Стрільба на літніх Олімпійських іграх 2004
Стрільба на XXVIII Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Олімпійський стрілецький центр «Маркопуло» |
---|---|
Дати | 9 серпня 2004 — 17 серпня 2004 |
Учасників | 390 з 103 країн |
← 2000 | 2008 → |
Змагання з стрільби в програмі літніх Олімпійських ігор 2004 пройшли з 9 по 17 серпня.
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Китай (CHN) | 4 | 2 | 3 | 9 |
2 | Росія (RUS) | 3 | 4 | 3 | 10 |
3 | Німеччина (GER) | 2 | 1 | 0 | 3 |
США (USA) | 2 | 1 | 0 | 3 | |
5 | Італія (ITA) | 1 | 2 | 0 | 3 |
6 | Австралія (AUS) | 1 | 0 | 1 | 2 |
Болгарія (BUL) | 1 | 0 | 1 | 2 | |
8 | Об'єднані Арабські Емірати (UAE) | 1 | 0 | 0 | 1 |
Угорщина (HUN) | 1 | 0 | 0 | 1 | |
Україна (UKR) | 1 | 0 | 0 | 1 | |
11 | Південна Корея (KOR) | 0 | 2 | 1 | 3 |
12 | Чехія (CZE) | 0 | 1 | 1 | 2 |
13 | Індія (IND) | 0 | 1 | 0 | 1 |
Іспанія (ESP) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Сербія і Чорногорія (SCG) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
Фінляндія (FIN) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | Азербайджан (AZE) | 0 | 0 | 2 | 2 |
18 | Австрія (AUT) | 0 | 0 | 1 | 1 |
Білорусь (BLR) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Куба (CUB) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Північна Корея (PRK) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Словаччина (SVK) | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Загалом (22 збірні) | 17 | 17 | 17 | 51 |
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Пневматичний пістолет, 10 метрів | Ван Їфу Китай | Михайло Неструєв Росія | Володимир Ісаков Росія |
Швидкісний пістолет, 25 метрів | Ральф Шуманн Німеччина | Сергій Поляков Росія | Сергій Аліфіренко Росія |
Пістолет, 50 метрів | Михайло Неструєв Росія | Чін Чон О Південна Корея | Кім Чон Су КНДР |
Пневматична гвинтівка, 10 метрів | Чжу Цінань Китай | Лі Цзє Китай | Йозеф Гончі Словаччина |
Дрібнокаліберна гвинтівка, 50 метрів, лежачи | Метт Еммонс США | Крістіан Луш Німеччина | Сергій Мартинов Білорусь |
Дрібнокаліберна гвинтівка, 50 метрів, три положення | Цзя Чжаньбо Китай | Майкл Анті США | Христіан Планер Австрія |
Трап | Олексій Аліпов Росія | Джованні Пелльєло Італія | Адам Велла Австралія |
Дубль-трап | Ахмед Аль-Мактум Об'єднані Арабські Емірати | Раджявардхан Сінгх Ратхор Індія | Ван Чжен Китай |
Скит | Андреа Бенеллі Італія | Марко Кемппайнен Фінляндія | Хуан Мігель Родрігес Куба |
Рухома мішень, 10 метрів | Манфред Курцер Німеччина | Олександр Блінов Росія | Дмитро Ликін Росія |
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Пневматичний пістолет, 10 метрів | Олена Костевич Україна | Ясна Шекарич Сербія і Чорногорія | Марія Гроздева Болгарія |
Пістолет, 25 метрів | Марія Гроздева Болгарія | Ленка Марушкова Чехія | Ірада Ашумова Азербайджан |
Пневматична гвинтівка, 10 метрів | Ду Лі Китай | Любов Галкіна Росія | Катерина Еммонс Чехія |
Дрібнокаліберна гвинтівка, 50 метрів, три положення | Любов Галкіна Росія | Валентина Турісіні Італія | Ван Ченгі Китай |
Трап | Сюзан Балог Австралія | Марія Кінтаналь Іспанія | Лі Бу На Південна Корея |
Дубль-трап | Кімберлі Род США | Лі Бу На Південна Корея | Гао Е Китай |
Скит | Діана Ігалі Угорщина | Вей Нін Китай | Земфіра Мефтахетдінова Азербайджан |
|