Список лускокрилих Румунії
До списку лускокрилих Румунії віднесено денних метеликів і молі, що були зареєстровані у Румунії .
Згідно з останніми оцінками, існує 3 847 видів лускокрилих із 77 родин, що зустрічаються на території Румунії .
- Carcharodus floccifera (Zeller, 1847)
- Carcharodus lavatherae (Esper, 1783)
- Carcharodus orientalis Reverdin, 1913
- Carterocephalus palaemon (Pallas, 1771)
- Erynnis tages (Linnaeus, 1758) — Головчак Таґес
- Hesperia comma (Linnaeus, 1758)
- Heteropterus morpheus (Pallas, 1771)
- Muschampia cribrellum (Eversmann, 1841)
- Muschampia tessellum (Hübner, 1803)
- Ochlodes sylvanus (Esper, 1777)
- Pyrgus alveus (Hübner, 1803)
- Pyrgus armoricanus (Oberthür, 1910)
- Pyrgus cacaliae (Rambur, 1839)
- Pyrgus carthami (Hübner, 1813)
- Pyrgus malvae (Linnaeus, 1758)
- Pyrgus serratulae (Rambur, 1839)
- Pyrgus sidae (Esper, 1784)
- Spialia orbifer (Hübner, 1823)
- Thymelicus acteon (Rottemburg, 1775)
- Thymelicus lineola (Ochsenheimer, 1808)
- Thymelicus sylvestris (Poda, 1761)
- Aricia agestis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Aricia anteros (Freyer, 1838)
- Aricia artaxerxes (Fabricius, 1793)
- Aricia eumedon (Esper, 1780)
- Callophrys rubi (Linnaeus, 1758)
- Celastrina argiolus (Linnaeus, 1758)
- Cupido minimus (Fuessly, 1775)
- Cupido osiris (Meigen, 1829)
- Cupido alcetas (Hoffmannsegg, 1804)
- Cupido argiades (Pallas, 1771)
- Cupido decolorata (Staudinger, 1886)
- Cyaniris semiargus (Rottemburg, 1775)
- Favonius quercus (Linnaeus, 1758)
- Glaucopsyche alexis (Poda, 1761)
- Iolana iolas (Ochsenheimer, 1816)
- Lampides boeticus (Linnaeus, 1767)
- Leptotes pirithous (Linnaeus, 1767)
- Lycaena alciphron (Rottemburg, 1775)
- Lycaena dispar (Haworth, 1802)
- Lycaena helle (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Lycaena hippothoe (Linnaeus, 1761)
- Lycaena phlaeas (Linnaeus, 1761)
- Lycaena thersamon (Esper, 1784)
- Lycaena tityrus (Poda, 1761)
- Lycaena virgaureae (Linnaeus, 1758)
- Phengaris alcon (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Phengaris arion (Linnaeus, 1758)
- Phengaris nausithous (Bergstrasser, 1779)
- Phengaris teleius (Bergstrasser, 1779)
- Plebejus argus (Linnaeus, 1758)
- Plebejus argyrognomon (Bergstrasser, 1779)
- Plebejus idas (Linnaeus, 1761)
- Plebejus sephirus[en] (Frivaldzky, 1835)
- Polyommatus admetus[en] (Esper, 1783)
- Polyommatus damon (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Polyommatus bellargus (Rottemburg, 1775)
- Polyommatus coridon (Poda, 1761)
- Polyommatus daphnis (Denis & Schiffermüller, 1775) — Синявець Мелеагр
- Polyommatus amandus (Schneider, 1792)
- Polyommatus dorylas (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Polyommatus icarus (Rottemburg, 1775)
- Polyommatus thersites (Cantener, 1835)
- Pseudophilotes bavius (Eversmann, 1832) — Синявець Бавій
- Pseudophilotes vicrama (Moore, 1865)
- Satyrium acaciae (Fabricius, 1787)
- Satyrium ilicis (Esper, 1779)
- Satyrium pruni (Linnaeus, 1758)
- Satyrium spini (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Satyrium w-album (Knoch, 1782)
- Scolitantides orion (Pallas, 1771)
- Thecla betulae (Linnaeus, 1758)
- Tomares nogelii (Herrich-Schäffer, 1851)
- Aglais urticae (Linnaeus, 1758) — Сонцевик кропив'яний
- Apatura ilia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Apatura iris (Linnaeus, 1758) — Мінливець великий
- Apatura metis Freyer, 1829
- Aphantopus hyperantus (Linnaeus, 1758)
- Araschnia levana (Linnaeus, 1758)
- Arethusana arethusa (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Argynnis paphia (Linnaeus, 1758)
- Argynnis laodice (Pallas, 1771)
- Argynnis adippe (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Argynnis niobe (Linnaeus, 1758)
- Argynnis aglaja (Linnaeus, 1758)
- Argynnis pandora (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Boloria aquilonaris (Stichel, 1908)
- Boloria pales (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Boloria dia (Linnaeus, 1767)
- Boloria euphrosyne (Linnaeus, 1758)
- Boloria selene (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Boloria titania (Esper, 1793)
- Brenthis daphne (Bergstrasser, 1780)
- Brenthis hecate (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Brenthis ino (Rottemburg, 1775)
- Brintesia circe (Fabricius, 1775)
- Chazara briseis (Linnaeus, 1764)
- Coenonympha arcania (Linnaeus, 1761)
- Coenonympha glycerion (Borkhausen, 1788)
- Coenonympha leander (Esper, 1784)
- Coenonympha pamphilus (Linnaeus, 1758)
- Coenonympha tullia (Muller, 1764)
- Erebia aethiops (Esper, 1777)
- Erebia cassioides[en] (Reiner & Hochenwarth, 1792)
- Erebia epiphron[en] (Knoch, 1783)
- Erebia euryale (Esper, 1805)
- Erebia gorge (Hübner, 1804)
- Erebia ligea (Linnaeus, 1758)
- Erebia manto (Denis & Schiffermüller, 1775) — Чорнушка Манто
- Erebia medusa (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Erebia melas[en] (Herbst, 1796)
- Erebia montanus[en] (de Prunner, 1798)
- Erebia pandrose (Borkhausen, 1788)
- Erebia pharte (Hübner, 1804)
- Erebia pronoe (Esper, 1780)
- Erebia sudetica Staudinger, 1861 — Чорнушка судетська
- Euphydryas aurinia (Rottemburg, 1775)
- Euphydryas maturna (Linnaeus, 1758)
- Hipparchia fagi (Scopoli, 1763)
- Hipparchia hermione (Linnaeus, 1764)
- Hipparchia syriaca[en] (Staudinger, 1871)
- Hipparchia statilinus (Hufnagel, 1766) — Сатир залізний
- Hipparchia semele (Linnaeus, 1758)
- Hipparchia volgensis[fr] (Mazochin-Porshnjakov, 1952)
- Hyponephele lupinus (O. Costa, 1836)
- Hyponephele lycaon (Rottemburg, 1775)
- Issoria lathonia (Linnaeus, 1758)
- Inachis io (Linnaeus, 1758) — Сонцевик павиче око
- Kirinia climene (Esper, 1783)
- Kirinia roxelana[en] (Cramer, 1777)
- Lasiommata maera (Linnaeus, 1758)
- Lasiommata megera (Linnaeus, 1767)
- Libythea celtis (Laicharting, 1782) — Носачка-листовидка
- Limenitis camilla (Linnaeus, 1764)
- Limenitis populi (Linnaeus, 1758) — Стрічкарка тополева
- Limenitis reducta[en] Staudinger, 1901
- Lopinga achine (Scopoli, 1763)
- Maniola jurtina (Linnaeus, 1758)
- Melanargia galathea (Linnaeus, 1758)
- Melitaea arduinna (Esper, 1783)
- Melitaea athalia (Rottemburg, 1775)
- Melitaea aurelia Nickerl, 1850
- Melitaea britomartis Assmann, 1847
- Melitaea cinxia (Linnaeus, 1758)
- Melitaea diamina (Lang, 1789)
- Melitaea didyma (Esper, 1778)
- Melitaea phoebe (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Melitaea trivia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Minois dryas (Scopoli, 1763)
- Neptis rivularis (Scopoli, 1763)
- Neptis sappho (Pallas, 1771)
- Nymphalis antiopa (Linnaeus, 1758) — Жалібниця
- Nymphalis polychloros (Linnaeus, 1758) — Бараниця грушева
- Nymphalis vaualbum (Denis & Schiffermuller, 1775) — Сонцевик фау-біле
- Nymphalis xanthomelas (Esper, 1781) — Ванесса чорно-руда
- Pararge aegeria (Linnaeus, 1758)
- Polygonia c-album (Linnaeus, 1758)
- Pyronia tithonus (Linnaeus, 1767)
- Vanessa atalanta (Linnaeus, 1758)
- Vanessa cardui (Linnaeus, 1758)
- Iphiclides podalirius (Linnaeus, 1758) — Подалірій
- Papilio machaon Linnaeus, 1758 — Махаон
- Parnassius apollo (Linnaeus, 1758) — Аполлон
- Parnassius mnemosyne (Linnaeus, 1758) — Мнемозина
- Zerynthia cerisy[en] (Godart, 1824)
- Zerynthia polyxena (Denis & Schiffermüller, 1775) — Поліксена
- Anthocharis cardamines (Linnaeus, 1758)
- Aporia crataegi (Linnaeus, 1758) — Білан жилкуватий
- Colias alfacariensis Ribbe, 1905
- Colias chrysotheme (Esper, 1781)
- Colias croceus (Fourcroy, 1785)
- Colias erate (Esper, 1805)
- Colias hyale (Linnaeus, 1758)
- Colias myrmidone (Esper, 1781)
- Euchloe ausonia (Hübner, 1804) — Аврора біла
- Gonepteryx rhamni (Linnaeus, 1758) — Цитринець
- Leptidea morsei (Fenton, 1882)
- Leptidea reali Reissinger, 1990
- Leptidea sinapis (Linnaeus, 1758)
- Pieris balcana[sr] Lorkovic, 1970
- Pieris brassicae (Linnaeus, 1758) — Білан капустяний
- Pieris bryoniae (Hübner, 1806)
- Pieris ergane[en] (Geyer, 1828)
- Pieris mannii[en] (Mayer, 1851)
- Pieris napi (Linnaeus, 1758)
- Pieris rapae (Linnaeus, 1758) — Білан ріпаковий
- Pontia edusa (Fabricius, 1777)
- Hamearis lucina (Linnaeus, 1758) — Люцина
- Adela croesella (Scopoli, 1763)
- Adela cuprella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Adela mazzolella (Hübner, 1801)
- Adela reaumurella (Linnaeus, 1758)
- Adela violella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cauchas fibulella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cauchas leucocerella (Scopoli, 1763)
- Cauchas rufifrontella (Treitschke, 1833)
- Cauchas rufimitrella (Scopoli, 1763)
- Nematopogon adansoniella (Villers, 1789)
- Nematopogon metaxella (Hübner, 1813)
- Nematopogon pilella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Nematopogon robertella (Clerck, 1759)
- Nematopogon schwarziellus Zeller, 1839
- Nematopogon swammerdamella (Linnaeus, 1758)
- Nemophora associatella (Zeller, 1839)
- Nemophora congruella (Zeller, 1839)
- Nemophora cupriacella (Hübner, 1819)
- Nemophora degeerella (Linnaeus, 1758)
- Nemophora dumerilella (Duponchel, 1839)
- Nemophora fasciella (Fabricius, 1775)
- Nemophora metallica (Poda, 1761)
- Nemophora minimella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Nemophora mollella[en] (Hübner, 1813)
- Nemophora ochsenheimerella (Hübner, 1813)
- Nemophora pfeifferella (Hübner, 1813)
- Nemophora prodigellus (Zeller, 1853)
- Nemophora raddaella[en] (Hübner, 1793)
- Nemophora violellus (Herrich-Schäffer in Stainton, 1851)
- Alucita cancellata[en] (Meyrick, 1908)
- Alucita desmodactyla Zeller, 1847
- Alucita grammodactyla Zeller, 1841
- Alucita hexadactyla Linnaeus, 1758
- Alucita huebneri Wallengren, 1859
- Alucita major[en] (Rebel, 1906)
- Pterotopteryx dodecadactyla Hübner, 1813
- Argyresthia abdominalis Zeller, 1839
- Argyresthia albistria (Haworth, 1828)
- Argyresthia aurulentella Stainton, 1849
- Argyresthia bonnetella (Linnaeus, 1758)
- Argyresthia brockeella (Hübner, 1813)
- Argyresthia conjugella Zeller, 1839
- Argyresthia curvella (Linnaeus, 1761)
- Argyresthia fundella (Fischer von Röslerstamm, 1835)
- Argyresthia glaucinella Zeller, 1839
- Argyresthia goedartella (Linnaeus, 1758)
- Argyresthia ivella (Haworth, 1828)
- Argyresthia pruniella (Clerck, 1759)
- Argyresthia pulchella Lienig & Zeller, 1846
- Argyresthia pygmaeella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Argyresthia retinella Zeller, 1839
- Argyresthia semifusca (Haworth, 1828)
- Argyresthia semitestacella (Curtis, 1833)
- Argyresthia sorbiella (Treitschke, 1833)
- Argyresthia spinosella Stainton, 1849
- Argyresthia arceuthina Zeller, 1839
- Argyresthia bergiella (Ratzeburg, 1840)
- Argyresthia glabratella (Zeller, 1847)
- Argyresthia illuminatella Zeller, 1839
- Argyresthia laevigatella Herrich-Schäffer, 1855
- Apatema apolausticum[en] Gozmany, 1996
- Apatema mediopallidum[en] Walsingham, 1900
- Apatema whalleyi[en] (Popescu-Gorj & Capuse, 1965)
- Aprominta designatella[en] (Herrich-Schäffer, 1855)
- Charadraula cassandra[en] Gozmany, 1967
- Deroxena venosulella[en] (Moschler, 1862)
- Holcopogon bubulcellus (Staudinger, 1859)
- Oegoconia caradjai[en] Popescu-Gorj & Capuse, 1965
- Oegoconia deauratella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Pantacordis pales[en] Gozmany, 1954
- Batrachedra pinicolella (Zeller, 1839)
- Batrachedra praeangusta (Haworth, 1828)
- Bedellia somnulentella (Zeller, 1847)
- Blastobasis phycidella (Zeller, 1839)
- Hypatopa binotella (Thunberg, 1794)
- Hypatopa inunctella Zeller, 1839
- Brachodes appendiculata (Esper, 1783)
- Brachodes lucida[en] (Lederer, 1853)
- Brachodes pumila (Ochsenheimer, 1808)
- Lemonia balcanica[en] (Herrich-Schäffer, 1847)
- Lemonia dumi (Linnaeus, 1761)
- Lemonia taraxaci (Denis & Schiffermüller, 1775) — Шовкопряд кульбабовий
- Bucculatrix absinthii Gartner, 1865
- Bucculatrix albedinella (Zeller, 1839)
- Bucculatrix artemisiella Herrich-Schäffer, 1855
- Bucculatrix bechsteinella (Bechstein & Scharfenberg, 1805)
- Bucculatrix cidarella (Zeller, 1839)
- Bucculatrix cristatella (Zeller, 1839)
- Bucculatrix frangutella (Goeze, 1783)
- Bucculatrix gnaphaliella (Treitschke, 1833)
- Bucculatrix maritima Stainton, 1851
- Bucculatrix mehadiensis[en] Rebel, 1903
- Bucculatrix myricae[en] Ragonot, 1879
- Bucculatrix nigricomella (Zeller, 1839)
- Bucculatrix rhamniella Herrich-Schäffer, 1855
- Bucculatrix thoracella (Thunberg, 1794)
- Bucculatrix ulmella Zeller, 1848
- Bucculatrix ulmifoliae M. Hering, 1931
- Carposina berberidella Herrich-Schäffer, 1854
- Carposina scirrhosella[en] Herrich-Schäffer, 1854
- Dasystoma salicella (Hübner, 1796)
- Diurnea fagella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Diurnea lipsiella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Anthophila fabriciana (Linnaeus, 1767)
- Choreutis diana (Hübner, 1822)
- Choreutis nemorana (Hübner, 1799)
- Choreutis pariana (Clerck, 1759)
- Prochoreutis holotoxa[en] (Meyrick, 1903)
- Prochoreutis myllerana (Fabricius, 1794)
- Prochoreutis sehestediana (Fabricius, 1776)
- Prochoreutis stellaris (Zeller, 1847)
- Tebenna bjerkandrella (Thunberg, 1784)
- Augasma aeratella (Zeller, 1839)
- Coleophora absinthii Wocke, 1877
- Coleophora adjunctella Hodgkinson, 1882
- Coleophora adspersella Benander, 1939
- Coleophora ahenella Heinemann, 1877
- Coleophora albella (Thunberg, 1788)
- Coleophora albicans Zeller, 1849
- Coleophora albicostella (Duponchel, 1842)
- Coleophora albidella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Coleophora albilineella Toll, 1960
- Coleophora albitarsella Zeller, 1849
- Coleophora alcyonipennella (Kollar, 1832)
- Coleophora alnifoliae Barasch, 1934
- Coleophora alticolella Zeller, 1849
- Coleophora amellivora Baldizzone, 1979
- Coleophora anatipenella (Hübner, 1796)
- Coleophora antennariella Herrich-Schäffer, 1861
- Coleophora argentula (Stephens, 1834)
- Coleophora asteris Muhlig, 1864
- Coleophora astragalella Zeller, 1849
- Coleophora atriplicis Meyrick, 1928
- Coleophora auricella (Fabricius, 1794)
- Coleophora autumnella (Duponchel, 1843)
- Coleophora badiipennella (Duponchel, 1843)
- Coleophora ballotella (Fischer v. Röslerstamm, 1839)
- Coleophora betulella Heinemann, 1877
- Coleophora bilineatella Zeller, 1849
- Coleophora bilineella Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora binderella (Kollar, 1832)
- Coleophora binotapennella (Duponchel, 1843)
- Coleophora brevipalpella Wocke, 1874
- Coleophora caelebipennella Zeller, 1839
- Coleophora caespititiella Zeller, 1839
- Coleophora campestriphaga Baldizzone & Patzak, 1980
- Coleophora cecidophorella Oudejans, 1972
- Coleophora chalcogrammella Zeller, 1839
- Coleophora chamaedriella Bruand, 1852
- Coleophora ciconiella Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora clypeiferella Hofmann, 1871
- Coleophora coarctataephaga Toll, 1961
- Coleophora colutella (Fabricius, 1794)
- Coleophora conspicuella Zeller, 1849
- Coleophora conyzae Zeller, 1868
- Coleophora coracipennella (Hübner, 1796)
- Coleophora cornutella Herrich-Schäffer, 1861
- Coleophora coronillae Zeller, 1849
- Coleophora cracella (Vallot, 1835)
- Coleophora currucipennella Zeller, 1839
- Coleophora deauratella Lienig & Zeller, 1846
- Coleophora deviella Zeller, 1847
- Coleophora dianthi Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora dignella Toll, 1961
- Coleophora directella Zeller, 1849
- Coleophora ditella Zeller, 1849
- Coleophora flaviella Mann, 1857
- Coleophora flavipennella (Duponchel, 1843)
- Coleophora follicularis (Vallot, 1802)
- Coleophora fringillella Zeller, 1839
- Coleophora frischella (Linnaeus, 1758)
- Coleophora fuscociliella Zeller, 1849
- Coleophora fuscocuprella Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora galbulipennella Zeller, 1838
- Coleophora gallipennella (Hübner, 1796)
- Coleophora genistae Stainton, 1857
- Coleophora glaucicolella Wood, 1892
- Coleophora glitzella Hofmann, 1869
- Coleophora gnaphalii Zeller, 1839
- Coleophora graminicolella Heinemann, 1876
- Coleophora granulatella Zeller, 1849
- Coleophora gryphipennella (Hübner, 1796)
- Coleophora hackmani (Toll, 1953)
- Coleophora halophilella Zimmermann, 1926
- Coleophora helichrysiella[en] Krone, 1909
- Coleophora hemerobiella (Scopoli, 1763)
- Coleophora hungariae Gozmany, 1955
- Coleophora hydrolapathella Hering, 1921
- Coleophora ibipennella Zeller, 1849
- Coleophora inulae Wocke, 1877
- Coleophora kautzi[en] Rebel, 1933
- Coleophora klimeschiella Toll, 1952
- Coleophora kroneella[en] Fuchs, 1899
- Coleophora kuehnella (Goeze, 1783)
- Coleophora laricella (Hübner, 1817)
- Coleophora lassella Staudinger, 1859
- Coleophora limosipennella (Duponchel, 1843)
- Coleophora lineolea (Haworth, 1828)
- Coleophora linosyridella[en] Fuchs, 1880
- Coleophora linosyris[en] Hering, 1937
- Coleophora lithargyrinella Zeller, 1849
- Coleophora lixella Zeller, 1849
- Coleophora lusciniaepennella (Treitschke, 1833)
- Coleophora lutipennella (Zeller, 1838)
- Coleophora malatiella Toll, 1952
- Coleophora mayrella (Hübner, 1813)
- Coleophora medelichensis[en] Krone, 1908
- Coleophora millefolii Zeller, 1849
- Coleophora milvipennis Zeller, 1839
- Coleophora motacillella Zeller, 1849
- Coleophora niveicostella Zeller, 1839
- Coleophora nomgona Falkovitsh, 1975
- Coleophora nubivagella Zeller, 1849
- Coleophora nutantella Muhlig & Frey, 1857
- Coleophora obscenella Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora occatella Staudinger, 1880
- Coleophora ochrea (Haworth, 1828)
- Coleophora ochripennella Zeller, 1849
- Coleophora ochroflava Toll, 1961
- Coleophora odorariella[en] Muhlig, 1857
- Coleophora onobrychiella Zeller, 1849
- Coleophora onopordiella Zeller, 1849
- Coleophora oriolella Zeller, 1849
- Coleophora ornatipennella (Hübner, 1796)
- Coleophora otidipennella (Hübner, 1817)
- Coleophora pappiferella Hofmann, 1869
- Coleophora paripennella Zeller, 1839
- Coleophora parthenica[en] Meyrick, 1891
- Coleophora partitella Zeller, 1849
- Coleophora peisoniella Kasy, 1965
- Coleophora pennella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Coleophora peribenanderi Toll, 1943
- Coleophora phlomidis Stainton, 1867
- Coleophora plumbella Kanerva, 1941
- Coleophora polonicella Zeller, 1865
- Coleophora pratella Zeller, 1871
- Coleophora preisseckeri Toll, 1942
- Coleophora prunifoliae Doets, 1944
- Coleophora pseudociconiella Toll, 1952
- Coleophora pseudolinosyris[en] Kasy, 1979
- Coleophora pulmonariella Ragonot, 1874
- Coleophora pyrrhulipennella Zeller, 1839
- Coleophora rectilineella[en] Fischer v. Röslerstamm, 1843
- Coleophora remizella Baldizzone, 1983
- Coleophora rudella Toll, 1944
- Coleophora salicorniae Heinemann & Wocke, 1877
- Coleophora saponariella Heeger, 1848
- Coleophora saturatella Stainton, 1850
- Coleophora scabrida Toll, 1959
- Coleophora serinipennella Christoph, 1872
- Coleophora serpylletorum Hering, 1889
- Coleophora serratella (Linnaeus, 1761)
- Coleophora serratulella[en] Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora silenella Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora solitariella Zeller, 1849
- Coleophora spinella (Schrank, 1802)
- Coleophora squalorella Zeller, 1849
- Coleophora squamella[en] Constant, 1885
- Coleophora sternipennella (Zetterstedt, 1839)
- Coleophora stramentella[en] Zeller, 1849
- Coleophora striatipennella Nylander in Tengstrom, 1848
- Coleophora sumptuosa Toll, 1952
- Coleophora sylvaticella Wood, 1892
- Coleophora taeniipennella Herrich-Schäffer, 1855
- Coleophora tamesis Waters, 1929
- Coleophora tanaceti Muhlig, 1865
- Coleophora taygeti[en] Baldizzone, 1983
- Coleophora therinella Tengstrom, 1848
- Coleophora trientella Christoph, 1872
- Coleophora trifariella Zeller, 1849
- Coleophora trifolii (Curtis, 1832)
- Coleophora trigeminella Fuchs, 1881
- Coleophora trochilella (Duponchel, 1843)
- Coleophora tyrrhaenica[en] Amsel, 1951
- Coleophora unipunctella Zeller, 1849
- Coleophora vacciniella Herrich-Schäffer, 1861
- Coleophora valesianella[en] Zeller, 1849
- Coleophora versurella Zeller, 1849
- Coleophora vestianella (Linnaeus, 1758)
- Coleophora vibicella (Hübner, 1813)
- Coleophora vibicigerella Zeller, 1839
- Coleophora vicinella Zeller, 1849
- Coleophora virgatella Zeller, 1849
- Coleophora vitisella Gregson, 1856
- Coleophora vulnerariae Zeller, 1839
- Coleophora wockeella Zeller, 1849
- Coleophora zelleriella Heinemann, 1854
- Goniodoma auroguttella (Fischer v. Röslerstamm, 1841)
- Goniodoma nemesi Capuse, 1970
- Metriotes lutarea (Haworth, 1828)
- Cosmopterix orichalcea Stainton, 1861
- Cosmopterix schmidiella Frey, 1856
- Cosmopterix scribaiella Zeller, 1850
- Cosmopterix zieglerella (Hübner, 1810)
- Eteobalea albiapicella[en] (Duponchel, 1843)
- Eteobalea anonymella (Riedl, 1965)
- Eteobalea beata[en] (Walsingham, 1907)
- Eteobalea intermediella (Riedl, 1966)
- Eteobalea isabellella[en] (O. G. Costa, 1836)
- Eteobalea serratella (Treitschke, 1833)
- Eteobalea tririvella (Staudinger, 1870)
- Hodgesiella rebeli[en] (Krone, 1905)
- Isidiella nickerlii[en] (Nickerl, 1864)
- Limnaecia phragmitella Stainton, 1851
- Pancalia leuwenhoekella (Linnaeus, 1761)
- Pancalia schwarzella (Fabricius, 1798)
- Pyroderces argyrogrammos (Zeller, 1847)
- Pyroderces caesaris Gozmany, 1957
- Pyroderces klimeschi Rebel, 1938
- Sorhagenia janiszewskae Riedl, 1962
- Sorhagenia lophyrella (Douglas, 1846)
- Sorhagenia rhamniella (Zeller, 1839)
- Stagmatophora heydeniella (Fischer von Röslerstamm, 1838)
- Vulcaniella extremella (Wocke, 1871)
- Vulcaniella pomposella (Zeller, 1839)
- Acossus terebra (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cossus cossus (Linnaeus, 1758)
- Dyspessa salicicola (Eversmann, 1848)
- Dyspessa ulula (Borkhausen, 1790)
- Paracossulus thrips (Hübner, 1818)
- Parahypopta caestrum (Hübner, 1808)
- Phragmataecia castaneae (Hübner, 1790)
- Stygoides colchica (Herrich-Schäffer, 1851)
- Zeuzera pyrina (Linnaeus, 1761)
Вогнівки-трав'янки (Crambidae)
[ред. | ред. код]- Acentria ephemerella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agriphila aeneociliella (Eversmann, 1844)
- Agriphila brioniellus (Zerny, 1914)
- Agriphila deliella (Hübner, 1813)
- Agriphila geniculea (Haworth, 1811)
- Agriphila hungaricus[en] (A. Schmidt, 1909)
- Agriphila inquinatella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agriphila poliellus (Treitschke, 1832)
- Agriphila selasella (Hübner, 1813)
- Agriphila straminella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agriphila tolli (Bleszynski, 1952)
- Agriphila tristella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agrotera nemoralis (Scopoli, 1763)
- Anania coronata (Hufnagel, 1767)
- Anania crocealis (Hübner, 1796)
- Anania funebris (Strom, 1768)
- Anania fuscalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Anania hortulata (Linnaeus, 1758)
- Anania lancealis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Anania luctualis (Hübner, 1793)
- Anania perlucidalis (Hübner, 1809)
- Anania stachydalis (Germar, 1821)
- Anania terrealis (Treitschke, 1829)
- Anania testacealis (Zeller, 1847)
- Anania verbascalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ancylolomia palpella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ancylolomia tentaculella (Hübner, 1796)
- Antigastra catalaunalis[en] (Duponchel, 1833)
- Aporodes floralis (Hübner, 1809)
- Atralata albofascialis (Treitschke, 1829)
- Calamotropha aureliellus (Fischer v. Röslerstamm, 1841)
- Calamotropha paludella (Hübner, 1824)
- Cataclysta lemnata (Linnaeus, 1758)
- Catoptria conchella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Catoptria confusellus[en] (Staudinger, 1882)
- Catoptria falsella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Catoptria fulgidella (Hübner, 1813)
- Catoptria gozmanyi[en] Bleszynski, 1956
- Catoptria luctiferella[en] (Hübner, 1813)
- Catoptria lythargyrella (Hübner, 1796)
- Catoptria margaritella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Catoptria myella (Hübner, 1796)
- Catoptria mytilella (Hübner, 1805)
- Catoptria orientellus (Herrich-Schäffer, 1850)
- Catoptria osthelderi (Lattin, 1950)
- Catoptria pauperellus (Treitschke, 1832)
- Catoptria permutatellus (Herrich-Schäffer, 1848)
- Catoptria petrificella (Hübner, 1796)
- Catoptria pinella (Linnaeus, 1758)
- Catoptria radiella (Hübner, 1813)
- Catoptria verellus (Zincken, 1817)
- Chilo christophi Bleszynski, 1965
- Chilo luteellus[en] (Motschulsky, 1866)
- Chilo phragmitella (Hübner, 1805)
- Cholius luteolaris[en] (Scopoli, 1772)
- Chrysocrambus craterella (Scopoli, 1763)
- Chrysocrambus linetella[en] (Fabricius, 1781)
- Chrysoteuchia culmella (Linnaeus, 1758)
- Cleptotypodes ledereri (Staudinger, 1870)
- Crambus alienellus Germar & Kaulfuss, 1817
- Crambus ericella (Hübner, 1813)
- Crambus hamella (Thunberg, 1788)
- Crambus lathoniellus (Zincken, 1817)
- Crambus pascuella (Linnaeus, 1758)
- Crambus perlella (Scopoli, 1763)
- Crambus pratella (Linnaeus, 1758)
- Crambus silvella (Hübner, 1813)
- Crambus uliginosellus Zeller, 1850
- Cynaeda dentalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cynaeda gigantea[en] (Wocke, 1871)
- Diasemia reticularis (Linnaeus, 1761)
- Diasemiopsis ramburialis (Duponchel, 1834)
- Dolicharthria bruguieralis[en] (Duponchel, 1833)
- Dolicharthria punctalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Dolicharthria stigmosalis (Herrich-Schäffer, 1848)
- Donacaula forficella (Thunberg, 1794)
- Donacaula mucronella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Donacaula niloticus (Zeller, 1867)
- Ecpyrrhorrhoe diffusalis[en] (Guenee, 1854)
- Ecpyrrhorrhoe rubiginalis (Hübner, 1796)
- Elophila nymphaeata (Linnaeus, 1758)
- Epascestria pustulalis (Hübner, 1823)
- Euchromius bella (Hübner, 1796)
- Euchromius bleszynskiellus[en] Popescu-Gorj, 1964
- Euchromius ocellea (Haworth, 1811)
- Euchromius ramburiellus[en] (Duponchel, 1836)
- Euchromius superbellus[en] (Zeller, 1849)
- Euclasta splendidalis[en] (Herrich-Schäffer, 1848)
- Eudonia delunella (Stainton, 1849)
- Eudonia lacustrata (Panzer, 1804)
- Eudonia laetella (Zeller, 1846)
- Eudonia mercurella (Linnaeus, 1758)
- Eudonia murana (Curtis, 1827)
- Eudonia pallida (Curtis, 1827)
- Eudonia petrophila (Standfuss, 1848)
- Eudonia phaeoleuca (Zeller, 1846)
- Eudonia sudetica (Zeller, 1839)
- Eudonia truncicolella (Stainton, 1849)
- Eudonia vallesialis (Duponchel, 1832)
- Eurrhypis guttulalis[en] (Herrich-Schäffer, 1848)
- Eurrhypis pollinalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Evergestis aenealis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Evergestis caesialis[en] (Herrich-Schäffer, 1849)
- Evergestis desertalis[en] (Hübner, 1813)
- Evergestis dilutalis (Herrich-Schäffer, 1848)
- Evergestis extimalis (Scopoli, 1763)
- Evergestis forficalis (Linnaeus, 1758)
- Evergestis frumentalis (Linnaeus, 1761)
- Evergestis limbata (Linnaeus, 1767)
- Evergestis pallidata (Hufnagel, 1767)
- Evergestis politalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Evergestis sophialis (Fabricius, 1787)
- Friedlanderia cicatricella (Hübner, 1824)
- Gesneria centuriella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Heliothela wulfeniana (Scopoli, 1763)
- Hellula undalis[en] (Fabricius, 1781)
- Hyperlais dulcinalis[en] (Treitschke, 1835)
- Loxostege aeruginalis (Hübner, 1796)
- Loxostege clathralis (Hübner, 1813)
- Loxostege deliblatica[en] Szent-Ivany & Uhrik-Meszaros, 1942
- Loxostege fascialis (Hübner, 1796)
- Loxostege manualis[en] (Geyer, 1832)
- Loxostege sticticalis (Linnaeus, 1761)
- Loxostege turbidalis (Treitschke, 1829)
- Loxostege virescalis (Guenee, 1854)
- Mecyna flavalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Mecyna lutealis[en] (Duponchel, 1833)
- Mecyna trinalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Mesocrambus candiellus[en] (Herrich-Schäffer, 1848)
- Metacrambus carectellus (Zeller, 1847)
- Metasia carnealis[en] (Treitschke, 1829)
- Metasia ophialis[en] (Treitschke, 1829)
- Metasia suppandalis[en] (Hübner, 1823)
- Metaxmeste phrygialis (Hübner, 1796)
- Metaxmeste schrankiana[en] (Hochenwarth, 1785)
- Nascia cilialis (Hübner, 1796)
- Nomophila noctuella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Nymphula nitidulata (Hufnagel, 1767)
- Orenaia alpestralis (Fabricius, 1787)
- Ostrinia nubilalis (Hübner, 1796)
- Ostrinia palustralis (Hübner, 1796)
- Palpita vitrealis (Rossi, 1794)
- Paracorsia repandalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Parapoynx nivalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Parapoynx stratiotata (Linnaeus, 1758)
- Paratalanta hyalinalis (Hübner, 1796)
- Paratalanta pandalis (Hübner, 1825)
- Pediasia aridella (Thunberg, 1788)
- Pediasia contaminella (Hübner, 1796)
- Pediasia fascelinella (Hübner, 1813)
- Pediasia jucundellus (Herrich-Schäffer, 1847)
- Pediasia luteella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pediasia matricella (Treitschke, 1832)
- Platytes alpinella (Hübner, 1813)
- Platytes cerussella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pleuroptya balteata[en] (Fabricius, 1798)
- Pleuroptya ruralis (Scopoli, 1763)
- Psammotis pulveralis (Hübner, 1796)
- Pseudobissetia terrestrellus (Christoph, 1885)
- Pyrausta aerealis (Hübner, 1793)
- Pyrausta aurata (Scopoli, 1763)
- Pyrausta castalis[en] Treitschke, 1829
- Pyrausta cingulata (Linnaeus, 1758)
- Pyrausta coracinalis[en] Leraut, 1982
- Pyrausta despicata (Scopoli, 1763)
- Pyrausta falcatalis Guenee, 1854
- Pyrausta nigrata (Scopoli, 1763)
- Pyrausta obfuscata (Scopoli, 1763)
- Pyrausta ostrinalis (Hübner, 1796)
- Pyrausta porphyralis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pyrausta purpuralis (Linnaeus, 1758)
- Pyrausta sanguinalis (Linnaeus, 1767)
- Pyrausta virginalis[en] Duponchel, 1832
- Schoenobius gigantella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Scirpophaga praelata (Scopoli, 1763)
- Sclerocona acutella (Eversmann, 1842)
- Scoparia ambigualis (Treitschke, 1829)
- Scoparia ancipitella (La Harpe, 1855)
- Scoparia basistrigalis Knaggs, 1866
- Scoparia ingratella (Zeller, 1846)
- Scoparia manifestella[en] (Herrich-Schäffer, 1848)
- Scoparia pyralella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Scoparia subfusca Haworth, 1811
- Sitochroa palealis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Sitochroa verticalis (Linnaeus, 1758)
- Talis quercella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Tegostoma comparalis (Hübner, 1796)
- Thisanotia chrysonuchella (Scopoli, 1763)
- Thopeutis galleriellus (Ragonot, 1892)
- Titanio normalis (Hübner, 1796)
- Udea accolalis (Zeller, 1867)
- Udea alpinalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Udea austriacalis[en] (Herrich-Schäffer, 1851)
- Udea cyanalis[en] (La Harpe, 1855)
- Udea decrepitalis (Herrich-Schäffer, 1848)
- Udea elutalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Udea ferrugalis (Hübner, 1796)
- Udea fimbriatralis[en] (Duponchel, 1834)
- Udea fulvalis (Hübner, 1809)
- Udea inquinatalis (Lienig & Zeller, 1846)
- Udea institalis (Hübner, 1819)
- Udea languidalis (Eversmann, 1842)
- Udea lutealis (Hübner, 1809)
- Udea nebulalis (Hübner, 1796)
- Udea olivalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Udea prunalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Udea uliginosalis (Stephens, 1834)
- Uresiphita gilvata (Fabricius, 1794)
- Xanthocrambus lucellus[en] (Herrich-Schäffer, 1848)
- Xanthocrambus saxonellus (Zincken, 1821)
- Klimeschia transversella (Zeller, 1839)
- Tinagma balteolella (Fischer von Röslerstamm, 1841)
- Tinagma perdicella Zeller, 1839
- Achlya flavicornis (Linnaeus, 1758)
- Asphalia ruficollis[en] (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cilix asiatica O. Bang-Haas, 1907
- Cilix glaucata (Scopoli, 1763)
- Cymatophorina diluta (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Drepana curvatula (Borkhausen, 1790)
- Drepana falcataria (Linnaeus, 1758)
- Falcaria lacertinaria (Linnaeus, 1758)
- Habrosyne pyritoides (Hufnagel, 1766)
- Ochropacha duplaris (Linnaeus, 1761)
- Polyploca ridens (Fabricius, 1787)
- Sabra harpagula (Esper, 1786)
- Tethea ocularis (Linnaeus, 1767)
- Tethea or (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Tetheella fluctuosa (Hübner, 1803)
- Thyatira batis (Linnaeus, 1758)
- Watsonalla binaria (Hufnagel, 1767)
- Watsonalla cultraria (Fabricius, 1775)
- Agonopterix adspersella (Kollar, 1832)
- Agonopterix alstromeriana (Clerck, 1759)
- Agonopterix angelicella (Hübner, 1813)
- Agonopterix arenella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agonopterix aspersella[en] (Constant, 1888)
- Agonopterix assimilella (Treitschke, 1832)
- Agonopterix astrantiae (Heinemann, 1870)
- Agonopterix atomella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agonopterix banatica[en] Georgesco, 1965
- Agonopterix capreolella (Zeller, 1839)
- Agonopterix carduella (Hübner, 1817)
- Agonopterix ciliella (Stainton, 1849)
- Agonopterix cnicella (Treitschke, 1832)
- Agonopterix comitella[en] (Lederer, 1855)
- Agonopterix conterminella (Zeller, 1839)
- Agonopterix curvipunctosa (Haworth, 1811)
- Agonopterix doronicella (Wocke, 1849)
- Agonopterix dumitrescui[en] Georgesco, 1965
- Agonopterix furvella (Treitschke, 1832)
- Agonopterix heracliana (Linnaeus, 1758)
- Agonopterix hypericella (Hübner, 1817)
- Agonopterix kaekeritziana (Linnaeus, 1767)
- Agonopterix laterella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agonopterix liturosa (Haworth, 1811)
- Agonopterix melancholica[en] (Rebel, 1917)
- Agonopterix nanatella[en] (Stainton, 1849)
- Agonopterix nervosa (Haworth, 1811)
- Agonopterix nodiflorella (Milliere, 1866)
- Agonopterix ocellana (Fabricius, 1775)
- Agonopterix pallorella (Zeller, 1839)
- Agonopterix parilella (Treitschke, 1835)
- Agonopterix petasitis (Standfuss, 1851)
- Agonopterix propinquella (Treitschke, 1835)
- Agonopterix purpurea (Haworth, 1811)
- Agonopterix putridella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agonopterix rotundella (Douglas, 1846)
- Agonopterix scopariella (Heinemann, 1870)
- Agonopterix selini (Heinemann, 1870)
- Agonopterix senecionis (Nickerl, 1864)
- Agonopterix yeatiana (Fabricius, 1781)
- Anchinia cristalis (Scopoli, 1763)
- Anchinia daphnella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Blastodacna hellerella (Duponchel, 1838)
- Chrysoclista linneella (Clerck, 1759)
- Chrysoclista splendida Karsholt, 1997
- Depressaria absynthiella Herrich-Schäffer, 1865
- Depressaria albipunctella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Depressaria badiella (Hübner, 1796)
- Depressaria bupleurella Heinemann, 1870
- Depressaria chaerophylli Zeller, 1839
- Depressaria corticinella[en] Zeller, 1854
- Depressaria depressana (Fabricius, 1775) — Міль зонтична
- Depressaria discipunctella Herrich-Schäffer, 1854
- Depressaria douglasella Stainton, 1849
- Depressaria heydenii Zeller, 1854
- Depressaria hofmanni Stainton, 1861
- Depressaria libanotidella Schlager, 1849
- Depressaria marcella[en] Rebel, 1901
- Depressaria olerella Zeller, 1854
- Depressaria pimpinellae Zeller, 1839
- Depressaria pulcherrimella Stainton, 1849
- Depressaria radiella (Goeze, 1783)
- Depressaria sordidatella Tengstrom, 1848
- Depressaria tenebricosa[en] Zeller, 1854
- Depressaria ultimella Stainton, 1849
- Depressaria ululana Rossler, 1866
- Depressaria veneficella[en] Zeller, 1847
- Depressaria zelleri Staudinger, 1879
- Depressaria dictamnella (Treitschke, 1835)
- Dystebenna stephensi (Stainton, 1849)
- Elachista adscitella Stainton, 1851
- Elachista argentella (Clerck, 1759)
- Elachista bedellella (Sircom, 1848)
- Elachista bisulcella (Duponchel, 1843)
- Elachista chrysodesmella Zeller, 1850
- Elachista cingillella (Herrich-Schäffer, 1855)
- Elachista collitella[en] (Duponchel, 1843)
- Elachista dispilella Zeller, 1839
- Elachista dispunctella (Duponchel, 1843)
- Elachista gangabella Zeller, 1850
- Elachista hedemanni Rebel, 1899
- Elachista heringi[en] Rebel, 1899
- Elachista nitidulella[en] (Herrich-Schäffer, 1885)
- Elachista obliquella Stainton, 1854
- Elachista pollinariella Zeller, 1839
- Elachista pollutella Duponchel, 1843
- Elachista pullicomella Zeller, 1839
- Elachista rudectella[en] Stainton, 1851
- Elachista squamosella (Duponchel, 1843)
- Elachista subalbidella Schlager, 1847
- Elachista subocellea (Stephens, 1834)
- Elachista triatomea[en] (Haworth, 1828)
- Elachista albifrontella (Hübner, 1817)
- Elachista anserinella Zeller, 1839
- Elachista apicipunctella Stainton, 1849
- Elachista atricomella Stainton, 1849
- Elachista biatomella (Stainton, 1848)
- Elachista bifasciella Treitschke, 1833
- Elachista canapennella (Hübner, 1813)
- Elachista consortella Stainton, 1851
- Elachista dimicatella Rebel, 1903
- Elachista eleochariella Stainton, 1851
- Elachista exactella (Herrich-Schäffer, 1855)
- Elachista freyerella (Hübner, 1825)
- Elachista griseella (Duponchel, 1843)
- Elachista herrichii Frey, 1859
- Elachista humilis Zeller, 1850
- Elachista luticomella Zeller, 1839
- Elachista maculicerusella (Bruand, 1859)
- Elachista martinii O. Hofmann, 1898
- Elachista nobilella Zeller, 1839
- Elachista ornithopodella[en] Frey, 1859
- Elachista poae Stainton, 1855
- Elachista pomerana Frey, 1870
- Elachista quadripunctella (Hübner, 1825)
- Elachista regificella Sircom, 1849
- Elachista rufocinerea (Haworth, 1828)
- Elachista scirpi[en] Stainton, 1887
- Elachista stabilella Stainton, 1858
- Elachista subnigrella Douglas, 1853
- Elachista utonella Frey, 1856
- Ethmia aurifluella (Hübner, 1810)
- Ethmia bipunctella (Fabricius, 1775)
- Ethmia candidella[en] (Alphéraky, 1908)
- Ethmia chrysopyga[en] (Zeller, 1844)
- Ethmia dodecea (Haworth, 1828)
- Ethmia fumidella (Wocke, 1850)
- Ethmia haemorrhoidella[en] (Eversmann, 1844)
- Ethmia iranella Zerny, 1940
- Ethmia lugubris (Staudinger, 1879)
- Ethmia pusiella (Linnaeus, 1758)
- Ethmia quadrillella (Goeze, 1783)
- Ethmia rothschildi (Rebel, 1912)
- Ethmia terminella Fletcher, 1938
- Exaeretia ledereri[en] (Zeller, 1854)
- Exaeretia lutosella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Exaeretia preisseckeri (Rebel, 1937)
- Exaeretia allisella Stainton, 1849
- Fuchsia luteella[en] (Heinemann, 1870)
- Haplochrois ochraceella[en]| (Rebel, 1903)
- Heinemannia festivella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Heinemannia laspeyrella (Hübner, 1796)
- Hypercallia citrinalis (Scopoli, 1763)
- Levipalpus hepatariella (Lienig & Zeller, 1846)
- Luquetia lobella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Orophia denisella[en] (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Orophia ferrugella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Orophia sordidella[en] (Hübner, 1796)
- Perittia herrichiella (Herrich-Schäffer, 1855)
- Semioscopis avellanella (Hübner, 1793)
- Semioscopis oculella (Thunberg, 1794)
- Semioscopis steinkellneriana (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Semioscopis strigulana (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Spuleria flavicaput (Haworth, 1828)
- Stephensia abbreviatella (Stainton, 1851)
- Stephensia brunnichella (Linnaeus, 1767)
- Telechrysis tripuncta (Haworth, 1828)
- Endromis versicolora (Linnaeus, 1758) — Ендроміс березовий
- Epermenia aequidentellus[en] (E. Hofmann, 1867)
- Epermenia chaerophyllella (Goeze, 1783)
- Epermenia illigerella (Hübner, 1813)
- Epermenia insecurella (Stainton, 1854)
- Epermenia petrusellus[en] (Heylaerts, 1883)
- Epermenia strictellus (Wocke, 1867)
- Epermenia profugella (Stainton, 1856)
- Epermenia pontificella (Hübner, 1796)
- Epermenia scurella (Stainton, 1851)
- Ochromolopis ictella (Hübner, 1813)
- Phaulernis dentella (Zeller, 1839)
- Phaulernis fulviguttella (Zeller, 1839)
- Amata kruegeri (Ragusa, 1904)
- Amata phegea (Linnaeus, 1758)
- Arctia caja (Linnaeus, 1758) — Ведмедиця кайя
- Arctia festiva (Hufnagel, 1766)
- Arctia villica (Linnaeus, 1758)
- Arctornis l-nigrum (Muller, 1764)
- Arytrura musculus (Menetries, 1859)
- Atolmis rubricollis (Linnaeus, 1758)
- Autophila dilucida (Hübner, 1808)
- Callimorpha dominula (Linnaeus, 1758) — Ведмедиця-господиня
- Calliteara abietis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Calliteara pudibunda (Linnaeus, 1758)
- Calymma communimacula (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Calyptra thalictri (Borkhausen, 1790)
- Catephia alchymista (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Catocala conversa (Esper, 1783)
- Catocala dilecta (Hübner, 1808) — Стрічкарка велика червона
- Catocala disjuncta (Geyer, 1828) — Стрічкарка диз'юнктивна
- Catocala diversa (Geyer, 1828) — Стрічкарка червоно-жовта
- Catocala electa (Vieweg, 1790)
- Catocala elocata (Esper, 1787)
- Catocala fraxini (Linnaeus, 1758) — Стрічкарка блакитна
- Catocala fulminea (Scopoli, 1763)
- Catocala hymenaea (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Catocala nupta (Linnaeus, 1767)
- Catocala nymphagoga (Esper, 1787)
- Catocala promissa (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Catocala puerpera (Giorna, 1791)
- Catocala sponsa (Linnaeus, 1767) — Стрічкарка орденська малинова
- Chelis maculosa (Gerning, 1780)
- Clytie syriaca (Bugnion, 1837)
- Colobochyla salicalis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Coscinia cribraria (Linnaeus, 1758)
- Coscinia striata (Linnaeus, 1758)
- Cybosia mesomella (Linnaeus, 1758)
- Diacrisia sannio (Linnaeus, 1758)
- Diaphora luctuosa[en] (Hübner, 1831)
- Diaphora mendica (Clerck, 1759)
- Dicallomera fascelina (Linnaeus, 1758)
- Drasteria cailino (Lefebvre, 1827)
- Drasteria caucasica (Kolenati, 1846)
- Dysauxes ancilla (Linnaeus, 1767)
- Dysauxes famula (Freyer, 1836)
- Dysauxes punctata (Fabricius, 1781)
- Dysgonia algira (Linnaeus, 1767)
- Eilema caniola (Hübner, 1808)
- Eilema complana (Linnaeus, 1758)
- Eilema depressa (Esper, 1787)
- Eilema griseola (Hübner, 1803)
- Eilema lurideola (Zincken, 1817)
- Eilema lutarella (Linnaeus, 1758)
- Eilema palliatella (Scopoli, 1763)
- Eilema pseudocomplana (Daniel, 1939)
- Eilema pygmaeola (Doubleday, 1847)
- Eilema sororcula (Hufnagel, 1766)
- Eublemma amoena (Hübner, 1803)
- Eublemma minutata (Fabricius, 1794)
- Eublemma ostrina (Hübner, 1808)
- Eublemma panonica[nl] (Freyer, 1840)
- Eublemma parva (Hübner, 1808)
- Eublemma polygramma (Duponchel, 1842)
- Eublemma pudorina (Staudinger, 1889)
- Eublemma purpurina (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Eublemma rosea (Hübner, 1790)
- Euclidia mi (Clerck, 1759)
- Euclidia glyphica (Linnaeus, 1758)
- Euclidia triquetra (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Euplagia quadripunctaria (Poda, 1761) — Ведмедиця Гера
- Euproctis chrysorrhoea (Linnaeus, 1758) — Золотогуз
- Euproctis similis (Fuessly, 1775)
- Exophyla rectangularis (Geyer, 1828)
- Grammia quenseli[en] (Paykull, 1791)
- Grammodes stolida (Fabricius, 1775)
- Gynaephora selenitica (Esper, 1789)
- Herminia grisealis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Herminia tarsicrinalis (Knoch, 1782)
- Herminia tarsipennalis (Treitschke, 1835)
- Herminia tenuialis[sv] (Rebel, 1899)
- Hypena crassalis (Fabricius, 1787)
- Hypena obesalis Treitschke, 1829
- Hypena proboscidalis (Linnaeus, 1758)
- Hypena rostralis (Linnaeus, 1758)
- Hypenodes humidalis Doubleday, 1850
- Hypenodes pannonica Fibiger, Pekarsky & Ronkay, 2010
- Hyphantria cunea (Drury, 1773) — Американський білий метелик
- Hyphoraia aulica (Linnaeus, 1758)
- Idia calvaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Laelia coenosa (Hübner, 1808)
- Laspeyria flexula (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Leucoma salicis (Linnaeus, 1758)
- Lithosia quadra (Linnaeus, 1758)
- Lygephila craccae (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Lygephila lusoria (Linnaeus, 1758)
- Lygephila pastinum (Treitschke, 1826)
- Lygephila viciae (Hübner, 1822)
- Lymantria dispar (Linnaeus, 1758)
- Lymantria monacha (Linnaeus, 1758)
- Macrochilo cribrumalis (Hübner, 1793)
- Metachrostis dardouini[pt] (Boisduval, 1840)
- Miltochrista miniata (Forster, 1771)
- Minucia lunaris (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Nudaria mundana (Linnaeus, 1761)
- Ocneria rubea[fr] (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ocnogyna parasita (Hübner, 1790)
- Odice arcuinna[nl] (Hübner, 1790)
- Odice suava[en] (Hübner, 1813)
- Ophiusa tirhaca[en] (Cramer, 1773)
- Orectis proboscidata (Herrich-Schäffer, 1851)
- Orgyia antiquoides (Hübner, 1822)
- Orgyia recens (Hübner, 1819)
- Orgyia antiqua (Linnaeus, 1758)
- Paracolax tristalis (Fabricius, 1794)
- Parascotia fuliginaria (Linnaeus, 1761)
- Parasemia plantaginis (Linnaeus, 1758)
- Parocneria detrita (Esper, 1785)
- Parocneria terebinthi[nl] (Freyer, 1838)
- Pechipogo plumigeralis Hübner, 1825
- Pechipogo simplicicornis (Zerny, 1935)
- Pechipogo strigilata (Linnaeus, 1758)
- Pelosia muscerda (Hufnagel, 1766)
- Pelosia obtusa (Herrich-Schäffer, 1852) — лишайниця жовта
- Penthophera morio (Linnaeus, 1767)
- Pericallia matronula (Linnaeus, 1758) — Ведмедиця велика
- Phragmatobia fuliginosa (Linnaeus, 1758)
- Phragmatobia luctifera (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Phytometra viridaria (Clerck, 1759)
- Polypogon gryphalis (Herrich-Schäffer, 1851)
- Polypogon tentacularia (Linnaeus, 1758)
- Rhyparia purpurata (Linnaeus, 1758)
- Rhyparioides metelkana (Lederer, 1861)
- Rivula sericealis (Scopoli, 1763)
- Schrankia costaestrigalis (Stephens, 1834)
- Schrankia taenialis (Hübner, 1809)
- Scoliopteryx libatrix (Linnaeus, 1758)
- Setina aurita (Esper, 1787)
- Setina irrorella (Linnaeus, 1758)
- Setina roscida (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Simplicia rectalis (Eversmann, 1842)
- Spilosoma lubricipeda (Linnaeus, 1758)
- Spilosoma lutea (Hufnagel, 1766)
- Spilosoma urticae (Esper, 1789)
- Thumatha senex (Hübner, 1808)
- Trisateles emortualis (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Tyria jacobaeae (Linnaeus, 1758)
- Utetheisa pulchella (Linnaeus, 1758)
- Watsonarctia deserta (Bartel, 1902)
- Zanclognatha lunalis (Scopoli, 1763)
- Zanclognatha zelleralis (Wocke, 1850)
- Zekelita antiqualis (Hübner, 1809)
- Deuterotinea casanella (Eversmann, 1844)
- Dyseriocrania subpurpurella (Haworth, 1828)
- Eriocrania cicatricella (Zetterstedt, 1839)
- Eriocrania sangii (Wood, 1891)
- Eriocrania semipurpurella (Stephens, 1835)
- Eriocrania sparrmannella (Bosc, 1791)
- Heringocrania unimaculella (Zetterstedt, 1839)
- Paracrania chrysolepidella (Zeller, 1851)
- Eutelia adulatrix (Hübner, 1813)
- Acompsia cinerella (Clerck, 1759)
- Acompsia tripunctella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agonochaetia terrestrella (Zeller, 1872)
- Altenia scriptella (Hübner, 1796)
- Anacampsis blattariella (Hübner, 1796)
- Anacampsis obscurella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Anacampsis populella (Clerck, 1759)
- Anacampsis scintillella (Fischer von Röslerstamm, 1841)
- Anacampsis timidella (Wocke, 1887)
- Anarsia eleagnella Kuznetsov, 1957
- Anarsia lineatella Zeller, 1839
- Anarsia spartiella (Schrank, 1802)
- Anasphaltis renigerellus (Zeller, 1839)
- Apodia bifractella (Duponchel, 1843)
- Aproaerema anthyllidella (Hübner, 1813)
- Argolamprotes micella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Aristotelia brizella (Treitschke, 1833)
- Aristotelia subdecurtella (Stainton, 1859)
- Aristotelia subericinella (Duponchel, 1843)
- Aroga aristotelis (Milliere, 1876)
- Aroga flavicomella (Zeller, 1839)
- Aroga velocella (Duponchel, 1838)
- Athrips mouffetella (Linnaeus, 1758)
- Athrips nigricostella (Duponchel, 1842)
- Athrips patockai (Povolny, 1979)
- Athrips pruinosella (Lienig & Zeller, 1846)
- Athrips rancidella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Atremaea lonchoptera Staudinger, 1871
- Brachmia blandella (Fabricius, 1798)
- Brachmia dimidiella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Brachmia inornatella (Douglas, 1850)
- Brachmia procursella Rebel, 1903
- Bryotropha affinis (Haworth, 1828)
- Bryotropha azovica Bidzilia, 1997
- Bryotropha desertella (Douglas, 1850)
- Bryotropha domestica[en] (Haworth, 1828)
- Bryotropha galbanella (Zeller, 1839)
- Bryotropha senectella (Zeller, 1839)
- Bryotropha similis (Stainton, 1854)
- Bryotropha tachyptilella (Rebel, 1916)
- Bryotropha terrella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Carpatolechia aenigma (Sattler, 1983)
- Carpatolechia alburnella (Zeller, 1839)
- Carpatolechia decorella (Haworth, 1812)
- Carpatolechia fugacella (Zeller, 1839)
- Carpatolechia fugitivella (Zeller, 1839)
- Carpatolechia notatella (Hübner, 1813)
- Carpatolechia proximella (Hübner, 1796)
- Caryocolum alsinella (Zeller, 1868)
- Caryocolum cassella (Walker, 1864)
- Caryocolum fischerella (Treitschke, 1833)
- Caryocolum huebneri (Haworth, 1828)
- Caryocolum inflativorella (Klimesch, 1938)
- Caryocolum junctella (Douglas, 1851)
- Caryocolum klosi[en] (Rebel, 1917)
- Caryocolum kroesmanniella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Caryocolum leucomelanella (Zeller, 1839)
- Caryocolum proxima (Haworth, 1828)
- Caryocolum schleichi (Christoph, 1872)
- Caryocolum tischeriella (Zeller, 1839)
- Caryocolum tricolorella (Haworth, 1812)
- Caryocolum vicinella (Douglas, 1851)
- Caulastrocecis furfurella (Staudinger, 1871)
- Caulastrocecis pudicellus[en] (Mann, 1861)
- Chionodes continuella (Zeller, 1839)
- Chionodes distinctella (Zeller, 1839)
- Chionodes electella (Zeller, 1839)
- Chionodes fumatella (Douglas, 1850)
- Chionodes hayreddini[en] Kocak, 1986
- Chionodes luctuella (Hübner, 1793)
- Chrysoesthia drurella (Fabricius, 1775)
- Chrysoesthia sexguttella (Thunberg, 1794)
- Cosmardia moritzella (Treitschke, 1835)
- Crossobela trinotella (Herrich-Schäffer, 1856)
- Dichomeris alacella (Zeller, 1839)
- Dichomeris barbella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Dichomeris derasella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Dichomeris juniperella (Linnaeus, 1761)
- Dichomeris latipennella (Rebel, 1937)
- Dichomeris limosellus (Schlager, 1849)
- Dichomeris marginella (Fabricius, 1781)
- Dichomeris rasilella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Dichomeris ustalella (Fabricius, 1794)
- Ephysteris diminutella[en] (Zeller, 1847)
- Ephysteris insulella[en] (Heinemann, 1870)
- Ephysteris promptella (Staudinger, 1859)
- Eulamprotes atrella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Eulamprotes ochricapilla (Rebel, 1903)
- Eulamprotes plumbella (Heinemann, 1870)
- Eulamprotes superbella (Zeller, 1839)
- Eulamprotes unicolorella (Duponchel, 1843)
- Eulamprotes wilkella (Linnaeus, 1758)
- Exoteleia dodecella (Linnaeus, 1758)
- Filatima djakovica Anikin & Piskunov, 1996
- Filatima spurcella (Duponchel, 1843)
- Filatima tephritidella (Duponchel, 1844)
- Filatima transsilvanella Z. Kovacs & S. Kovacs, 2002
- Gelechia asinella (Hübner, 1796)
- Gelechia basipunctella Herrich-Schäffer, 1854
- Gelechia cuneatella Douglas, 1852
- Gelechia hippophaella (Schrank, 1802)
- Gelechia muscosella Zeller, 1839
- Gelechia nigra (Haworth, 1828)
- Gelechia rhombella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Gelechia rhombelliformis Staudinger, 1871
- Gelechia sabinellus (Zeller, 1839)
- Gelechia scotinella Herrich-Schäffer, 1854
- Gelechia sestertiella Herrich-Schäffer, 1854
- Gelechia sororculella (Hübner, 1817)
- Gelechia turpella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Gnorimoschema herbichii (Nowicki, 1864)
- Helcystogramma albinervis (Gerasimov, 1929)
- Helcystogramma arulensis (Rebel, 1929)
- Helcystogramma lineolella (Zeller, 1839)
- Helcystogramma lutatella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Helcystogramma rufescens (Haworth, 1828)
- Helcystogramma triannulella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Holcophora statices Staudinger, 1871
- Hypatima rhomboidella (Linnaeus, 1758)
- Isophrictis anthemidella (Wocke, 1871)
- Isophrictis striatella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Iwaruna biguttella (Duponchel, 1843)
- Iwaruna klimeschi Wolff, 1958
- Klimeschiopsis kiningerella (Duponchel, 1843)
- Megacraspedus binotella (Duponchel, 1843)
- Megacraspedus dolosellus (Zeller, 1839)
- Megacraspedus imparellus (Fischer von Röslerstamm, 1843)
- Megacraspedus separatellus (Fischer von Röslerstamm, 1843)
- Mesophleps silacella (Hübner, 1796)
- Metanarsia modesta Staudinger, 1871
- Metzneria aestivella (Zeller, 1839)
- Metzneria aprilella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Metzneria artificella[en] (Herrich-Schäffer, 1861)
- Metzneria ehikeella Gozmany, 1954
- Metzneria intestinella[en] (Mann, 1864)
- Metzneria lappella (Linnaeus, 1758)
- Metzneria metzneriella (Stainton, 1851)
- Metzneria neuropterella (Zeller, 1839)
- Metzneria paucipunctella (Zeller, 1839)
- Mirificarma cytisella (Treitschke, 1833)
- Mirificarma eburnella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Mirificarma interrupta (Curtis, 1827)
- Mirificarma lentiginosella (Zeller, 1839)
- Mirificarma maculatella (Hübner, 1796)
- Mirificarma rhodoptera (Mann, 1866)
- Monochroa cytisella (Curtis, 1837)
- Monochroa elongella (Heinemann, 1870)
- Monochroa hornigi (Staudinger, 1883)
- Monochroa inflexella Svensson, 1992
- Monochroa lucidella (Stephens, 1834)
- Monochroa lutulentella (Zeller, 1839)
- Monochroa nomadella (Zeller, 1868)
- Monochroa palustrellus (Douglas, 1850)
- Monochroa rumicetella (O. Hofmann, 1868)
- Monochroa sepicolella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Monochroa servella (Zeller, 1839)
- Monochroa suffusella (Douglas, 1850)
- Monochroa tenebrella (Hübner, 1817)
- Neofaculta ericetella (Geyer, 1832)
- Neofaculta infernella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Neofriseria peliella (Treitschke, 1835)
- Neotelphusa sequax (Haworth, 1828)
- Nothris lemniscellus (Zeller, 1839)
- Nothris verbascella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ornativalva ornatella Sattler, 1967
- Ornativalva plutelliformis (Staudinger, 1859)
- Parachronistis albiceps (Zeller, 1839)
- Parastenolechia nigrinotella[en] (Zeller, 1847)
- Pexicopia malvella (Hübner, 1805)
- Phthorimaea operculella (Zeller, 1873)
- Platyedra subcinerea (Haworth, 1828)
- Prolita sexpunctella (Fabricius, 1794)
- Prolita solutella (Zeller, 1839)
- Psamathocrita osseella (Stainton, 1860)
- Pseudotelphusa istrella (Mann, 1866)
- Pseudotelphusa paripunctella (Thunberg, 1794)
- Pseudotelphusa scalella (Scopoli, 1763)
- Pseudotelphusa tessella (Linnaeus, 1758)
- Psoricoptera gibbosella (Zeller, 1839)
- Psoricoptera speciosella Teich, 1893
- Ptocheuusa abnormella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Pyncostola bohemiella (Nickerl, 1864)
- Recurvaria leucatella (Clerck, 1759)
- Recurvaria nanella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Sattleria dzieduszyckii (Nowicki, 1864)
- Scrobipalpa acuminatella (Sircom, 1850)
- Scrobipalpa artemisiella (Treitschke, 1833)
- Scrobipalpa atriplicella (Fischer von Röslerstamm, 1841)
- Scrobipalpa brahmiella (Heyden, 1862)
- Scrobipalpa chrysanthemella[en] (E. Hofmann, 1867)
- Scrobipalpa erichi Povolny, 1964
- Scrobipalpa hyoscyamella (Stainton, 1869)
- Scrobipalpa murinella (Duponchel, 1843)
- Scrobipalpa nitentella (Fuchs, 1902)
- Scrobipalpa obsoletella (Fischer von Röslerstamm, 1841)
- Scrobipalpa ocellatella (Boyd, 1858)
- Scrobipalpa pauperella (Heinemann, 1870)
- Scrobipalpa proclivella (Fuchs, 1886)
- Scrobipalpa salicorniae (E. Hering, 1889)
- Scrobipalpa samadensis (Pfaffenzeller, 1870)
- Scrobipalpopsis petasitis[en] (Pfaffenzeller, 1867)
- Scrobipalpula psilella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Scrobipalpula tussilaginis (Stainton, 1867)
- Sitotroga cerealella (Olivier, 1789) — Зернова міль
- Sophronia ascalis Gozmany, 1951
- Sophronia humerella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Sophronia illustrella[en] (Hübner, 1796)
- Sophronia semicostella (Hübner, 1813)
- Sophronia sicariellus (Zeller, 1839)
- Stenolechia gemmella (Linnaeus, 1758)
- Stomopteryx detersella (Zeller, 1847)
- Stomopteryx hungaricella Gozmany, 1957
- Stomopteryx remissella (Zeller, 1847)
- Streyella anguinella (Herrich-Schäffer, 1861)
- Syncopacma albifrontella (Heinemann, 1870)
- Syncopacma azosterella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Syncopacma captivella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Syncopacma cinctella (Clerck, 1759)
- Syncopacma cincticulella (Bruand, 1851)
- Syncopacma coronillella (Treitschke, 1833)
- Syncopacma incognitana Gozmany, 1957
- Syncopacma larseniella Gozmany, 1957
- Syncopacma linella (Chretien, 1904)
- Syncopacma montanata Gozmany, 1957
- Syncopacma ochrofasciella (Toll, 1936)
- Syncopacma patruella (Mann, 1857)
- Syncopacma sangiella (Stainton, 1863)
- Syncopacma taeniolella (Zeller, 1839)
- Syncopacma vinella (Bankes, 1898)
- Syncopacma wormiella (Wolff, 1958)
- Teleiodes flavimaculella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Teleiodes luculella (Hübner, 1813)
- Teleiodes saltuum (Zeller, 1878)
- Teleiodes vulgella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Teleiodes wagae (Nowicki, 1860)
- Teleiopsis bagriotella (Duponchel, 1840)
- Teleiopsis diffinis (Haworth, 1828)
- Teleiopsis terebinthinella[en] (Herrich-Schäffer, 1856)
- Thiotricha subocellea (Stephens, 1834)
- Xystophora carchariella (Zeller, 1839)
- Xystophora pulveratella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Abraxas grossulariata (Linnaeus, 1758)
- Abraxas sylvata (Scopoli, 1763)
- Acasis viretata (Hübner, 1799)
- Aethalura punctulata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agriopis aurantiaria (Hübner, 1799)
- Agriopis bajaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agriopis leucophaearia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Agriopis marginaria (Fabricius, 1776)
- Alcis bastelbergeri (Hirschke, 1908)
- Alcis jubata (Thunberg, 1788)
- Alcis repandata (Linnaeus, 1758)
- Alsophila aceraria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Alsophila aescularia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Angerona prunaria (Linnaeus, 1758)
- Anticlea derivata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Anticollix sparsata (Treitschke, 1828)
- Apeira syringaria (Linnaeus, 1758)
- Aplasta ononaria (Fuessly, 1783)
- Aplocera annexata[sv] (Freyer, 1830)
- Aplocera efformata (Guenee, 1858)
- Aplocera plagiata (Linnaeus, 1758)
- Aplocera praeformata (Hübner, 1826)
- Aplocera simpliciata[sv] (Treitschke, 1835)
- Apocheima hispidaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Archiearis parthenias (Linnaeus, 1761)
- Arichanna melanaria (Linnaeus, 1758)
- Artiora evonymaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ascotis selenaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Asovia maeoticaria[nl] (Alphéraky, 1876)
- Aspitates gilvaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Aspitates ochrearia (Rossi, 1794)
- Asthena albulata (Hufnagel, 1767)
- Asthena anseraria (Herrich-Schäffer, 1855)
- Baptria tibiale (Esper, 1791)
- Biston betularia (Linnaeus, 1758) — П'ядун березовий
- Biston strataria (Hufnagel, 1767)
- Boudinotiana notha (Hübner, 1803)
- Boudinotiana puella (Esper, 1787)
- Bupalus piniaria (Linnaeus, 1758)
- Cabera exanthemata (Scopoli, 1763)
- Cabera pusaria (Linnaeus, 1758)
- Campaea margaritaria (Linnaeus, 1761)
- Camptogramma bilineata (Linnaeus, 1758)
- Camptogramma scripturata (Hübner, 1799)
- Carsia lythoxylata[nl] (Hübner, 1799)
- Carsia sororiata (Hübner, 1813)
- Cataclysme riguata (Hübner, 1813)
- Catarhoe cuculata (Hufnagel, 1767)
- Catarhoe permixtaria[sv] (Herrich-Schäffer, 1856)
- Catarhoe putridaria[sv] (Herrich-Schäffer, 1852)
- Catarhoe rubidata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cepphis advenaria (Hübner, 1790)
- Chariaspilates formosaria (Eversmann, 1837)
- Charissa obscurata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Charissa pullata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Charissa variegata[en] (Duponchel, 1830)
- Charissa ambiguata (Duponchel, 1830)
- Charissa onustaria[nl] (Herrich-Schäffer, 1852)
- Charissa intermedia (Wehrli, 1917)
- Charissa glaucinaria (Hübner, 1799)
- Chesias rufata (Fabricius, 1775)
- Chiasmia aestimaria[en] (Hübner, 1809)
- Chiasmia clathrata (Linnaeus, 1758)
- Chlorissa cloraria (Hübner, 1813)
- Chlorissa viridata (Linnaeus, 1758)
- Chloroclysta miata (Linnaeus, 1758)
- Chloroclysta siterata (Hufnagel, 1767)
- Chloroclystis v-ata (Haworth, 1809)
- Cidaria fulvata (Forster, 1771)
- Cleora cinctaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cleorodes lichenaria (Hufnagel, 1767)
- Coenocalpe lapidata (Hübner, 1809)
- Coenotephria ablutaria[en] (Boisduval, 1840)
- Coenotephria salicata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Coenotephria tophaceata[en] (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Colostygia aptata (Hübner, 1813)
- Colostygia aqueata[sv] (Hübner, 1813)
- Colostygia kollariaria (Herrich-Schäffer, 1848)
- Colostygia olivata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Colostygia pectinataria (Knoch, 1781)
- Colostygia turbata (Hübner, 1799)
- Colotois pennaria (Linnaeus, 1761)
- Comibaena bajularia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Cosmorhoe ocellata (Linnaeus, 1758)
- Costaconvexa polygrammata (Borkhausen, 1794)
- Crocallis elinguaria (Linnaeus, 1758)
- Crocallis tusciaria (Borkhausen, 1793)
- Crocota niveata (Scopoli, 1763)
- Cyclophora linearia (Hübner, 1799)
- Cyclophora porata (Linnaeus, 1767)
- Cyclophora punctaria (Linnaeus, 1758)
- Cyclophora suppunctaria[en] (Zeller, 1847)
- Cyclophora albiocellaria (Hübner, 1789)
- Cyclophora albipunctata (Hufnagel, 1767)
- Cyclophora annularia (Fabricius, 1775)
- Cyclophora pendularia (Clerck, 1759)
- Cyclophora puppillaria (Hübner, 1799)
- Cyclophora quercimontaria (Bastelberger, 1897)
- Cyclophora ruficiliaria (Herrich-Schäffer, 1855)
- Dasycorsa modesta[sv] (Staudinger, 1879)
- Deileptenia ribeata (Clerck, 1759)
- Digrammia rippertaria (Duponchel, 1830)
- Dyscia conspersaria[en] (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Dyscia innocentaria[sv] (Christoph, 1885)
- Dysstroma citrata (Linnaeus, 1761)
- Dysstroma truncata (Hufnagel, 1767)
- Earophila badiata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ecliptopera capitata (Herrich-Schäffer, 1839)
- Ecliptopera silaceata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ectropis crepuscularia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Eilicrinia cordiaria[sv] (Hübner, 1790)
- Eilicrinia trinotata[sv] (Metzner, 1845)
- Electrophaes corylata (Thunberg, 1792)
- Elophos operaria (Hübner, 1813)
- Elophos dilucidaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Elophos vittaria (Thunberg, 1788)
- Ematurga atomaria (Linnaeus, 1758)
- Ennomos alniaria (Linnaeus, 1758)
- Ennomos autumnaria (Werneburg, 1859)
- Ennomos erosaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Ennomos fuscantaria (Haworth, 1809)
- Ennomos quercaria[en] (Hübner, 1813)
- Ennomos quercinaria (Hufnagel, 1767)
- Entephria caesiata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Entephria cyanata (Hübner, 1809)
- Entephria flavicinctata (Hübner, 1813)
- Entephria infidaria (de La Harpe, 1853)
- Entephria nobiliaria (Herrich-Schäffer, 1852)
- Epilobophora sabinata[en] (Geyer, 1831)
- Epione repandaria (Hufnagel, 1767)
- Epione vespertaria (Linnaeus, 1767)
- Epirrhoe alternata (Muller, 1764)
- Epirrhoe galiata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Epirrhoe hastulata (Hübner, 1790)
- Epirrhoe molluginata (Hübner, 1813)
- Epirrhoe rivata (Hübner, 1813)
- Epirrhoe tristata (Linnaeus, 1758)
- Epirrita autumnata (Borkhausen, 1794)
- Epirrita christyi (Allen, 1906)
- Epirrita dilutata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Erannis ankeraria (Staudinger, 1861)
- Erannis declinans[sv] (Staudinger, 1879)
- Erannis defoliaria (Clerck, 1759)
- Euchoeca nebulata (Scopoli, 1763)
- Eulithis mellinata (Fabricius, 1787)
- Eulithis populata (Linnaeus, 1758)
- Eulithis prunata (Linnaeus, 1758)
- Eulithis testata (Linnaeus, 1761)
- Eumannia lepraria (Rebel, 1909)
- Eumannia oppositaria[en] (Mann, 1864)
- Euphyia biangulata (Haworth, 1809)
- Euphyia frustata (Treitschke, 1828)
- Euphyia unangulata (Haworth, 1809)
- Eupithecia abbreviata Stephens, 1831
- Eupithecia abietaria (Goeze, 1781)
- Eupithecia absinthiata (Clerck, 1759)
- Eupithecia actaeata Walderdorff, 1869
- Eupithecia alliaria Staudinger, 1870
- Eupithecia analoga Djakonov, 1926
- Eupithecia assimilata Doubleday, 1856
- Eupithecia biornata[en] Christoph, 1867
- Eupithecia breviculata[en] (Donzel, 1837)
- Eupithecia cauchiata (Duponchel, 1831)
- Eupithecia centaureata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Eupithecia conterminata (Lienig, 1846)
- Eupithecia cretaceata[en] (Packard, 1874)
- Eupithecia denotata (Hübner, 1813)
- Eupithecia denticulata (Treitschke, 1828)
- Eupithecia distinctaria Herrich-Schäffer, 1848
- Eupithecia dodoneata Guenee, 1858
- Eupithecia egenaria Herrich-Schäffer, 1848
- Eupithecia exiguata (Hübner, 1813)
- Eupithecia expallidata Doubleday, 1856
- Eupithecia extensaria (Freyer, 1844)
- Eupithecia extraversaria Herrich-Schäffer, 1852
- Eupithecia extremata (Fabricius, 1787)
- Eupithecia fuscicostata[en] Christoph, 1887
- Eupithecia gemellata[en] Herrich-Schäffer, 1861
- Eupithecia graphata (Treitschke, 1828)
- Eupithecia gratiosata Herrich-Schäffer, 1861
- Eupithecia gueneata Milliere, 1862
- Eupithecia haworthiata Doubleday, 1856
- Eupithecia icterata (de Villers, 1789)
- Eupithecia immundata (Lienig, 1846)
- Eupithecia impurata (Hübner, 1813)
- Eupithecia indigata (Hübner, 1813)
- Eupithecia innotata (Hufnagel, 1767)
- Eupithecia insigniata (Hübner, 1790)
- Eupithecia intricata (Zetterstedt, 1839)
- Eupithecia inturbata (Hübner, 1817)
- Eupithecia irriguata (Hübner, 1813)
- Eupithecia lanceata (Hübner, 1825)
- Eupithecia laquaearia Herrich-Schäffer, 1848
- Eupithecia lariciata (Freyer, 1841)
- Eupithecia linariata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Eupithecia millefoliata Rossler, 1866
- Eupithecia mystica[en] Dietze, 1910
- Eupithecia nanata (Hübner, 1813)
- Eupithecia ochridata Schutze & Pinker, 1968
- Eupithecia orphnata W. Petersen, 1909
- Eupithecia oxycedrata[en] (Rambur, 1833)
- Eupithecia pauxillaria Boisduval, 1840
- Eupithecia pernotata[en] Guenee, 1858
- Eupithecia pimpinellata (Hübner, 1813)
- Eupithecia plumbeolata (Haworth, 1809)
- Eupithecia pulchellata[en] Stephens, 1831
- Eupithecia pusillata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Eupithecia pygmaeata (Hübner, 1799)
- Eupithecia pyreneata Mabille, 1871
- Eupithecia satyrata (Hübner, 1813)
- Eupithecia schiefereri[en] Bohatsch, 1893
- Eupithecia selinata Herrich-Schäffer, 1861
- Eupithecia semigraphata Bruand, 1850
- Eupithecia silenata Assmann, 1848
- Eupithecia silenicolata[en] Mabille, 1867
- Eupithecia simpliciata (Haworth, 1809)
- Eupithecia sinuosaria (Eversmann, 1848)
- Eupithecia spissilineata[en] (Metzner, 1846)
- Eupithecia subfuscata (Haworth, 1809)
- Eupithecia subumbrata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Eupithecia succenturiata (Linnaeus, 1758)
- Eupithecia tantillaria Boisduval, 1840
- Eupithecia tenuiata (Hübner, 1813)
- Eupithecia tripunctaria Herrich-Schäffer, 1852
- Eupithecia trisignaria Herrich-Schäffer, 1848
- Eupithecia undata (Freyer, 1840)
- Eupithecia valerianata (Hübner, 1813)
- Eupithecia variostrigata[en] Alphéraky, 1876
- Eupithecia venosata (Fabricius, 1787)
- Eupithecia veratraria Herrich-Schäffer, 1848
- Eupithecia virgaureata Doubleday, 1861
- Eupithecia vulgata (Haworth, 1809)
- Eustroma reticulata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Fagivorina arenaria (Hufnagel, 1767)
- Gagitodes sagittata (Fabricius, 1787)
- Gandaritis pyraliata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Geometra papilionaria (Linnaeus, 1758)
- Glacies alpinata (Scopoli, 1763)
- Glacies bentelii (Ratzer, 1890)
- Glacies canaliculata (Hochenwarth, 1785)
- Glacies coracina (Esper, 1805)
- Glacies noricana (Wagner, 1898)
- Gnopharmia stevenaria[sv] (Boisduval, 1840)
- Gnophos furvata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Gnophos obfuscata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Gnophos dumetata Treitschke, 1827
- Gymnoscelis rufifasciata (Haworth, 1809)
- Heliomata glarearia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Hemistola chrysoprasaria (Esper, 1795)
- Hemithea aestivaria (Hübner, 1789)
- Horisme aemulata (Hübner, 1813)
- Horisme aquata (Hübner, 1813)
- Horisme calligraphata[sv] (Herrich-Schäffer, 1838)
- Horisme corticata (Treitschke, 1835)
- Horisme radicaria[sv] (de La Harpe, 1855)
- Horisme tersata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Horisme vitalbata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Hydrelia flammeolaria (Hufnagel, 1767)
- Hydrelia sylvata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Hydria cervinalis (Scopoli, 1763)
- Hydria undulata (Linnaeus, 1758)
- Hydriomena furcata (Thunberg, 1784)
- Hydriomena impluviata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Hydriomena ruberata (Freyer, 1831)
- Hylaea fasciaria (Linnaeus, 1758)
- Hypomecis punctinalis (Scopoli, 1763)
- Hypomecis roboraria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Hypoxystis pluviaria (Fabricius, 1787)
- Idaea aureolaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Idaea aversata (Linnaeus, 1758)
- Idaea biselata (Hufnagel, 1767)
- Idaea camparia[sv] (Herrich-Schäffer, 1852)
- Idaea consanguinaria[sv] (Lederer, 1853)
- Idaea contiguaria (Hübner, 1799)
- Idaea degeneraria (Hübner, 1799)
- Idaea deversaria (Herrich-Schäffer, 1847)
- Idaea dilutaria (Hübner, 1799)
- Idaea dimidiata (Hufnagel, 1767)
- Idaea elongaria[pt] (Rambur, 1833)
- Idaea emarginata (Linnaeus, 1758)
- Idaea filicata[en] (Hübner, 1799)
- Idaea fuscovenosa (Goeze, 1781)
- Idaea humiliata (Hufnagel, 1767)
- Idaea infirmaria[en] (Rambur, 1833)
- Idaea inquinata (Scopoli, 1763)
- Idaea laevigata[en] (Scopoli, 1763)
- Idaea macilentaria (Herrich-Schäffer, 1847)
- Idaea moniliata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Idaea muricata (Hufnagel, 1767)
- Idaea nitidata[sv] (Herrich-Schäffer, 1861)
- Idaea obsoletaria[pt] (Rambur, 1833)
- Idaea ochrata (Scopoli, 1763)
- Idaea pallidata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Idaea politaria (Hübner, 1799)
- Idaea rubraria[sv] (Staudinger, 1901)
- Idaea rufaria (Hübner, 1799)
- Idaea rusticata[en] (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Idaea seriata (Schrank, 1802)
- Idaea sericeata[pt] (Hübner, 1813)
- Idaea serpentata (Hufnagel, 1767)
- Idaea spissilimbaria (Mabille, 1888)
- Idaea straminata (Borkhausen, 1794)
- Idaea subsericeata (Haworth, 1809)
- Idaea sylvestraria (Hübner, 1799)
- Idaea trigeminata (Haworth, 1809)
- Isturgia arenacearia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Isturgia murinaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Isturgia roraria (Fabricius, 1776)
- Jodis lactearia (Linnaeus, 1758)
- Jodis putata (Linnaeus, 1758)
- Lampropteryx otregiata (Metcalfe, 1917)
- Lampropteryx suffumata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Larentia clavaria (Haworth, 1809)
- Ligdia adustata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Lithostege coassata (Hübner, 1825)
- Lithostege farinata (Hufnagel, 1767)
- Lithostege griseata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Lobophora halterata (Hufnagel, 1767)
- Lomaspilis marginata (Linnaeus, 1758)
- Lomographa bimaculata (Fabricius, 1775)
- Lomographa temerata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Lycia hirtaria (Clerck, 1759)
- Lycia pomonaria (Hübner, 1790)
- Lycia zonaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Lythria cruentaria (Hufnagel, 1767)
- Lythria purpuraria (Linnaeus, 1758)
- Macaria alternata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Macaria artesiaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Macaria brunneata (Thunberg, 1784)
- Macaria carbonaria (Clerck, 1759)
- Macaria liturata (Clerck, 1759)
- Macaria notata (Linnaeus, 1758)
- Macaria signaria (Hübner, 1809)
- Macaria wauaria (Linnaeus, 1758)
- Martania taeniata (Stephens, 1831)
- Megaspilates mundataria (Stoll, 1782)
- Melanthia alaudaria (Freyer, 1846)
- Melanthia procellata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Menophra abruptaria[en] (Thunberg, 1792)
- Mesoleuca albicillata (Linnaeus, 1758)
- Mesotype didymata (Linnaeus, 1758)
- Mesotype parallelolineata (Retzius, 1783)
- Mesotype verberata (Scopoli, 1763)
- Microloxia herbaria (Hübner, 1813)
- Minoa murinata (Scopoli, 1763)
- Narraga fasciolaria (Hufnagel, 1767)
- Narraga tessularia (Metzner, 1845)
- Nebula achromaria (de La Harpe, 1853)
- Nebula nebulata (Treitschke, 1828)
- Nothocasis sertata (Hübner, 1817)
- Nychiodes dalmatina Wagner, 1909
- Nychiodes waltheri[sv] Wagner, 1919
- Nycterosea obstipata (Fabricius, 1794)
- Odezia atrata (Linnaeus, 1758)
- Odontopera bidentata (Clerck, 1759)
- Operophtera brumata (Linnaeus, 1758)
- Operophtera fagata (Scharfenberg, 1805)
- Opisthograptis luteolata (Linnaeus, 1758)
- Orthonama vittata (Borkhausen, 1794)
- Orthostixis cribraria[sv] (Hübner, 1799)
- Ourapteryx sambucaria (Linnaeus, 1758)
- Palaeocrocota ostrogovichi (Caradja, 1930)
- Paraboarmia viertlii (Bohatsch, 1883)
- Paradarisa consonaria (Hübner, 1799)
- Parectropis similaria (Hufnagel, 1767)
- Pareulype berberata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pasiphila chloerata (Mabille, 1870)
- Pasiphila debiliata (Hübner, 1817)
- Pasiphila rectangulata (Linnaeus, 1758)
- Pelurga comitata (Linnaeus, 1758)
- Pennithera firmata (Hübner, 1822)
- Perconia strigillaria (Hübner, 1787)
- Peribatodes ilicaria (Geyer, 1833)
- Peribatodes rhomboidaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Peribatodes secundaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Peribatodes umbraria[en] (Hübner, 1809)
- Perizoma affinitata (Stephens, 1831)
- Perizoma albulata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Perizoma alchemillata (Linnaeus, 1758)
- Perizoma bifaciata (Haworth, 1809)
- Perizoma blandiata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Perizoma flavofasciata (Thunberg, 1792)
- Perizoma hydrata (Treitschke, 1829)
- Perizoma incultaria (Herrich-Schäffer, 1848)
- Perizoma lugdunaria (Herrich-Schäffer, 1855)
- Perizoma minorata (Treitschke, 1828)
- Perizoma obsoletata (Herrich-Schäffer, 1838)
- Petrophora chlorosata (Scopoli, 1763)
- Phaiogramma etruscaria (Zeller, 1849)
- Phibalapteryx virgata (Hufnagel, 1767)
- Phigalia pilosaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Philereme transversata (Hufnagel, 1767)
- Philereme vetulata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Plagodis dolabraria (Linnaeus, 1767)
- Plagodis pulveraria (Linnaeus, 1758)
- Plemyria rubiginata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pseudopanthera macularia (Linnaeus, 1758)
- Pseudoterpna pruinata (Hufnagel, 1767)
- Psodos quadrifaria[en] (Sulzer, 1776)
- Pterapherapteryx sexalata (Retzius, 1783)
- Pungeleria capreolaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Rheumaptera hastata (Linnaeus, 1758)
- Rheumaptera subhastata (Nolcken, 1870)
- Rhodometra sacraria (Linnaeus, 1767)
- Rhodostrophia discopunctata[sv] Amsel, 1935
- Rhodostrophia tabidaria (Zeller, 1847)
- Rhodostrophia vibicaria (Clerck, 1759)
- Schistostege decussata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Schistostege nubilaria (Hübner, 1799)
- Scopula beckeraria[en] (Lederer, 1853)
- Scopula confinaria[en] (Herrich-Schäffer, 1847)
- Scopula emutaria[en] (Hübner, 1809)
- Scopula flaccidaria (Zeller, 1852)
- Scopula floslactata (Haworth, 1809)
- Scopula imitaria[en] (Hübner, 1799)
- Scopula immutata (Linnaeus, 1758)
- Scopula incanata (Linnaeus, 1758)
- Scopula marginepunctata (Goeze, 1781)
- Scopula subpunctaria[en] (Herrich-Schäffer, 1847)
- Scopula ternata Schrank, 1802
- Scopula caricaria (Reutti, 1853)
- Scopula corrivalaria (Kretschmar, 1862)
- Scopula decorata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Scopula immorata (Linnaeus, 1758)
- Scopula nemoraria (Hübner, 1799)
- Scopula nigropunctata (Hufnagel, 1767)
- Scopula ornata (Scopoli, 1763)
- Scopula rubiginata (Hufnagel, 1767)
- Scopula submutata[en] (Treitschke, 1828)
- Scopula tessellaria (Boisduval, 1840)
- Scopula turbidaria (Hübner, 1819)
- Scopula turbulentaria[en] (Staudinger, 1870)
- Scopula umbelaria (Hübner, 1813)
- Scopula virgulata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Scotopteryx bipunctaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Scotopteryx chenopodiata (Linnaeus, 1758)
- Scotopteryx coarctaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Scotopteryx ignorata Huemer & Hausmann, 1998
- Scotopteryx luridata (Hufnagel, 1767)
- Scotopteryx moeniata (Scopoli, 1763)
- Scotopteryx mucronata (Scopoli, 1763)
- Scotopteryx vicinaria[sv] (Duponchel, 1830)
- Selenia dentaria (Fabricius, 1775)
- Selenia lunularia (Hübner, 1788)
- Selenia tetralunaria (Hufnagel, 1767)
- Selidosema plumaria[sv] (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Siona lineata (Scopoli, 1763)
- Spargania luctuata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Stegania cararia (Hübner, 1790)
- Stegania dilectaria (Hübner, 1790)
- Synopsia sociaria (Hübner, 1799)
- Tephronia sepiaria (Hufnagel, 1767)
- Thalera fimbrialis (Scopoli, 1763)
- Thera britannica (Turner, 1925)
- Thera cognata (Thunberg, 1792)
- Thera juniperata (Linnaeus, 1758)
- Thera obeliscata (Hübner, 1787)
- Thera variata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Thera vetustata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Therapis flavicaria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Theria rupicapraria (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Thetidia smaragdaria (Fabricius, 1787)
- Timandra comae Schmidt, 1931
- Trichopteryx carpinata (Borkhausen, 1794)
- Trichopteryx polycommata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Triphosa dubitata (Linnaeus, 1758)
- Triphosa sabaudiata[en] (Duponchel, 1830)
- Venusia blomeri (Curtis, 1832)
- Venusia cambrica Curtis, 1839
- Xanthorhoe biriviata (Borkhausen, 1794)
- Xanthorhoe decoloraria (Esper, 1806)
- Xanthorhoe designata (Hufnagel, 1767)
- Xanthorhoe ferrugata (Clerck, 1759)
- Xanthorhoe fluctuata (Linnaeus, 1758)
- Xanthorhoe incursata (Hübner, 1813)
- Xanthorhoe montanata (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Xanthorhoe quadrifasiata (Clerck, 1759)
- Xanthorhoe spadicearia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Acrolepia autumnitella Curtis, 1838
- Acrolepiopsis assectella (Zeller, 1839)
- Digitivalva arnicella (Heyden, 1863)
- Digitivalva perlepidella (Stainton, 1849)
- Digitivalva reticulella (Hübner, 1796)
- Digitivalva valeriella (Snellen, 1878)
- Digitivalva granitella (Treitschke, 1833)
- Digitivalva occidentella[en] (Klimesch, 1956)
- Digitivalva pulicariae[en] (Klimesch, 1956)
- Glyphipterix bergstraesserella (Fabricius, 1781)
- Glyphipterix danilevskii Diakonoff, 1978
- Glyphipterix equitella (Scopoli, 1763)
- Glyphipterix forsterella (Fabricius, 1781)
- Glyphipterix haworthana (Stephens, 1834)
- Glyphipterix loricatella (Treitschke, 1833)
- Glyphipterix pygmaeella Rebel, 1896
- Glyphipterix simpliciella (Stephens, 1834)
- Glyphipterix thrasonella (Scopoli, 1763)
- Orthotelia sparganella (Thunberg, 1788)
Молі-строкатки (Gracillariidae)
[ред. | ред. код]- Acrocercops brongniardella (Fabricius, 1798)
- Aspilapteryx limosella (Duponchel, 1843)
- Aspilapteryx tringipennella (Zeller, 1839)
- Callisto coffeella (Zetterstedt, 1839)
- Callisto denticulella (Thunberg, 1794)
- Caloptilia alchimiella (Scopoli, 1763)
- Caloptilia cuculipennella (Hübner, 1796)
- Caloptilia elongella (Linnaeus, 1761)
- Caloptilia falconipennella (Hübner, 1813)
- Caloptilia fidella (Reutti, 1853)
- Caloptilia fribergensis (Fritzsche, 1871)
- Caloptilia hauderi (Rebel, 1906)
- Caloptilia hemidactylella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Caloptilia populetorum (Zeller, 1839)
- Caloptilia rhodinella (Herrich-Schäffer, 1855)
- Caloptilia robustella Jackh, 1972
- Caloptilia roscipennella (Hübner, 1796)
- Caloptilia rufipennella (Hübner, 1796)
- Caloptilia semifascia (Haworth, 1828)
- Caloptilia stigmatella (Fabricius, 1781)
- Calybites phasianipennella (Hübner, 1813)
- Calybites quadrisignella (Zeller, 1839)
- Cameraria ohridella Deschka & Dimic, 1986
- Dialectica imperialella (Zeller, 1847)
- Euspilapteryx auroguttella Stephens, 1835
- Gracillaria syringella (Fabricius, 1794)
- Leucospilapteryx omissella (Stainton, 1848)
- Micrurapteryx gradatella (Herrich-Schäffer, 1855)
- Micrurapteryx kollariella (Zeller, 1839)
- Ornixola caudulatella (Zeller, 1839)
- Parectopa ononidis (Zeller, 1839)
- Parectopa robiniella Clemens, 1863
- Parornix anglicella (Stainton, 1850)
- Parornix anguliferella (Zeller, 1847)
- Parornix betulae (Stainton, 1854)
- Parornix carpinella (Frey, 1863)
- Parornix devoniella (Stainton, 1850)
- Parornix fagivora (Frey, 1861)
- Parornix finitimella (Zeller, 1850)
- Parornix mixta (Triberti, 1980)
- Parornix petiolella (Frey, 1863)
- Parornix scoticella (Stainton, 1850)
- Parornix szocsi Gozmany, 1952
- Parornix tenella (Rebel, 1919)
- Parornix torquillella (Zeller, 1850)
- Phyllocnistis extrematrix Martynova, 1955
- Phyllocnistis labyrinthella (Bjerkander, 1790)
- Phyllocnistis saligna (Zeller, 1839)
- Phyllocnistis unipunctella (Stephens, 1834)
- Phyllocnistis xenia M. Hering, 1936
- Phyllonorycter abrasella[en] (Duponchel, 1843)
- Phyllonorycter acerifoliella (Zeller, 1839)
- Phyllonorycter blancardella (Fabricius, 1781)
- Phyllonorycter cavella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter cerasicolella (Herrich-Schäffer, 1855)
- Phyllonorycter cerasinella[en] (Reutti, 1852)
- Phyllonorycter comparella (Duponchel, 1843)
- Phyllonorycter coryli (Nicelli, 1851)
- Phyllonorycter corylifoliella (Hübner, 1796)
- Phyllonorycter delitella[en] (Duponchel, 1843)
- Phyllonorycter emberizaepenella (Bouche, 1834)
- Phyllonorycter esperella (Goeze, 1783)
- Phyllonorycter fraxinella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter froelichiella (Zeller, 1839)
- Phyllonorycter geniculella (Ragonot, 1874)
- Phyllonorycter harrisella (Linnaeus, 1761)
- Phyllonorycter heegeriella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter hilarella (Zetterstedt, 1839)
- Phyllonorycter ilicifoliella (Duponchel, 1843)
- Phyllonorycter insignitella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter issikii (Kumata, 1963)
- Phyllonorycter junoniella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter klemannella (Fabricius, 1781)
- Phyllonorycter kuhlweiniella (Zeller, 1839)
- Phyllonorycter lantanella (Schrank, 1802)
- Phyllonorycter lautella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter maestingella (Muller, 1764)
- Phyllonorycter mespilella (Hübner, 1805)
- Phyllonorycter muelleriella (Zeller, 1839)
- Phyllonorycter nicellii (Stainton, 1851)
- Phyllonorycter nigrescentella (Logan, 1851)
- Phyllonorycter oxyacanthae (Frey, 1856)
- Phyllonorycter parisiella[en] (Wocke, 1848)
- Phyllonorycter pastorella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter platani (Staudinger, 1870)
- Phyllonorycter populifoliella (Treitschke, 1833)
- Phyllonorycter quercifoliella (Zeller, 1839)
- Phyllonorycter rajella (Linnaeus, 1758)
- Phyllonorycter robiniella (Clemens, 1859)
- Phyllonorycter roboris (Zeller, 1839)
- Phyllonorycter sagitella (Bjerkander, 1790)
- Phyllonorycter salicicolella (Sircom, 1848)
- Phyllonorycter salictella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter schreberella (Fabricius, 1781)
- Phyllonorycter scitulella[en] (Duponchel, 1843)
- Phyllonorycter sorbi (Frey, 1855)
- Phyllonorycter spinicolella (Zeller, 1846)
- Phyllonorycter staintoniella (Nicelli, 1853)
- Phyllonorycter stettinensis (Nicelli, 1852)
- Phyllonorycter strigulatella (Lienig & Zeller, 1846)
- Phyllonorycter tenerella (Joannis, 1915)
- Phyllonorycter tristrigella (Haworth, 1828)
- Phyllonorycter ulmifoliella (Hübner, 1817)
- Sauterina hofmanniella (Schleich, 1867)
- Heliodines roesella (Linnaeus, 1758)
- Antispila metallella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Antispila treitschkiella (Fischer von Röslerstamm, 1843)
- Heliozela hammoniella Sorhagen, 1885
- Heliozela resplendella (Stainton, 1851)
- Heliozela sericiella (Haworth, 1828)
Тонкопряди (Hepialidae)
[ред. | ред. код]- Hepialus humuli (Linnaeus, 1758) — Тонкопряд хмелевий
- Pharmacis carna (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pharmacis fusconebulosa (DeGeer, 1778)
- Pharmacis lupulina (Linnaeus, 1758)
- Phymatopus hecta (Linnaeus, 1758)
- Triodia amasinus (Herrich-Schäffer, 1851)
- Triodia sylvina (Linnaeus, 1761)
- Heterogynis penella[en] (Hübner, 1819)
- Alloclemensia mesospilella (Herrich-Schäffer, 1854)
- Incurvaria koerneriella (Zeller, 1839)
- Incurvaria masculella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Incurvaria oehlmanniella (Hübner, 1796)
- Incurvaria pectinea Haworth, 1828
- Incurvaria praelatella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Incurvaria vetulella (Zetterstedt, 1839)
Коконопряди (Lasiocampidae)
[ред. | ред. код]- Cosmotriche lobulina (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Dendrolimus pini (Linnaeus, 1758)
- Eriogaster catax (Linnaeus, 1758)
- Eriogaster lanestris (Linnaeus, 1758)
- Eriogaster rimicola (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Euthrix potatoria (Linnaeus, 1758)
- Gastropacha quercifolia (Linnaeus, 1758)
- Gastropacha populifolia (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Lasiocampa quercus (Linnaeus, 1758) — Коконопряд дубовий
- Lasiocampa eversmanni[nl] (Eversmann, 1843)
- Lasiocampa trifolii (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Macrothylacia rubi (Linnaeus, 1758)
- Malacosoma castrensis (Linnaeus, 1758)
- Malacosoma neustria (Linnaeus, 1758)
- Odonestis pruni (Linnaeus, 1758)
- Phyllodesma ilicifolia (Linnaeus, 1758)
- Phyllodesma tremulifolia (Hübner, 1810)
- Poecilocampa populi (Linnaeus, 1758)
- Trichiura crataegi (Linnaeus, 1758)
- Homaloxestis briantiella[en] (Turati, 1879)
- Lecithocera nigrana (Duponchel, 1836)
- Odites ternatella (Staudinger, 1859)
- Apoda limacodes (Hufnagel, 1766)
- Heterogenea asella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Leucoptera laburnella (Stainton, 1851)
- Leucoptera lathyrifoliella[en] (Stainton, 1866)
- Leucoptera lustratella (Herrich-Schäffer, 1855)
- Leucoptera malifoliella (O. Costa, 1836)
- Leucoptera sinuella (Reutti, 1853)
- Leucoptera spartifoliella (Hübner, 1813)
- Lyonetia clerkella (Linnaeus, 1758)
- Lyonetia ledi Wocke, 1859
- Lyonetia prunifoliella (Hübner, 1796)
- Lyonetia pulverulentella Zeller, 1839
- Lypusa maurella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pseudatemelia flavifrontella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Pseudatemelia subochreella (Doubleday, 1859)
- Pseudatemelia josephinae (Toll, 1956)
- Micropterix aruncella (Scopoli, 1763)
- Micropterix aureatella (Scopoli, 1763)
- Micropterix aureoviridella (Hofner, 1898)
- Micropterix calthella (Linnaeus, 1761)
- Micropterix mansuetella Zeller, 1844
- Micropterix myrtetella[en] Zeller, 1850
- Micropterix tunbergella (Fabricius, 1787)
- Millieria dolosalis (Heydenreich, 1851)
- Mompha langiella (Hübner, 1796)
- Mompha idaei (Zeller, 1839)
- Mompha miscella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Mompha bradleyi Riedl, 1965
- Mompha divisella Herrich-Schäffer, 1854
- Mompha epilobiella (Denis & Schiffermüller, 1775)
- Mompha lacteella (Stephens, 1834)
- Mompha ochraceella (Curtis, 1839)
- Mompha propinquella (Stainton, 1851)
- Mompha sturnipennella (Treitschke, 1833)
- Mompha subbistrigella (Haworth, 1828)
- Mompha lo