Велика Британія на літніх Олімпійських іграх 2008
Велика Британія на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | GBR | |||
НОК: | Британська олімпійська асоціація | |||
Олімпійські ігри в Пекіні | ||||
Спортсмени | 311[1] у 20 видах спорту | |||
Прапороносець | Марк Фостер (відкриття) Кріс Гой (закриття) | |||
Медалі Місце: 4 | Золото 19 | Срібло 13 | Бронза 15 | Всього 47 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1896 • 1900 • 1904 • 1908 • 1912 • 1920 • 1924 • 1928 • 1932 • 1936 • 1948 • 1952 • 1956 • 1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1924 • 1928 • 1932 • 1936 • 1948 • 1952 • 1956 • 1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 |
Велика Британія на літніх Олімпійських іграх 2008 у Пекіні (КНР) брала участь[2] у двадцять шосте за свою історію і змагалася у 20 видах спорту. Країну представляли 547 делегатів, серед яких 311 спортсменів (168 чоловіків і 143 жінки) та 236 інших офіційних осіб.
Олімпійські ігри 2008 року стали найкращими для Великої Британія за всі часи окрім ігор 1908 року. Тоді Олімпіада проходила у Лондоні[3]. Британці вибороли в Пекіні 47 медалей (19 золотих, 13 срібних та 15 бронзових). У неофіційному загальнокомандному підсумку Велика Британія посіла 4 місце.
Медалісти[ред. | ред. код]
Наступні британські спортсмени здобули медалі на Олімпійських іграх 2008 у Пекіні. Всі змагання відбувались у серпня 2008 року.[4]
Багаторазові медалісти[ред. | ред. код]
Наступні спортсмени Великої Британії вибороли декілька медалей на літніх Олімпійських іграх 2008:
Name | Медалі | Вид спорту | Змагання |
---|---|---|---|
Кріс Гой | Золото Золото Золото | Велоспорт | командний спринт спринт кейрін (чоловіки) |
Бредлі Віґґінз | Золото Золото | Велоспорт | Командна гонка переслідування (чоловіки) Індивідуальна гонка переслідування (чоловіки) |
Ребекка Адлінгтон | Золото Золото | Плавання | 400 метрів вільним стилем (жінки) 800 метрів вільним стилем (жінки) |
Джейсон Кенні | Золото Срібло | Велоспорт | командний спринт (чоловіки) Спринт (чоловіки) |
Тім Брабантс | Золото Бронза | Веслування на байдарках і каное | Байдарка-одиночка, 1000 м (чоловіки) байдарка-одиночка, 500 метрів (чоловіки) |
Тіна Кук | Бронза Бронза | Кінний спорт | командне триборство індивідуальне триборство |
Сподівання на нагороди[ред. | ред. код]
У червні 2008 року Спорт СК, що розповсюджувала квитки національної лотереї для фінансування спорту високих досягнень, опублікувала сподівання на Ігри. Вона поставила мету спортсменам боротися за 41 потенційну медаль й сподівалася, що вони зможуть здобути 35, зокрема від 10 до 12 золотих, і посісти 8-ме місце в загальній таблиці медалей[5]. Команда перевищила план щодо кількості золотих медалей 19 серпня, коли Пол Ґудісон виборов 13-ту золоту медаль для Британії у перегонах яхт класу «Лазер». Мінімальний медальний план, 35 медалей, було перевиконано 20 серпня, коли Брайоні Шоу виборола бронзу в віндсерфінгу серед жінок. Медальний план щодо загальної кількості нагород було виконано, коли байдарочник Тім Брабантс виграв золото у перегонах одиночних байдарок на 1000 м, що стало для Британії 41-ою медаллю (ще три було гарантовано на той час у змаганнях боксерів)[6]. Медальний план було перевиконано, коли Гезер Фелл забезпечила собі срібло в змаганнях із сучасного п'ятиборства серед жінок[7].
Часто британці виборювали медалі в дисциплінах, в яких їх не сподівалися, і залишалися без медалей там, де очікування були великі. Дев'ять із видів спорту виконали план. Британські велосипедисти, наприклад, на 19 серпня здобули вдвічі більше медалей, ніж від них сподівалися. Того дня Вікторія Пендлтон виграла для Британії 12-у медаль у велоспорті — золото в жіночому спринті[8]. На ту мить Британія вже забезпечила собі ще дві медалі — у спринті серед чоловіків, де Кріс Гой та Джейсон Кенні поділили між собою, відповідно, золото та срібло[9]. Загалом команда здобула на велодромі 7 із 10 можливих медалей. Зуміли вдвічі перевищити план плавці, коли 21 серпня Девід Девіс виборов для команди шосту медаль — срібло в марафоні 10 кілометрів на відкритій воді[10]. А от команди лучників, які на чемпіонаті світу 2007 року були другою та третьою, не змогли здобути медалей зовсім, що викликало критику членів команди щодо тактики, яку вибрав головний тренер Петер Сук[11][12].
Вид спорту | Сподівались | Виграли | Виконано/невиконано |
---|---|---|---|
Стрільба з лука | 2 | 0 | ні |
Легка атлетика | 5 | 4 | ні |
Бадмінтон | 1 | 0 | ні |
Бокс | 2 | 3 | так |
Веслування на байдарках і каное | 2 | 3 | так |
Велоспорт | 6 | 14 | так |
Стрибки у воду | 1 | 0 | ні |
Кінний спорт | 3 | 2 | так |
Гімнастика (спортивна) | 1 | 1 | так |
Дзюдо | 2 | 0 | ні |
Сучасне п'ятиборство | 1 | 1 | так |
Академічне веслування | 4 | 6 | так |
Вітрильний спорт | 4 | 6 | так |
Стрільба | 2 | 0 | ні |
Плавання | 3 | 6 | так |
Тхеквондо | 1 | 1 | так |
Тріатлон | 1 | 0 | ні |
Всього | 41 | 47 | так |
Всього очікували | 35 | 47 | так |
Всього золотих | 12 | 19 | так |
Досягнення спортсменів[ред. | ред. код]
Стрільба з лука[ред. | ред. код]
На чемпіонаті світу 2007 року чоловіча команда Великої Британії посіла друге місце, а жіноча — третє, що дозволило виставити на Іграх повну команду з трьох чоловіків та трьох жінок[13].
- Чоловіки
Спортсмен | Змагання | Попередній раунд | Раунд 1/64 | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал, золотий/бронзовий | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Лоренс Ґодфрі | Індивідуальна першість | 657 | 34 | Бадьонов (RUS) (31) Поразка 109—114 | не пройшов | |||||
Саймон Террі | 670 | 7 | Хатава (FIN) (58) Поразка 104—105 | не пройшов | ||||||
Алан Віллс | 661 | 21 | Несполі (ITA) (44) Перемога 103-98 | Гальяццо (ITA) (12) Перемога 110—109 | Стівенс (CUB) (28) Поразка 104—108 | не пройшов | ||||
Лоренс Ґодфрі Саймон Террі Алан Віллс | Командна першість | 1998 | 5 | Н/Д | Китай (CHN) (12) Поразка 210—214 | не пройшли |
- Жінки
Спортсмен | Змагання | Попередній раунд | Раунд 1/64 | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал золотий/бронзовий | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Шарлот Берджесс | Індивідуальна першість | 623 | 40 | Го Д (CHN) (25) Перемога 106—104 | Фокард (GBR) (8) Поразка 96-110 | не пройшла | ||||
Наомі Фокард | 651 | 8 | Абед Елаал (EGY) (57) Перемога 107-95 | Берджесс (GBR) (40) Перемога 110-96 | Хаякава (JPN) (9) Поразка 97-106 | не пройшла | ||||
Елісон Вільямсон | 651 | 7 | Вей Пісю (TPE) (58) Перемога 108-99 | Лоріг (USA) (26) Поразка 108—112 | не пройшла | |||||
Шарлот Берджесс Наомі Фокард Елісон Вільямсон | Командна першість | 1925 | 2 | Н/Д | BYE | Японія (JPN) (7) Перемога 201—196 | Китай (CHN) (3) Поразка 202—208 | Франція (FRA) (5) Поразка 201—203 | 4 |
Легка атлетика[ред. | ред. код]
Команда у початковому складі була відібрана 14 липня, проте остаточно склад затвердили після отримання результатів за участю Двейна Чамберса[14]. За правилами Британської олімпійської асоціації 2003 року Чамберсу заборонили участь в Олімпійських іграх після позитивного тесту на стероїд THG. Він подав апеляцію на тій основі, що це є обмеженням на професію, але програв справу, й його не взяли в команду[15]. До команди ввійшли олімпійські медалісти Марлон Девоніш та Келлі Сатертон, а також фіналісти олімпійських змагань Джоенн Пейві, Пола Редкліфф, Гелен Клітроу та Таша Денверс. Володарка світового рекорду на марафонській дистанції Пола Редкліфф мала проблеми з підготовкою до Ігор через тріщину в стегні[16]. Вона зуміли підлікуватися до Олімпіади, але посіла лише 23-є місце[17].
Британські легкоатлети здобули 4 медалі, одну золоту, дві срібні й одну бронзову. Після ігор відповідальний за підготовку спортсменів Дейв Коллінз подав у відставку, оскільки команда не змогла виконати завдання здобути 5 медалей[5][18].
- Позначення
- Note- місця вказані для тільки для відповідних забігів
- Q = кваліфікувався до наступного кола
- q = пройшли до наступного кола за найкращим результатом серед переможених
- NR = національний рекорд
- N/A = поняття кола не застосовне до даної дисципліни
- Bye = спортсмен пройшов далі, не виступаючи в даному колі
- Чоловіки
- Бігові види та ходьба
Спортсмен | Змагання | Попередні | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Тайрон Едґар | Біг на 100 м | 10.13 | 1 Q | 10.10 | 3 Q | 10.18 | 7 | не пройшов | |
Крейґ Пікерінг | 10.21 | 3 Q | 10.18 | 5 | не пройшов | ||||
Сімеон Вільямсон | 10.42 | 3 Q | 10.32 | 4 | не пройшов | ||||
Марлон Девоніш | Біг на 200 м | 20.49 | 1 Q | 20.43 | 4 Q | 20.57 | 7 | не пройшов | |
Крістіан Малколм | 20.42 | 2 Q | 20.30 | 4 Q | 20.25 | 4 Q | 20.40 | 5 | |
Алекс Нелсон | Знявся через травму підколінного сухожилля | ||||||||
Мартин Руні | Біг на 400 м | 45.00 | 1 Q | Н/Д | 44.60 | 2 Q | 45.12 | 6 | |
Ендрю Стіл | 44.94 | 1 Q | Н/Д | 45.59 | 7 | не пройшов | |||
Майкл Ріммер | Біг на 800 м | 1:47.61 | 1 Q | Н/Д | 1:48.07 | 6 | не пройшов | ||
Ендрю Беддлі | Біг на 1500 м | 3:36.47 | 3 Q | Н/Д | 3:37.47 | 3 Q | 3:35.37 | 7 | |
Томас Ланкашир | 3:43.40 | 7 | Н/Д | не пройшов | |||||
Мо Фара | Біг на 5000 м | 13:50.95 | 6 | Н/Д | не пройшов | ||||
Аллан Скотт | Біг на 110 м з бар'єрами | 13.56 | 3 Q | 13.66 | 6 | не пройшов | |||
Енді Тернер | 13.56 | 2 Q | 13.53 | 5 | не пройшов | ||||
Ендрю Лемончелло | Біг на 3000 м з перешкодами | 8:36.06 | 10 | Н/Д | не пройшов | ||||
Марлон Девоніш Тайрон Едґар Крейґ Пікерінг Сімеон Вільямсон | Естафета 4×100 м | DSQ | Н/Д | не пройшов | |||||
Майкл Бінгем Річард Бак* Дейл Ґарланд* Мартін Руні Ендрю Стіл Роб Тобін | Естафета 4×400 м | 2:59.33 | 1 Q | Н/Д | 2:58.81 | 4 | |||
Ден Робінсон | Марафон | Н/Д | 2:16:14 | 24 |
* Брали участь у кваліфікації, але не брали участі в основних змаганнях
- Стрибки та метання
Спортсмен | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Грег Резерфорд | Стрибки у довжину | 8.16 | 3 Q | 7.84 | 10 |
Кріс Томлінсон | 7.70 | 27 | не пройшов | ||
Ларрі Ечайк | Потрійний стрибок | 17.18 | 7 Q | 17.17 | 7 |
Натан Дуґлас | 16.72 | 20 | не пройшов | ||
Філліпс Ідову | 17.44 | 1 Q | 17.62 | ||
Мартін Бернард | Стрибки у висоту | 2.29 | =6 Q | 2.25 | 9 |
Джермейн Мейсон | 2.29 | =1 Q | 2.34 | ||
Том Парсонс | 2.25 | 12 Q | 2.25 | 8 | |
Стівен Люїс | Стрибки з жердиною | без результату | — | не пройшов |
- Багатоборство — Десятиборство
Спортсмен | Змагання | 100 м | СуД | ШЯ | СуВ | 400 м | 110зБ | МД | СзЖ | МС | 1500 м | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Даніель Авде | Результат | 11.06 | 7.12 | 12.03 | 1.78 | 47.16 | 14.69 | 37.12 | 4.90 | 53.10 | 4:44.80 | 7516 | 21 |
Очки | 847 | 842 | 608 | 610 | 950 | 887 | 606 | 880 | 636 | 650 |
- Жінки
- Бігові дисципліни на ходьба
Спортсмен | Змагання | Попередні | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Монтелл Дуґлас | Біг на 100 м | 11.36 | 2 Q | 11.38 | 4 | не пройшла | |||
Джанетт Квакі | 11.30 | 2 Q | 11.18 | 3 Q | 11.19 | 3 Q | 11.14 | 6 | |
Лаура Тернер | 11.65 | 4 | не пройшла | ||||||
Емілі Фрімен | Біг на 200 м | 22.95 | 2 Q | 22.95 | 3 Q | 22.83 | 7 | не пройшла | |
Лі Макконнелл | 400 м | 51.87 | 3 Q | Н/Д | 52.11 | 6 | не пройшла | ||
Крістін Огуруоґу | 51.00 | 1 Q | Н/Д | 50.14 | 1 Q | 49.62 | |||
Нікола Сендерс | 51.81 | 2 Q | Н/Д | 50.71 | 4 | не пройшла | |||
Дженніфер Медоуз | Біг на 800 м | 2:00.33 | 3 Q | Н/Д | 1:59.43 | 6 | не пройшла | ||
Мерілін Окоро | 1:59.01 | 2 Q | Н/Д | 1:59.53 | 6 | не пройшла | |||
Джемма Сімпсон | 2:02.16 | 4 | Н/Д | не пройшла | |||||
Ліза Добріскі | Біг на 1500 м | 4:03.22 | 3 Q | Н/Д | 4:02.10 | 4 | |||
Сьюзен Скотт | 4:14.66 | 4 | Н/Д | не пройшла | |||||
Стефані Твелл | 4:06.68 | 6 | Н/Д | не пройшла | |||||
Джо Пейві | Біг на 5000 м | Знялася через втому | |||||||
Біг на 10 000 м | Н/Д | 31:12.30 | 12 | ||||||
Кейт Рід | Біг на 10 000 м | Н/Д | 32:26.69 | 23 | |||||
Сара Клакстон | Біг на 100 м з бар'єрами | 12.97 | 3 Q | Н/Д | 12.84 | 4 Q | 12.94 | 8 | |
Таша Денверс | Біг на 400 м з бар'єрами | 55.19 | 1 Q | Н/Д | 54.31 | 2 Q | 53.84 | ||
Гелен Клітроу | Біг на 3000 метрів з перешкодами | 9:29.14 NR | 6 | Н/Д | не пройшла | ||||
Барбара Паркер | 9:51.93 | 12 | Н/Д | не пройшла | |||||
Емма Енія Монтелл Дуґлас Емілі Фрімен Джанетт Квакі Ешлі Нельсон* Аніка Онура* Лора Тернер* | Естафета 4×100 м | 43.02 | 2 Q | Н/Д | Не фінішували | ||||
Віклі Барр* Донна Фрейзер* Лі Макконнелл* Крістін Огуруоґу Мерилін Окоро Нікола Сандерс Келлі Сатертон | Естафета 4×400 м | 3:25.48 | 3 Q | Н/Д | 3:22.68 | 5 | |||
Пола Редкліфф | Марафон | Н/Д | 2:32:38 | 23 | |||||
Мара Ямаучі | Н/Д | 2:27:29 | 6 | ||||||
Ліз Єллінг | Н/Д | 2:33:12 | 26 | ||||||
Джоганна Джексон | Ходьба на 20 км | Н/Д | 1:31:33 NR | 22 |
* Брали участь у кваліфікації, але не пройшли до основних змагань
- Метання та стрибки
Спортсмен | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Distance | Position | Distance | Position | ||
Джейд Джонсон | Стрибки у довжину | 6.61 | 11 q | 6.64 | 7 |
Кейт Деннісон | Стрибки з жердиною | 4.40 | 15 | не пройшла | |
Філіппа Ролс | Метання диска | 57.44 | 27 | не пройшла | |
Зої Дергем | Метання молота | 64.74 | 35 | не пройшла | |
Ґолді Сеєрс | Метання списа | 62.99 | 5 Q | 65.75 NR | 4 |
- Багатоборство — Семиборство
Спортсмен | Змагання | 100зБ | СуВ | ШЯ | 200 м | СуД | МС | 800 м | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Джулі Голлман | Результат | 14.43 | 1.77 | 12.45 | 25.41 | 6.13 | 39.08 | 2:22.54 | 5729 | 31* |
Очки | 918 | 941 | 691 | 850 | 890 | 650 | 789 | |||
Келлі Сатертон | Результат | 13.18 | 1.83 | 13.87 | 23.39 | 6.33 | 37.66 | 2:07.34 | 6517 | 4* |
Очки | 1097 | 1016 | 785 | 1040 | 953 | 622 | 1004 |
* Спортсменка з України Людмила Блонська, яка посіла друге місце, у пробі на допінг дала позитивний результат на заборонену речовину[19][20]. Як у пробі А так і у пробі Б було виявлено заборонені препарати, тому Блонська була позбавлена срібної медалі, і обидві британські семиборки піднялись у рейтингу.
Бадмінтон[ред. | ред. код]
Шість британських гравців у бадмінтон взяли участь в Іграх, змагаючись у чотирьох з п'яти дисциплін бадмінтону. Вони не виграли жодних медалей, і, таким чином, не змогли досягти поставлених цілей[5]. Змішана пара Гейл Еммс та Натан Робертсон, що виграла срібло на турнірі 2004 року, пройшла серед серед британських спортсменів найдалі, добравшись до чвертьфіналу.
Спортсмен | Змагання | Раунд 1/64 | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал золотий/бронзовий | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Ендрю Сміт | Одиночний розряд (чоловіки) | Коукал (CZE) Перемога 10-21, 21-12, 21-15 | Цвіблер (GER) Поразка 16-21, 21-13, 21-17 | Не пройшов | ||||
Трейсі Галлам | Одиночний розряд (жінки) | Іп Пуйінь (HKG) Перемога 21-15, 21-17 | Лудікова (CZE) Перемога 21-18, 21-13 | Сю Хуайвень (GER) Поразка 7-21, 10-21 | Не пройшла | |||
Ґейл Еммс Донна Келлоґґ | Парний розряд (жінки) | Н/Д | Чєн Ю Чін / Чен Веньсін (TPE) Поразка 19-21, 13-21 | Не пройшли | ||||
Ентоні Кларк Донна Келлоґґ | Змішаний розряд | Н/Д | Хе Ханьбінь / Юй Ян (CHN) Поразка 15-21, 8-21 | Не пройшли | ||||
Ґейл Еммс Натан Робертсон | Н/Д | Чжен Бо / Гао Лін (CHN) Перемога 21-16, 16-21, 21-19 | Лі Йон Де / Лі Хьо Чон (KOR) Поразка 19-21, 12-21 | Не пройшли |
Бокс[ред. | ред. код]
На Олімпіаду відібрались вісім британських боксерів. Девід Прайс та Тоні Джеффріс виграли бронзові медалі у суперважкій і напівважкій категоріях, відповідно. У категорії до 75 кг Джеймс Дегейл виграв золоту медаль. Уперше з 1972 року Велика Британія отримала більше, ніж одну медаль у боксі за одну Олімпіаду, а найкращим результатом для Великої Британії у боксі є виступи 1956 та 2012 років, де було завойовано по 5 медалей різного ґатунку[21][22][23]
Спортсмен | Змагання | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Місце | ||
Халід Яфай | До 51 кг | BYE | Лаффіта (CUB) Поразка 3-9 | Не пройшов | |||
Джо Мюррей | До 54 кг | Юй Ґу (CHN) Поразка 7-17 | Не пройшов | ||||
Френкі Ґевін | До 60 кг | Знявся — на зважуванні показав завелику вагу[24] | |||||
Бредлі Сондерс | До 64 кг | Нікває (GHA) Перемога 24-1 Нокаут | Вастін (FRA) Поразка 7-11 | Не пройшов | |||
Біллі Джо Сондерс | До 69 кг | Кіліччі (TUR) Перемога 14-3 | Бенто (CUB) Поразка 6-13 | Не пройшов | |||
Джеймс Дегейл | До 75 кг | Гікал (EGY) Перемога 13-4 | Естрада (USA) Перемога 11-5 | Артаєв (KAZ) Перемога 8-3 | Сатерленд (IRL) Перемога 10-3 | Корреа (CUB) Перемога 16-14 | |
Тоні Джеффріс | До 81 кг | BYE | Альварес (COL) Перемога 5+−5 | Селло (HUN) Перемога 10-2 | Іґан (IRL) Поразка 3-10 | Не пройшов | |
Девід Прайс | Понад 91 кг | Н/Д | Тімурзієв (RUS) Перемога за зупинкою рефері | Якшто (LTU) Перемога 3-1 | Каммарелле (ITA) Поразка 1-11 | Не пройшов |
Веслування на байдарках і каное[ред. | ред. код]
Британська команда з веслування на байдарках і каное складалася із семи спортсменів, чотирьох на гладкій воді й трьох у слаломі. Анна Геммінгс та Джессіка Вокер приєдналися до команди, коли виникли проблеми з іспанською командою[25]. Британці здобули три медалі, дві з них Тім Брабантс, який уже раніше мав медаль на Олімпіаді 2000 року в Сіднеї. Веслувальники перевиконали медальний план[5].
Слалом[ред. | ред. код]
Спортсмен | Змагання | Попередні | Півфінал | Фінал | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Заїзд 1 | Місце | Заїзд 2 | Місце | Всього | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Всього | Місце | ||
Девід Флоренс | каное-одиночки (чоловіки) | 89.47 | 7 | 82.16 | 1 | 171.63 | 3 Q | 90.46 | 4 Q | 89.43 | 2 | 178.61 | |
Кемпбелл Волш | байдарки-одиночки (чоловіки) | 86.72 | 14 | 85.72 | 8 | 172.44 | 9 Q | 95.74 | 16 | Не пройшов | |||
Фіона Пенні | байдарки-одиночки (жінки) | 160.06 | 19 | 99.00 | 7 | 259.06 | 17 | Не пройшла |
Спринт[ред. | ред. код]
Спортсмен | Змагання | Попередні | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Тім Брабантс | байдарки-одиночки, 500 м (чоловіки) | 1:36.338 | 1 QS | 1:42.530 | 3 Q | 1:37.671 | |
байдарки-одиночки, 1000 м (чоловіки) | 3:27.828 | 1 QF | BYE | 3:26.323 | |||
Люсі Вейнрайт | байдарки-одиночки, 500 м (жінки) | 1:50.103 | 3 QS | 1:52.580 | 2 Q | 1:53.102 | 7 |
Анна Геммінгс Джессіка Вокер | 500 м (жінки) | 1:47.435 | 9 | Не пройшли |
Легенда: QS = пройшли в півфінал; QF = пройшли безпосередньо у фінал
Велоспорт[ред. | ред. код]
Британська команда велосипедистів складалася із 25 спортсменів, що виступали в 4 дисциплінах. Серед них були два чемпіони попередньої Олімпіади Кріс Гой та Бредлі Віґґінс, два медалісти 2004 року, а також кілька чинних чемпіонів світу. Велика Британія здобула 14 медалей (8 золотих, 4 срібних й 2 бронзові), очоливши таблицю медалей у велоспорті. Команда велосипедистів була названа BBC командою року в країні й була номінована на звання найкращої команди світу.
Марк Кавендіш був єдиним з 14 трековиків, кому не вдалося здобути бодай одну медаль. Кріс Гой став найуспішнішим шотландським олімпійцем усіх часів[26] і першим британцем, який виборов три золоті медалі на одній Олімпіаді з часів Генрі Тейлора 1908 року[9]. Завдяки цьому успіхові велодром, що споруджується в Глазго до Ігор Співдружності 2014 отримав його ім'я[27]. Ребекка Ромеро стала першою британкою, що вигравала медалі в двох різних видах спорту. На Іграх 2004 року вона виборола срібло в складі британської четвірки в академічному веслуванні, а в Пекіні здобула золото в індивідуальній гонці переслідування на велотреку[28].
На Олімпіаді дебютували змагання з перегонів на велосипедах BMX. Чемпіонка світу Шенейз Рід фінішувала без медалі, упавши в фінальній гонці. Упродовж усього року Рід не знала поразок, а тому вважалася фавориткою[29].
Ніколь Кук виграла групову шосейну гонку, що стало першою золотою медаллю для Уельсу з 1972 року, коли чемпіоном ігор був Річард Мід[30].
Шосейні гонки[ред. | ред. код]
- Чоловіки
Спортсмен | Змагання | Час | Місце |
---|---|---|---|
Джонатан Белліс | Групова шосейна гонка (чоловіки) | Не фінішував | |
Стів Каммінгс | Групова шосейна гонка (чоловіки) | Не фінішував | |
Роздільна шосейна гонка (чоловіки) | 1:05:07 | 11 | |
Роджер Геммонд | Групова шосейна гонка (чоловіки) | Не фінішував | |
Бен Свіфт | Не фінішував |
- Жінки
Спортсмен | Змагання | Час | Місце |
---|---|---|---|
Ніколь Кук | Групова шосейна гонка (жінки) | 3:32:24 | |
Роздільна шосейна гонка (жінки) | 37:14.25 | 15 | |
Шерон Лоз | Групова шосейна гонка (жінки) | 3:33:17 | 35 |
Емма Пулі | Групова шосейна гонка (жінки) | 3:32:55 | 23 |
Роздільна шосейна гонка (жінки) | 35:16.01 |
Трекові гонки[ред. | ред. код]
- Спринт
Спортсмен | Змагання | Кваліфікація | Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час Швидкість (км/год) | Місце | Опонент Час Швидкість (км/год) | Опонент Час Швидкість (км/год) | Опонент Час Швидкість (км/год) | Опонент Час Швидкість (км/год) | Опонент Час Швидкість (км/год) | Місце | ||
Кріс Гой | Спринт (чоловіки) | 9.815 OP 73.357 | 1 Q | Дмитрієв (RUS) Перемога 10.607 67.879 | Ватанабе (JPN) Перемога 10.636 67.694 | Аванг (MAS) Перемога 10.820, Перемога 10.302 | Бурґен (FRA) Перемога 10.260, Перемога 10.358 | Кенні (GBR) Перемога 12.228, Перемога 10.216 | |
Джейсон Кенні | 9.857 73.044 | 2 Q | Квятовські (POL) Перемога 10.672 67.466 | Аванг (MAS) Перемога 10.531 68.369 | Сіро (FRA) Перемога 10.546, Перемога 10.595 | Леві (GER) Перемога 10.594, Перемога 10.335 | Гой (GBR) Поразка, Поразка | ||
Вікторія Пендлтон | Спринт (жінки) | 10.963 ОР 65.675 | 1 Q | Цукуда (JPN) Перемога 11.736 61.349 | Н/Д | Крупецкайте (LTU) Перемога 11.839, Перемога 11.672 | Каніс (NED) Перемога 11.537, Перемога 11.885 | Мірс (AUS) Перемога 11.363, Перемога 11.118 | |
Кріс Гой Джейсон Кенні Джеймі Стафф | Командний спринт (чоловіки) | 42.950 62.863 | 1 Q | США (USA) Перемога 43.034 62.741 | Н/Д | Франція (FRA) Перемога 43.128 62.604 |
- Гонка переслідування
Спортсмен | Змагання | Кваліфікація | Півфінали | Фінали | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Опонент Результат | Місце | Опонент Результат | Місце | ||
Стівен Берк | Індивідуальна гонка переслідування (чоловіки) | 4:22.260 | 5 Q | Дюдя (UKR) 4:21.558 | 3 Q | Марков (RUS) 4:20.947 | |
Бредлі Віґґінз | 4:15.031 OP | 1 Q | Сєров (RUS) 4:16.571 | 1 Q | Ролстон (NZL) 4:16.977 | ||
Венді Гувенаґел | Індивідуальна гонка переслідування (жінки) | 3:28.443 НР | 1 Q | Козлікова (CZE) 3:27.829 | 2 Q | Ромеро (GBR) 3:30.395 | |
Ребекка Ромеро | 3:28.641 | 2 Q | Мактаєр (AUS) 3:27.703 НР | 1 Q | Гувенаґел (GBR) 3:28.321 | ||
Ед Кленсі Пол Меннінг Джерейнт Томас Бредлі Віґґінз | Командна гонка переслідування (чоловіки) | 3:57.101 | 1 Q | Росія (RUS) 3:55.202 СР | 1 Q | Данія (DEN) 3:53.314 СР |
- Кейрін
Спортсмен | Змагання | 1-й раунд | Втішний заїзд | 2-й раунд | Фінали |
---|---|---|---|---|---|
Місце | Місце | Місце | Місце | ||
Росс Едґар | Кейрін (чоловіки) | 1 Q | BYE | 1 Q | |
Кріс Гой | 1 Q | BYE | 1 Q |
- Омніум
Спортсмен | Змагання | Очки | Коло | Місце |
---|---|---|---|---|
Кріс Ньютон | Гонка за очками (чоловіки) | 56 | 2 | |
Ребекка Ромеро | Гонка за очками (жінки) | 3 | 0 | 11 |
Марк Кавендіш Бредлі Віґґінз | Медісон (чоловіки) | 6 | 1 | 9 |
Маунтинбайк[ред. | ред. код]
Спортсмен | Змагання | Час | Місце |
---|---|---|---|
Олі Бекінґсейл | Крос (чоловіки) | 2:01:25 | 12 |
Ліам Кайллін | 2:00:14 | 7 |
BMX[ред. | ред. код]
Спортсмен | Змагання | Посів | ЧвертьФінали | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Результат | Місце | ||
Ліам Філліпс | BMX (чоловіки) | 37.392 | 28 | 18 | 7 | Не пройшов | |||
Шенейз Рід | BMX (жінки) | 36.882 | 2 | Н/Д | 10 | 5 | вибула | 8 |
Стрибки у воду[ред. | ред. код]
В індивідуальних та синхронних стрибках у воду Британію на Олімпіаді представляли 10 спортсменів[31], у тому числі 14-річний Том Дейлі, який 2008 року виграв чемпіонат Європи на 10-метровій вишці. Він став одним з наймолодших спортсменів, які коли-небудь виступали за Велику Британію на Олімпіадах[32].
- Чоловіки
Спортсмен | Змагання | Попередні | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Бен Свейн | 3 м трамплін (чоловіки) | 390.30 | 26 | Не пройшов | |||
Том Дейлі | 10 м вишка (чоловіки) | 440.40 | 12 Q | 458.60 | 8 Q | 463.55 | 7 |
Пітер Вотерфілд | 497.65 | 4 Q | 430.95 | 13 | Не пройшов | ||
Нік Робінсон-Бейкер Бен Свейн | Синхронні стрибки з 3 м трампліна | Н/Д | 402.36 | 7 | |||
Блейк Олдрідж Том Дейлі | Синхронні стрибки з 10 м вишки | Н/Д | 408.48 | 8 |
- Жінки
Спортсмен | Змагання | Попередні | Півфінали | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Ребекка Ґоллентрі | Синхронні стрибки з 3 м трампліна (жінки) | 232.75 | 25 | Не пройшла | |||
Тоня Коуч | Синхронні стрибки з 10 м вишки (жінки) | 320.40 | 12 Q | 297.20 | 12 Q | 328.70 | 8 |
Стейсі Пауелл | 313.90 | 14 Q | 301.75 | 11 Q | 303.50 | 10 | |
Тенді Джерард Гейлі Сейдж | Синхронні стрибки з 3 м трампліна (жінки) | Н/Д | 278.25 | 8 | |||
Тоня Коуч Стейсі Пауелл | Синхронні стрибки з 10 м вишки (жінки) | Н/Д | 303.48 | 8 |
Кінний спорт[ред. | ред. код]
Британію представляли на Іграх 12 вершників, виступаючи в трьох дисциплінах кінного спорту. Змагання відбувалися в Гонконзі. До команди входила Зара Філліпс, чинна чемпіонка світу й онука королеви Єлизавети II, доки її кінь, Toytown, не зазнав травми, що означало для неї пропуск другої Олімпіади поспіль[33].
Виїздка[ред. | ред. код]
Спортсмен | Кінь | Змагання | Гран-прі | Спеціальний гран-прі | Гран-прі фристайл | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Лаура Бехтольсгаймер | Mistral Hojris | Індивідуальна | 65.917 | 24 Q | 67.160 | 18 | Не пройшла | |||
Джейн Грегорі | Lucky Star | 63.375 | 31 | Не пройшла | ||||||
Емма Гіндл | Lancet 2 | 71.125 | 4 Q | 70.440 | 9 Q | 74.250 | 6 | 72.345 | 7 | |
Лаура Бехтольсгаймер Джейн Грегорі Емма Гіндл | див. вище | Командна | 66.805 | 7 | Н/Д | 66.805 | 6 |
Триборство[ред. | ред. код]
Спортсмен | Кінь | Змагання | Виїздка | Крос | Конкур | Всього | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Відбіркові | Фінал | ||||||||||||||
Штрафні | Місце | Штрафні | Всього | Місце | Штрафні | Всього | Місце | Штрафні | Всього | Місце | Штрафні | Місце | |||
Тіна Кук | Miners Frolic | Індивідуальне | 40.20 | 13 | 17.20 | 57.40 | 10 | 0.00 | 57.40 | 6 Q | 0.00 | 57.40 | 3 | 57.40 | |
Дейзі Дік | Spring Along | 51.70 # | 37 | 17.20 | 68.90 # | 24 | 11.00 | 79.90 # | 24 | Не пройшла | 79.90 | 24 | |||
Вільям Фокс-Пітт | Parkmore Ed | 50.20 # | 34 | 10.00 | 60.20 | 14 | 4.00 | 64.20 | 14 Q | 4.00 | 68.20 | 12 | 68.20 | 12 | |
Шерон Гант | Tankers Town | 43.50 | 18 | 47.60 | 91.10 # | 38 | 4.00 | 95.90 # | 35 | Не пройшла | 95.90 | 35 | |||
Мері Кінг | Call Again Cavalier | 38.10 | 9 | 18.00 | 56.10 | 5 | 8.00 | 64.10 | 13 Q | 4.00 | 68.10 | 11 | 68.10 | 11 | |
Тіна Кук Дейзі Дік Вільям Фокс-Пітт Шерон Гант Мері Кінг | див. вище | Командне | 121.80 | 4 | 51.90 | 173.70 | 3 | 12.00 | 185.70 | 3 | Н/Д | 185.70 |
# — вказує, що очки не зараховувалися до результату команди
Конкур[ред. | ред. код]
Спортсмен | Кінь | Змагання | Кваліфікація | Фінал | Всього | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Коло 1 | Коло 2 | Коло 3 | Коло A | Коло B | |||||||||||||
Штрафні | Місце | Штрафні | Всього | Місце | Штрафні | Всього | Місце | Штрафні | Місце | Штрафні | Всього | Місце | Штрафні | Місце | |||
Бен Маєр | Rolette | Індивідуальний | 1 | =14 | 4 | 5 | =13 Q | 0 | 5 | 6 Q | 0 | =1 Q | 20 | 20 | =20 | 20 | =20 |
Нік Скелтон[34] | Russel | 1 | =14 | 8 | 9 | =22 Q | 13 | 22 | =31 Q | 12 | 29 | Не пройшов | 12 | 29 | |||
Тім Стокдейл | Fresh Direct Corlato | 4 | =30 | 4 | 8 | =16 Q | 8 | 16 | =18 Q | 0 | =1 Q | 16 | 16 | =17 | 16 | =16 | |
Джон Вітекер | Peppermill | 5 | =39 | Знявся — зашкутильгав кінь | |||||||||||||
Майкл Вітекер | Suncal Portofino 63 | Знявся — зашкутильгав кінь[34] | |||||||||||||||
Бен Маєр Нік Скелтон Тім Стокдейл Джон Вітекер | див. вище | Командний | Н/Д | 16 | =4 | 21 | 37 | 7 | 37 | 7* |
Фехтування[ред. | ред. код]
Від Британії в турнір фехтувальників відібралися три спортсмени. Два з них потрапили на Олімпіаду після перерозподілу місць Міжнародною федерацією фехтування (FIE) після відмови від участі інших фехтувальників[35].
- Чоловіки
Спортсмен | Змагання | 1/64 | 1/32 | 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал золотий/бронзовий | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Супротивник Результат | Супротивник Результат | Супротивник Результат | Супротивник Результат | Супротивник Результат | Супротивник Результат | Місце | ||
Річард Круз | рапіра | Н/Д | Саліскан (ROU) Перемога 15-6 | Йоппіх (GER) Поразка 9-10 | Не пройшов | |||
Алекс О'Коннелл | шабля | Микола Ковальов (RUS) Поразка 14-15 | Не пройшов |
- Жінки
Спортсменка | Змагання | 1/64 | 1/32 | 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал золотий/бронзовий | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Супротивниця Результат | Супротивниця Результат | Супротивниця Результат | Супротивниця Результат | Супротивниця Результат | Супротивниця Результат | Місце | ||
Мартіна Емануель | рапіра | Смарт (USA) Поразка 7-15 | Не пройшла |
Хокей на траві[ред. | ред. код]
Чоловічий турнір[ред. | ред. код]
Команда Великої Британії та Північної Ірландії відібралася на олімпійський турнір із хокею на трав завдяки перемозі над збірною Індії у фіналі кваліфікаційного турніру[36]. Вона потрапила до групи B за рейтингом. Завершивши ігри в підгрупі на третьому місці, британські хокеїсти виграли матч за загальне 5-е місце в команди Південної Кореї. Головним бомбардиром команди став Метт Дейлі з трьома голами.
Жіночий турнір[ред. | ред. код]
Жіноча збірна Великої Британії та Північної Ірландії відібралася на олімпійський турнір на чемпіонаті Європи 2007 року. Вона потрапила в підгрупу B. Посівши третє місце в підгрупі, команда грала матч за 5-6 місця з Австралією і поступилася. Головною бомбардиркою команди стала Кріста Каллен з трьома голами.
Гімнастика[ред. | ред. код]
Британія виставила на змагання зі спортивної гімнастики та стрибків на батуті 9 спортсменів. Луїс Сміт, вигравши бронзову медаль у вправах на коні, став першим британським медалістом у вправах на окремому предметі й першим британцем-медалістом після Волтер Тайсолл, який з виграв в абсолютному заліку на Іграх 1908 року[37]. До команди було відібрано Лору Джонс, але через зміщення диску в спині її замінила Імоген Кернс[38].
Спортивна[ред. | ред. код]
- Чоловіки
Спортсмен[39] | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Предмет | Всього | Місце | Предмет | Всього | Місце | ||||||||||||
ВВ | ГК | Кіл | ОС | ПБ | П | ВВ | ГК | Кіл | ОС | ПБ | П | ||||||
Деніел Кітінгс | абсолютний залік | 14.900 | 15.175 | 13.775 | 15.625 | 14.900 | 14.575 | 88.950 | 25 Q | 14.850 | 15.700 | 14.000 | 15.800 | 14.425 | 14.225 | 89.000 | 20 |
Луїс Сміт | абсолютний залік | 13.700 | 15.325 | 13.325 | 15.375 | 13.425 | 14.175 | 85.325 | 41 | Не пройшов | |||||||
вправи на коні | Н/Д | 15.325 | Н/Д | 15.325 | 5 Q | Н/Д | 15.725 | Н/Д | 15.725 |
- Жінки
- Командні змагання
Спортсмен[39] | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Предмет | Всього | Місце | Предмет | Всього | Місце | ||||||||
ВВ | ОС | РБ | Кол | ВВ | ОС | РБ | Кол | ||||||
Імоген Кернс | командний залік | 14.855 | 14.850 | 13.475 | 14.175 | 57.050 | 33 | Не пройшли | |||||
Беккі Доуні | 14.150 | 15.050 | 14.650 | 14.225 | 58.075 | 24 Q | |||||||
Марісса Кінг | 13.750 | 14.875 | 13.475 | 14.325 | 56.425 | 42 | |||||||
Бет Тведдл | 14.950 | Н/Д | 15.650 Q | Н/Д | |||||||||
Ганна Вілан | 14.125 | 13.500 | Н/Д | 14.325 | Н/Д | ||||||||
Ребекка Вінг | Н/Д | 14.550 | 14.575 | 14.575 | Н/Д | ||||||||
Всього | 57.775 | 59.325 | 57.875 | 57.450 | 232.425 | 9 |
- Індивідуальні фінали
Спортсмен | Змагання | Предмет | Всього | Місце | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ВВ | ОС | РБ | Кол | ||||
Беккі Доуні | абсолютний залік | 14.100 | 15.025 | 15.625 | 14.700 | 59.450 | 12 |
Бет Тведдл | різновисокі бруси | Н/Д | 16.625 | Н/Д | 16.625 | 4 |
Результат фіналу змагань на різновисоких брусах, де Бет Тведдл посіла 4-е місце, потрапили під сумнів, коли знайшлися свідчення того, що китайським гімнасткам Хе Кесінь та Ян Ілінь ще тільки 14, а тому вони їм не дозволено виступати на Іграх. МОК розпочав розслідування. Тведдл могла стати другою й отримати срібну медаль[40]. Через 5 з половиною тижнів розслідування МОК зняло підозру з китайських гімнасток, і результати залишилися чинними[41].
Батут[ред. | ред. код]
Спортсмен | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Клер Райт | жінки | 63.10 | 10 | Не пройшла |
Дзюдо[ред. | ред. код]
На змаганнях із дзюдо Велику Британію представляли 7 спортсменів[43]. Жоден із британських дзюдоїстів не пробився далі від чвертьфіналу або до поєдинку за бронзу через втішні поєдинки. Команда не змогла виконати поставлений перед нею медальний план[5].
- Чоловіки
Спортсмен | Змагання | Попередні | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний бій 1 | Втішний бій 2 | Втішний бій 3 | Фінал З/Б | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Місце | ||
Крейг Фаллон | до 60 кг | BYE | Сіккарді (MON) Перемога 1010-0000 | Пайшер (AUT) Поразка 0001-0002 | Не пройшов | Агамді (MAR) Перемога 0011-0000 | Кім Кьон Чін (PRK) Перемога 0100-0001 | Єкутієл (ISR) Поразка 0101-0200 | Не пройшов | ||
Юен Бертон | до 81 кг | BYE | Лусенті (ARG) Перемога 0010-0001 | Аттаф (MAR) Перемога 0010-0001 | Гонтюк (UKR) Поразка 0010-0121 | Не пройшов | BYE | Валлес (COL) Перемога 0110-0001 | Каміло (BRA) Поразка 0010-0100 | Не пройшов | |
Вінстон Гордон | до 90 кг | Н/Д | Набієв (UZB) Поразка 0020-0100 | Не пройшов | |||||||
Пітер Казінс | до 100 кг | Н/Д | Жоржоліані (GEO) Поразка 0000-0010 | Не пройшов |
- Жінки
Спортсмен | Змагання | 1/16 | 1/8 | 1/4 | Півфінал | Втішний бій 1 | Втішний бій 2 | Втішний бій 3 | Фінал З/Б | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Опонент Результат | Місце | ||
Сара Кларк | до 63 кг | Гайлль (AUT) Поразка 0100-1011 | Не пройшла | |||||||
Мішелл Роджерс | до 78 кг | BYE | Чон Кьон Мі (KOR) Поразка 0000-0001 | Не пройшла | ||||||
Каріна Браянт | +78 кг | BYE | Замботті (MEX) Поразка 0001-0021 | Не пройшла |
Сучасне п'ятиборство[ред. | ред. код]
Велика Британія послала на Ігри максимально можливу кількість спортсменів. Уперше з 1996 року команда мала представників у змаганнях чоловіків[44].
Спортсмен | Змагання | Стрільба (10 м пневматичний пістолет) | Фехтування (шпага, один дотик) | Плавання (200 м вільним стилем) | Кінний спорт (конкур) | Біг (3000 м) | Всього очок | Підсум. місце | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Залік | В/П | Місце | Залік | Час | Місце | Залік | Штраф | Місце | Залік | Час | Місце | Залік | ||||
Сем Віл | Чоловіки | 177 | 25 | 1060 | 18-17 | 13 | 832 | 2:02.87 | 8 | 1328 | 164 | 18 | 1036 | 9:21.18 | 8 | 1156 | 5412 | 10 |
Нік Вудбрідж | 160 | 35 | 856 | 14-21 | 29 | 736 | 1:55.96 | 2 | 1412 | 140 | 12 | 1060 | 9:34.46 | 20 | 1104 | 5168 | 25 | |
Гезер Фелл | Жінки | 185 | 6 | 1156 | 20-15 | =11 | 880 | 2:12.77 | 3 | 1328 | 56 | 11 | 1144 | 10:19.28 | 5 | 1244 | 5752 | |
Кеті Лівінґстон | 178 | 18 | 1072 | 17-18 | =18 | 808 | 2:15.68 | 7 | 1292 | 28 | 6 | 1172 | 10:29.47 | 10 | 1204 | 5548 | 7 |
Академічне веслування[ред. | ред. код]
Британія виставила 43 веслувальнки, найбільше відтоді, як на Олімпіаді 1992 року запровадили квоти[45]. Британці змагалися в 12 з 14 видів програми. Веслувальники зобули медалі в 6 видах, що забезпечило команді перше загальне місце в медальному заліку[46]. Зокрема на третій олімпіаді поспіль Британія здобула золото в четвірці розстібній без стерничого, а Зек Перчес та Марк Гантер здобули першу британську медаль в змаганнях легких човнів[47].
- Чоловіки
Спортсмен | Змагання | Попередні заїзди | Втішний заїзд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Алан Кемпбелл | одиночки | 7:14.98 | 1 QF | Н/Д | 6:52.74 | 2 SA/B | 7:05.24 | 2 FA | 7:04:47 | 5 | |
Робін Берн-Тейлор Том Солсбері | двійка розстібна без стерничого | 6:59.48 | 4 R | 6:41.43 | 4 FC | Н/Д | BYE | 6:46.83 | 13 | ||
Стівен Роуботам Меттью Веллс | двійка парна | 6:26.33 | 1 SA/B | BYE | Н/Д | 6:21.15 | 3 FA | 6:29.10 | |||
Марк Гантер Зек Перчес | легка двійка парна | 6:13.69 OB | 1 SA/B | BYE | Н/Д | 6:29.56 | 1 FA | 6:10.99 | |||
Том Джеймс Пітер Рід Ендрю Тріггс Годж Стів Вільямс | четвірка розстібна | 6:00.59 | 1 SA/B | BYE | Н/Д | 5:54.77 | 1 FA | 6:06.57 | |||
Річард Чемберс Джеймс Кларк Джеймс Ліндсей-Фінн Пол Маттік | легка четвірка | 5:52.38 | 2 SA/B | BYE | Н/Д | 6:08.75 | 3 FA | 5:52.12 | 5 | ||
Алестер Гіткот Меттью Ленгрідж Том Люсі Ейсер Нетеркотт (стерничий) Алекс Партрідж Колін Сміт Том Стеллард Джош Вест | вісімка | 5:25.86 | 1 FA | BYE | Н/Д | 5:25.11 |
- Жінки
Спортсмен | Змагання | Попередні заїзди | Втішний заїзд | Півфінали | Фінал
|
---|