№ округу | Прізвище, ім'я, по батькові | Дата визнання обраним | Освіта | Партійна приналежність | Відомості про обраного депутата |
Комуністична партія України |
1 | Печерський Володимир Миколайович | 05.11.2010 | Освіта середня спеціальна | позапартійний | пенсіонер |
2 | Парада Сергій Іванович | 05.11.2010 | Освіта середня спеціальна | член Комуністичної партії України | пенсіонер |
9 | Міщенко Ніна Володимирівна | 05.11.2010 | Освіта вища | член Комуністичної партії України | тимчасово не працює |
20 | Орлов Микола Федотович | 10.11.2010 | Освіта вища | позапартійний | пенсіонер |
Народно-демократична партія (НДП) |
6 | Груй Степан Іванович | 05.11.2010 | Освіта середня | член Народно-демократичної партії (НДП) | тимчасово не працює |
Партія регіонів |
4 | Ошека Інна Миколаївна | 05.11.2010 | Освіта вища | позапартійна | Димитрівська музична школа, викладач музики |
11 | Лакотош Наталія Володимирівна | 05.11.2010 | Освіта вища | позапартійна | Димитровський будинок культури, директор |
13 | Нестеренко Володимир Володимирович | 05.11.2010 | Освіта вища | позапартійний | аптека № 8, менеджер |
16 | Данільченко Віталій Євгенович | 05.11.2010 | Освіта вища | позапартійний | приватний підприємець |
19 | Глущенко Олена Петрівна | 05.11.2010 | Освіта вища | позапартійна | міська поліклініка № 2, стоматолог |
24 | Буріко Тетяна Іванівна | 05.11.2010 | Освіта вища | член Партії регіонів | Димитрівська селищна рада, секретар |
Політична партія Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» |
10 | Рожкова Людмила Ісхахівна | 05.11.2010 | Освіта вища | член Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» | загальноосвітній навчальний заклад № 12, вчитель |
Політична партія «Сильна Україна» |
3 | Басараб Андрій Васильович | 05.11.2010 | Освіта середня | позапартійний | приватний підприємець |
5 | Дмитренко Алла Сергіївна | 05.11.2010 | Освіта вища | член Політичної партії «Сильна Україна» | дошкільний навчальний заклад № 15, вихователь |
7 | Великий Віталій Андрійович | 05.11.2010 | Освіта середня | позапартійний | «Міськгаз», слюсар |
12 | Безверхня Наталія Олександрівна | 05.11.2010 | Освіта вища | член Політичної партії «Сильна Україна» | дошкільний навчальний заклад № 15, вихователь |
17 | Узлов Анатолій Микитович | 05.11.2010 | Освіта середня | член Політичної партії «Сильна Україна» | пенсіонер |
18 | Залевський Віктор Володимирович | 05.11.2010 | Освіта вища | член Політичної партії «Сильна Україна» | Новопразька дитяча музична школа, викладач музики |
Самовисування |
8 | Карета Станіслав Дмитрович | 05.11.2010 | Освіта вища | позапартійний | КП «Довіра», начальник |
14 | Матрук Катерина Миколаївна | 05.11.2010 | Освіта середня спеціальна | позапартійна | Димитровська селищна рада, спеціаліст |
15 | Луценко Віктор Васильович | 05.11.2010 | Освіта середня спеціальна | позапартійний | КП «Довіра», майстер |
21 | Фоменко Валентина Терентіївна | 05.11.2010 | Освіта середня | член Партії регіонів | пенсіонер |
22 | Литвиненко Руслан Олександрович | 05.11.2010 | Освіта середня | позапартійний | приватний підприємець |
23 | Шевченко Сергій Семенович | 05.11.2010 | Освіта вища | позапартійний | тимчасово не працює |