Естонський футбольний зимовий турнір 2020
Естонський футбольний зимовий турнір 2020 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 10 січня - 15 березня 2020 |
Кількість учасників | 43 |
Призові місця | |
Статистика | |
← 2019 | 2021 → |
Естонський футбольний зимовий турнір 2020 — 7-й розіграш Естонського футбольного зимового турніру. Команди були розділені на п'ять груп по 7 команд.
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Пайде | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 3 | +3 | 10 |
2. | Флора | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | +5 | 8 |
3. | Нимме Калью | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 8 | +1 | 6 |
4. | ФКІ Левадія | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | −2 | 5 |
5. | Таммека (Тарту) | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 13 | −7 | 4 |
6. | Транс (Нарва) | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 10 | −8 | 3 |
7. | Калев (Таллінн) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
- Результати
Команда | ФЛО | ЛЕВ | НИМ | ПАЙ | ТРА | ТАМ | КАЛ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Флора | 3-0 | * | * | 0-0 | |||
ФКІ Левадія | * | * | 0-1 | * | 2-2 | ||
Нимме Калью | 0-2 | 0-2 | * | * | 5-2 | ||
Пайде | 1-1 | * | 2-1 | * | |||
Транс | * | 1-1 | 0-3 | * | 1-1 | ||
Таммека | * | * | 1-2 | 5-0 | |||
Калев | * |
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Курессааре | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 2 | +10 | 13 |
2. | Легіон (Таллінн) | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 7 | +1 | 10 |
3. | Тулевік | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 7 | 0 | 6 |
4. | Калев (Таллінн) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | −1 | 4 |
5. | Маарду (2) | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 6 | −4 | 4 |
6. | Вапрус (Пярну) (2) | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 8 | −5 | 3 |
7. | Таммека | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | −1 | 0 |
- Результати
Команда | ТАМ | ТУЛ | ВАР | КУР | КАЛ | МАА | ЛЕГ |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Таммека | * | ||||||
Тулевик | 1-1 | 2-2 | * | * | 1-1 | ||
Варпус | * | * | 1-1 | 0-0 | * | ||
Курессааре | * | 3-0 | * | * | 4-0 | ||
Калев (Таллінн) | 1-3 | * | 0-2 | 3-0 | |||
Маарду | 2-0 | * | 0-1 | * | 0-2 | ||
Легіон | 2-1 | * | 3-1 | * | * |
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Елва (2) | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | 5 | +14 | 13 |
2. | Флора-2 (2) | 5 | 4 | 0 | 1 | 23 | 12 | +11 | 12 |
3. | Левадія-2 (2) | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 10 | +2 | 6 |
4. | Ярве (2) | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 14 | −4 | 4 |
5. | Таммека-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | −8 | 0 |
6. | Тарвас (Раквере) (3) | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 21 | −15 | 0 |
- Результати
Команда | ТАМ | ЛЕВ | ЯРВ | ЕЛВ | ТАР | ФЛО |
---|---|---|---|---|---|---|
Таммека-2 | * | * | ||||
Левадія-2 | 5-2 | 0-2 | * | * | ||
Ярве | * | * | 4-1 | 2-6 | ||
Елва | 3-2 | * | 2-2 | * | 4-0 | |
Тарвас (Раквере) | 2-4 | * | 1-8 | 2-5 | ||
Флора-2 | 8-1 | 4-3 | * | * | * |
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Нимме Юнайтед (2) | 5 | 3 | 1 | 1 | 19 | 10 | +9 | 10 |
2. | Варпус (Вяндра) (2) | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | +1 | 9 |
3. | Тарту Велко (3) | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 5 | +6 | 8 |
4. | Пярну (2) | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | +2 | 7 |
5. | Нимме Калью-2 (3) | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 8 | +3 | 6 |
6. | Калев-2 (Таллінн) (3) | 5 | 1 | 0 | 4 | 10 | 19 | −9 | 3 |
7. | Таммека-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
8. | Левадія-2 (2) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | −6 | 0 |
9. | Геліос (3) | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | −6 | 0 |
- Результати
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ляянемаа (4) | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 6 | +6 | 10 |
2. | Пайде-2 (3) | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 4 | +10 | 9 |
3. | Табасалу (3) | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | +5 | 9 |
4. | Віймсі (3) | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | 9 | +4 | 8 |
5. | Кейла (3) | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 15 | −4 | 4 |
6. | Геліос (3) | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 26 | −21 | 0 |
- Результати
Команда | КЕЙ | ТАБ | ГЕЛ | ПАЙ | ЛЯЯ | ВІЙ |
---|---|---|---|---|---|---|
Кейла | * | 7-2 | 0-5 | 0-1 | * | |
Табасалу | 5-2 | * | * | 2-3 | * | |
Геліос | * | 1-4 | * | 1-5 | 0-4 | |
Пайде-2 | * | 1-0 | 6-1 | * | ||
Ляянемаа | * | * | * | 3-3 | ||
Віймсі | 2-2 | 1-2 | * | 3-2 | * |
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Маарду-2 (4) | 4 | 3 | 0 | 1 | 23 | 13 | +10 | 9 |
2. | Легіон-2 (Таллінн) (4) | 4 | 2 | 0 | 2 | 27 | 10 | +17 | 6 |
3. | ФКІ Таллінн (3) | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 6 |
4. | Курессааре-2(4) | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 22 | −13 | 6 |
5. | Пайде-3 (4) | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | −4 | 3 |
6. | Аякс Ласнамяе (5) | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | −12 | 0 |
- Результати
Команда | МАА | ФКІ | ЛЕГ | ПАЙ | АЯК | КУР |
---|---|---|---|---|---|---|
Маарду-2 | 6-3 | * | * | 4-6 | ||
ФКІ Таллінн | * | 2-0 | 1-2 | |||
Легіон-2 | * | 1-2 | * | 17-1 | ||
Пайде-3 | 2-3 | 1-6 | * | |||
Аякс Ласнамяе | 2-10 | * | 1-3 | |||
Курессааре-2 | * | * | * |
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Віймсі-2 (4) | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | +3 | 7 |
2. | Рапламаа (4) | 4 | 2 | 1 | 1 | 14 | 12 | +2 | 7 |
3. | Флора-3 (4) | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | +1 | 7 |
4. | Піраая (Таллінн) (4) | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 | 11 | +2 | 6 |
5. | Вапрус-2 (Пярну) (4) | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 6 | +2 | 5 |
6. | Йокер (Раазіку) (4) | 3 | 0 | 1 | 2 | 9 | 14 | −5 | 1 |
7. | Косе (4) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | −5 | 0 |
- Результати
Команда | ФЛО | ПІР | ЙОК | РАП | ВАР | ВІЙ | КОС |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Флора-3 | 0-4 | 3-3 | * | * | |||
Піраая | * | 6-4 | 2-4 | * | |||
Йокер | * | 3-6 | * | ||||
Рапламаа | * | * | * | 1-4 | |||
Вапрус-2 | 1-2 | 2-2 | * | 1-1 | |||
Віймсі-2 | 1-5 | 3-1 | * | * | |||
Косе | 0-5 |