao Shun Zhang | 119 | ||
206 | Fenghong Guo | 75 | ||
207 | Cheng Xue | 115 |
Qinghai Tianyoude Cycling Team[bewerken | brontekst bewerken]
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
211 | Xiaoyong Dong | 98 | ||
212 | Peilun Wu | 43 | ||
213 | Shengjun Wu | 93 | ||
214 | Jinde Zhang | 120 | ||
Opgave: 10e etappe | DNF | |||
Gediskwalificeerd: 4e etappe | DIQ | |||
Opgave: 6e etappe | DNF |
Etappe-overzicht[bewerken | brontekst bewerken]
etappe | datum | start | finish | afstand | winnaar | klassementsleider |
---|---|---|---|---|---|---|
1e | 7 juli | Xining | Xining | 138 km | Sacha Modolo | Sacha Modolo |
2e | 8 juli | Huzhu | Guide | 151 km | David de la Fuente | David de la Fuente |
3e | 9 juli | Guide | Qinghaimeer | 148 km | Pourseyedigolakhour Mirsamad | Pourseyedigolakhour Mirsamad |
4e | 10 juli | Qinghaimeer | Tianjun | 227 km | Sacha Modolo | |
5e | 11 juli | Tianjun | Xihaizhen | 203 km | Oleksandr Polivoda | |
6e | 12 juli | Xihaizhen | Qilian Shan | 205 km | Robert Förster | |
7e | 13 juli | Qilian Shan | Qilian Shan | 82 km | Jevgeni Nepomnjasjtsji | |
8e | 14 juli | Qilian Shan | Zhangye | 201 km | Sacha Modolo | |
15 juli | Rustdag | |||||
9e | 16 juli | Zhangye | Zhangye | 117 km | Sacha Modolo | Pourseyedigolakhour Mirsamad |
10e | 17 juli | Wuwei | Jingtai | 191 km | Benjamin Giraud | |
11e | 18 juli | Yinchuan | Yinchuan | 123 km | Sacha Modolo | |
12e | 19 juli | Zhongwei | Zhongwei | 120 km | Sacha Modolo | |
13e | 20 juli | Lanzhou | Lanzhou | 96 km | Jacob Keough |
Etappe-uitslagen[bewerken | brontekst bewerken]
1e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
2e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
3e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
4e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
5e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
6e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
7e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
8e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
9e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
10e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
11e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
12e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
|
|
13e etappe[bewerken | brontekst bewerken]
Lanzhou - Lanzhou (96 km) | |||
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
Jacob Keough | Unitedhealthcare Pro Cycling | 1u52'45" | |
2 | Rico Rogers | Synergy Baku Cycling Project | z.t. |
3 | Francesco Chicchi | Vini Fantini-Selle Italia | z.t. |
114 | Floris Goesinnen | Drapac Cycling | +52" |
Eindklassementen[bewerken | brontekst bewerken]
Algemeen klassement[bewerken | brontekst bewerken]
| Puntenklassement[bewerken | brontekst bewerken]
Bergklassement[bewerken | brontekst bewerken]
Beste Aziaat[bewerken | brontekst bewerken]
|