Україна на Літній універсіаді 2013
Україна на Універсіадах | ||||
Код МОК: | UKR | |||
НОК: | Національний олімпійський комітет України | |||
Універсіада в | ||||
Спортсмени | 344 | |||
Медалі Місце: 5 | Золото 12 | Срібло 29 | Бронза 26 | Всього 67 |
Участь у літніх Універсіадах | ||||
1993 • 1995 • 1997 • 1999 • 2000 • 2001 • 2003 • 2005 • 2007 • 2009 • 2011 • 2013 • 2015 • 2017 • 2019 | ||||
Участь у зимовій Універсіаді | ||||
1993 • 1995 • 1997 • 1999 • 2001 • 2003 • 2005 • 2007 • 2009 • 2011 • 2013 • 2015 • 2017 • 2019 | ||||
Див. також | ||||
Україна брала участь у Літній Універсіаді 2013 у Казані (Татарстан Росія) водинадцяте за свою історію. Українська команда була другою за представництвом на змаганнях та складається із 363 спортсменів (та 167 функціонерів), які змагалися у 23 видах (з 27). Найбльше спортсменів від України представляли наступні навчальні заклади: Київський національний університет фізичного виховання та спорту України, делегувавши до головної команди країни 67 студентів-спортсменів, Львівський державний університет фізичної культури (23 спортсмени), Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (21 спортсмен), Тернопільський національний економічний університет (18 атлетів), Миколаївський національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова (15 учасників). Усього ж у студентській збірній України представлено 102 вищі навчальні заклади.[1]
Медалі по днях | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
День | Дата | Всього | ||||
День 1 | 6-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
День 2 | 7-е | 1 | 2 | 2 | 5 | |
День 3 | 8-е | 0 | 5 | 3 | 8 | |
День 4 | 9-е | 3 | 5 | 5 | 13 | |
День 5 | 10-е | 2 | 1 | 7 | 10 | |
День 6 | 11-е | 1 | 2 | 1 | 4 | |
День 7 | 12-е | 2 | 1 | 2 | 5 | |
День 8 | 13-е | 1 | 1 | 1 | 3 | |
День 9 | 14-е | 1 | 3 | 2 | 6 | |
День 10 | 15-е | 0 | 4 | 4 | 8 | |
День 11 | 16-е | 1 | 5 | 8 | 14 | |
День 12 | 17-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
Всього | 12 | 29 | 36 | 77 |
Медалі за видом спорту | ||||
---|---|---|---|---|
Спорт | Всього | |||
Легка атлетика | 4 | 5 | 0 | 9 |
Спортивна стрільба | 2 | 1 | 1 | 4 |
Бокс | 2 | 0 | 1 | 3 |
Академічне веслування | 1 | 4 | 3 | 8 |
Веслування на байдарках і каное | 1 | 2 | 0 | 3 |
Плавання | 1 | 2 | 2 | 5 |
Фехтування | 1 | 0 | 2 | 3 |
Самбо | 0 | 5 | 2 | 7 |
Боротьба | 0 | 3 | 7 | 10 |
Художня гімнастика | 0 | 3 | 6 | 9 |
Боротьба на поясах | 0 | 2 | 4 | 6 |
Спортивна гімнастика | 0 | 1 | 5 | 6 |
Дзюдо | 0 | 1 | 3 | 4 |
Спорт | Чоловіки | Жінки | Всього |
---|---|---|---|
Академічне веслування | 21 | 10 | 31 |
Бадмінтон | 5 | 4 | 9 |
Баскетбол | 12 | 11 | 23 |
Бокс | 10 | 0 | 10 |
Боротьба | 16 | 7 | 23 |
Боротьба | 13 | 3 | 16 |
Важка атлетика | 8 | 4 | 12 |
Веслування на байдарках і каное | 15 | 9 | 24 |
Волейбол | 12 | 0 | 12 |
Дзюдо | 10 | 8 | 18 |
Легка атлетика | 10 | 10 | 20 |
Настільний теніс | 2 | 4 | 6 |
Плавання | 14 | 8 | 22 |
Самбо | 9 | 8 | 17 |
Спортивна гімнастика | 5 | 5 | 10 |
Стрільба | 6 | 10 | 16 |
Теніс | 4 | 4 | 8 |
Фехтування | 13 | 8 | 21 |
Футбол | 20 | 0 | 20 |
Хокей на траві | 18 | 0 | 18 |
Художня гімнастика | 0 | 2 | 2 |
Шахи | 4 | 3 | 7 |
Всього | 227 | 118 | 345 |
Спортсмен | Σ | |||
---|---|---|---|---|
Різатдінова Ганна Сергіївна | 4 | 0 | 1 | 3 |
Верняєв Олег Юрійович | 3 | 0 | 1 | 2 |
Дмитраш Олена Миколаївна | 3 | 0 | 1 | 2 |
Гомон Євгенія Євгенівна | 3 | 0 | 1 | 2 |
Грідасова Олександра Сергіївна | 3 | 0 | 1 | 2 |
Гудим Валерія Василівна | 3 | 0 | 1 | 2 |
Мазур Вікторія Олексіївна | 3 | 0 | 1 | 2 |
Прокопова Світлана Сергіївна | 3 | 0 | 1 | 2 |
Радівілов Ігор Віталійович | 3 | 0 | 1 | 2 |
Вергелес Віталій Вікторович | 2 | 1 | 1 | 0 |
Камерилов Денис Олегович | 2 | 1 | 1 | 0 |
Костевич Олена Дмитрівна | 2 | 1 | 1 | 0 |
Шеметило Едуард Сергійович | 2 | 1 | 1 | 0 |
Янчук Дмитро Миколайович | 2 | 1 | 1 | 0 |
Говоров Андрій Андрійович | 2 | 1 | 0 | 1 |
Дмитренко Руслан Григорович | 2 | 0 | 2 | 0 |
Степко Олег Сергійович | 2 | 0 | 1 | 1 |
Фролов Сергій Анатолійович | 2 | 0 | 1 | 1 |
Максименко Аліна Олександрівна | 2 | 0 | 1 | 1 |
Змагання з академічного веслування на XXVII Всесвітньої Літній Універсіаді пройшли з 6 по 8 липня. Було розіграно 13 комплектів нагород.
Всі результати з академічного веслування[2].
Спортсмени | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Сергій Гуменний | Одиночка | 7:43.41 | 4 | 8:09.79 | 2 | 7:11.41 | 1 | 7:28.53 | |
Руслан Момот | Одиночка, легка вага | 7:50.93 | 2 | Н/Д | 7:39.99 | 5 | 7:43.15 | 3 (Фінал B) | |
Антон Холязников Віктор Гребенніков | Двійка без рульового | 7:08.57 | 2 | 6:59.01 | 1 | Н/Д | 7:08.60 | ||
Олександр Надтока Іван Довгодько | Двійка парна | 6:41.73 | 1 | Н/Д | 6:48.96 | ||||
Станіслав Ковальов Ігор Хмара | Двійка парна, легка вага | 7:04.18 | 2 | 6:48.60 | 1 | Н/Д | 6:43.11 | ||
Денис Засименко Дмитро Желєзний Олександр Поддубний Олександр Бєлогуров | Четвірка без рульового | 6:48.20 | 4 | 7:14.02 | 4 | Н/Д | 6:46.18 | 6 | |
Денис Чорний Станіслав Чумраєв Іван Футрик Василь Завгородній Дмитро Міхай Владислав Нікулін Анатолій Радченко Віталій Цуркан Іван Юрченко | Вісімка | 6:06.07 | 2 | 6:00.90 | 3 | Н/Д | 5:47.54 |
Спортсмени | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||||
Наталія Довгодько | Одиночки | 8:10.72 | 1 | Н/Д | 8:16.68 | ||||
Лариса Жалінська | Одиночки, легка вага | 9:04.71 | 5 | 9:44.63 | 4 | Вибула | |||
Олена Буряк Ганна Кравченко | Двійка парна | 7:29.27 | 1 | 7:11.94 | 2 | 7:29.84 | |||
Ганна Слесаревська Юлія Данилкіна | Двійка парна, легка вага | 8:03.85 | 5 | 9:08.55 | 5 | 8:09.12 | 1 (Фінал B) | ||
Євгенія Німченко Ілона Романеску Катерина Шеремет Дарина Верхогляд | Четвірка без рульового | 7:05.69 | 2 | Н/Д | 7:09.66 |
Результати змагань з бадмінтону[3].
Спортсмени | Дисципліна | Попередні змагання | Раунд 1/128 | Раунд 1/64 | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | |||
Микола Дмитришин | Одиночний розряд | Інкарат Апісук (THA) Поразка 21-15 21-14 | Завершив виступ | 33 | ||||||
Артем Почтарьов | Не стартував | |||||||||
Геннадій Натаров | Не стартував | |||||||||
Геннадій Натаров Артем Почтарьов | Парний розряд | Н/Д | Чо/Янг (TPE) Поразка 21-12 21-20 | Завершили виступ | 33 |
Спортсмени | Дисципліна | Попередні змагання | Раунд 1/128 | Раунд 1/64 | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | |||
Анастасія Дмитришин | Одиночний розряд | Анета Войтковська (POL) Перемога 18-21 21-19 21-8 | Ліане Тан (BEL) Поразка 21-10 21-17 | Завершла виступ | 17 | |||||
Єлизевета Жарка | Новалія Аґустіані (INA) Поразка 21-11 21-14 | Завершила виступ | 33 | |||||||
Дар'я Самарчанц | Не стартувала | |||||||||
Анастасія Дмитришин Дар'я Самарчанц | Парний розряд | Н/Д | Яо/Чен (CHN) Поразка 21-12 21-17 | Завершили виступ | 17 |
- Мікст
Спортсмени | Дисципліна | Раунд 1/64 | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | |||
Геннадій Натаров Єлизевета Жарка | Мікст | Лу/Лі (CHN) Поразка 18-21 18-21 | Завершили виступ | 33 | ||||
Микола Дмитришин Дар'я Самарчанц | Н/Д | Латіф/Чо (MAS) Поразка 18-21 20-22 | Завершили виступ | 17 |
- Командні змагання
Спортсмени | Дисципліна | Груповий етап | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 матч | 2 матч | ||||||
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | ||
Микола Дмитришин Анастасія Дмитришин Єлизевета Жарка Геннадій Натаров Дар'я Самарчанц Артем Почтарьов | Командні змагання | Південна Корея Мінгі Кім, Джи Хьюн Сунг, Хьюнг Кім, Йонгде Лі, Соє Лі, Сьюнгчен Шин, Сунгхьюн Ко, Є На Чанг Поразка 0-5 | Велика Британія Пітер Бріггс, Софі Браун, Джеймі Бонселс, Емма Сметарст, Гарлі Товлер Поразка 2-3 | США Майкл Босан, Дені Лонґ, Ренді Ма, Шерон Енджі, Гарлі Товлер Перемога 3-1 | Макао Пек Сан Єнґ, Кенґ Яо Йо, Кін Фай Леонґ, Мей Га Яо, Гарлі Товлер Перемога 3-0 | Канада Мартін Ґіфрі, Бетані Со, Філліпп Чаррон, Філліпп Гомонд, Роксанн Фрейзер, Стефані Пейкенгем Перемога 3-1 | 13 |
Результати змагань з баскетоболу[4].
Чоловіча команда України змагалась у групі A.
- Склад команди
Чоловіча збірна України з баскетболу | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
№ | Ім'я | Дата народження (вік) | Зріст | |||||
1 | Дмитро Марченко | 17 січня 1992 (21 рік) | 2,02 м | |||||
2 | Роман Ольховський | 21 листопада 1990 (22 роки) | 1,97 м | |||||
3 | Антон Рочняк | 2 липня 1992 (21 рік) | 2,04 м | |||||
4 | Олександр Доленко | 25 січня 1990 (23 роки) | 1,90 м | |||||
5 | Андрій Киричок | 16 червня 1992 (21 рік) | 1,93 м | |||||
6 | Антон Михайлов | 16 грудня 1991 (21 рік) | 1,97 м | |||||
7 | Вячеслав Моторчук | 9 лютого 1992 (21 рік) | 2,08 м | |||||
8 | Василь Сайнієв | 6 січня 1989 (24 роки) | 1,77 м | |||||
9 | Іван Полєжаєв | 4 березня 1989 (24 роки) | 2,04 м | |||||
10 | Родіон Боровський | 29 жовтня 1992 (20 років) | 2,02 м | |||||
11 | Микола Полюляк | 4 жовтня 1990 (22 роки) | 1,92 м | |||||
12 | Олексій Павленко | 26 березня 1990 (23 роки) | 2,88 м |
- Турнірне становище
Жіноча команда України змагалась у групі C.
- Склад команди
Жіноча збірна України з баскетболу | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
№ | Ім'я | Дата народження (вік) | Зріст | |||||
1 | Олеся Малашенко | 21 лютого 1991 (22 роки) | 1,89 м | |||||
2 | Олена Самбурська | 31 січня 1989 (24 роки) | 1,74 м | |||||
3 | Аріна Білоцерківська | 3 грудня 1989 (23 роки) | 1,70 м | |||||
4 | Анастасія Богданова | 27 грудня 1991 (21 рік) | 1,77 м | |||||
5 | Аліса Назаревич | 18 серпня 1989 (23 роки) | 1,93 м | |||||
6 | Катерина Дорогобузова | 28 червня 1990 (23 роки) | 1,86 м | |||||
7 | Катерина Ковальова | 12 травня 1989 (24 роки) | 1,85 м | |||||
8 | Катерина Римаренко | 3 квітня 1990 (23 роки) | 1,87 м | |||||
9 | Кристина Мацько | 15 червня 1991 (22 роки) | 1,81 м | |||||
10 | Наталія Колотовська | 28 лютого 1990 (23 роки) | 1,70 м | |||||
11 | Ольга Мазніченко | 24 липня 1991 (21 рік) | 1,87 м |
- Груповий етап
Команда | І | В | П | ОН | ОП | РО | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Китайський Тайбей | 3 | 3 | 0 | 225 | 199 | 26 | 6 |
Канада | 3 | 1 | 2 | 200 | 179 | 21 | 4 |
Україна | 3 | 1 | 2 | 193 | 209 | -16 | 4 |
Японія | 3 | 1 | 2 | 180 | 211 | -31 | 4 |
8 липня 2013 12:30 UTC+04:00 W6 | Звіт | Китайський Тайбей | vs. | Україна | УСК «Бієк-Тау», Казань | |
Рахунок за чвертями: 17:17, 15:21, 27:18, 25:12 | ||||||
Очки: 84 | Очки: 68 |
9 липня 2013 10:00 UTC+04:00 W11 | Звіт | Канада | vs. | Україна | УСК «Мирас», Казань | |
Рахунок за чвертями: 13:19, 15:8, 20:16, 9:16 | ||||||
Очки: 57 | Очки: 59 |
10 липня 2013 18:00 UTC+04:00 W21 | Звіт | Японія | vs. | Україна | УСК «Мирас», Казань | |
Рахунок за чвертями: 18:15, 12:14, 17:19, 21:18 | ||||||
Очки: 68 | Очки: 66 |
- Чвертьфінали за 9-16 місця
12 липня 2013 12:30 UTC+04:00 W30 | Звіт | Україна | vs. | Фінляндія | УСК «Біек-Тау», Казань | |
Рахунок за чвертями: 23:10, 13:21, 30:11, 14:9 | ||||||
Очки: 80 | Очки: 51 |
- Півфінали за 9-12 місця
13 липня 2013 20:30 UTC+04:00 W40 | Звіт | Україна | vs. | Бразилія | УСК «Мирас», Казань | |
Рахунок за чвертями: 22:6, 23:8, 23:15, 8:17 | ||||||
Очки: 76 | Очки: 66 |
- Матч за 9-е місце
15 липня 2013 12:30 UTC+04:00 W44 | Звіт | Чилі | vs. | Україна | КСК «КАІ-Олімп», Казань | |
Рахунок за чвертями: 16:21, 21:23, 11:17, 24:24 | ||||||
Очки: 72 | Очки: 85 |
Результати змагань з боксу[5].
Спортсмен | Вагова категорія | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |||
Денис Козарук | До 49 кг | Ґанхуяк (MGL) Поразка 3-0 | Не проходить | ||||
Олександр Шепелюк | До 52 кг | Елаваді Рамі (EGY) Перемога 2-1 | Жасурбек Латипов (UZB) Поразка 2-1 | Не проходить | |||
Іван Ільницький | До 56 кг | Рустамов (KAZ) Поразка 3-0 | Не проходить | ||||
Дмитро Руденко | До 60 кг | Рамлавс (CZE) Перемога 3-0 | Дорйнямбуу (MGL) Поразка 3-0 | Не проходить | |||
Денис Берінчик | До 64 кг | Чладек (CZE) Перемога 3-0 | Амирзаков (KAZ) Перемога 3-0 | Бутаєв (RUS) Поразка 3-0 | Н/Д | ||
Дмитро Митрофанов | До 75 кг | Дладла (RSA) Перемога 3-0 | Чеботарьов (RUS) Перемога 2-1 | Нармандах (MGL) Перемога 3-0 | Абдугофуров (UZB) Перемога 3-0 | ||
Олександр Гвоздик | До 81 кг | Карлсон (EST) Перемога 3-0 | Кім (KOR) Перемога TKO R3 0:45 | Даугалявець (BLR) Перемога 3-0 | Бівол (RUS) Перемога WO | ||
Геворг Манукян | До 91 кг | Чладек (KAZ) Перемога 2-1 | Тищенко (RUS) Поразка 3-0 | Не проходить | |||
Ростислав Архипенко | Понад 91 кг | Н/Д | Омаров (RUS) Поразка 3-0 | Не проходить |
Результати змагань з боротьби[6].
- Вільна боротьба
Спортсмен | Категорія | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Любомир Литвинчук | До 55 кг | Н/Д | Дайлак (TUR) Поразка 0-3 | Не проходить | |||
Василь Шуптар | До 60 кг | Н/Д | Асселестін (CAN) Перемога 4-0 | Графф (USA) Перемога 3-1 | Гойгереєв (RUS) Поразка 0-4 | Р'янг (PRK) Перемога 4-0 | |
Семен Радулов | До 66 кг | Обзера (SVK) Перемога 4-0 | Танака (JPN) Перемога 3-1 | Афанасьєв (BLR) Перемога 4-0 | Сафарян (ARM) Поразка 1-3 | Наврузов (UZB) Перемога 4-1 | |
Ростислав Первачук | До 74 кг | Н/Д | Гуляс (HUN) Перемога 3-1 | Заур (SRB) Поразка 0-4 | Не проходить | ||
Віталій Гончар | До 84 кг | Н/Д | Сафаралі (TJK) Поразка 1-3 | Не проходить | |||
Павло Олійник | До 96 кг | Н/Д | Оздемір (TUR) Перемога 4-0 | Рустам (TJK) Перемога 4-0 | Джумаєв (KAZ) Перемога 4-0 | Гадисов (RUS) Поразка 0-4 | |
Олександр Хостянівський | До 120 кг | Н/Д | Дубко (BLR) Перемога 5-0 | Фортуне (USA) Перемога 3-1 | Айял (KGZ) Перемога 4-0 | Акгуль (TUR) Поразка 0-4 |
- Греко-римська боротьба
Спортсмен | Категорія | 1/32 фіналу | 1/16 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||||
Сергій Дзюба | До 55 кг | Н/Д | Танакура (JPN) Поразка 0-4 | Не проходить | |||||
Дмитро Писар | До 60 кг | Н/Д | Нурбахш (IRI) Поразка 0-4 | Не проходить | |||||
Роман Гайдук | До 74 кг | Н/Д | Зайлобидінов (UZB) Поразка 1-3 | Не проходить | |||||
Жан Беленюк | До 84 кг | Атем (TUR) Перемога 3-1 | Мічалік (POL) Перемога 3-1 | Роква (GEO) Перемога 3-1 | Манукян (ARM) Поразка 0-5 | Туршинов (KAZ) Перемога 3-1 | |||
Роман Гайдук | До 96 кг | Казак (MDA) Перемога 3-0 | Грабовік (BLR) Поразка 1-3 | Не проходить | |||||
Ігор Дідик | До 120 кг | Рамонов (KGZ) Перемога 4-0 | Каяалп (TUR) Поразка 0-3 | Тиналієв (KAZ) Поразка 0-4 | Не проходить |
- Вільна боротьба
Спортсмен | Категорія | 1/16 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |||
Марія Лівач | До 48 кг | Рижова (BLR) Перемога 4-0 | Грюнвальд (FRA) Перемога 4-0 | Багомедова (AZE) Поразка 1-3 | Крембл (CAN) Перемога 4-0 | ||
Юлія Благіня | До 51 кг | Бустабад Гарсія (ESP) Перемога 4-0 | Ілінен (FIN) Перемога 4-1 | Суґавара (JPN) Поразка 1-3 | Дороган (AZE) Перемога 4-1 | ||
Юлія Благіня | До 55 кг | Мічалак (POL) Перемога 5-0 | Мартинакова (CZE) Перемога 4-1 | Хванг (PRK) Перемога 3-1 | Коблова (RUS) Поразка 4-0 | ||
Тетяна Омельченко | До 59 кг | Барка (HUN) Поразка 1-3 | Не проходить | ||||
Ганна Василенко | До 63 кг | Мамашук (BLR) Поразка 0-5 | Не проходить | ||||
Аліна Стаднік | До 67 кг | Чен (TPE) Перемога 5-0 | Бабушкіна (RUS) Перемога 5-0 | Осгірбат (MGL) Поразка 1-3 | Карлсон (USA) Перемога 4-0 | ||
Юлія Лавренюк | До 72 кг | Робертс (USA) Поразка 0-4 | Левченко (BLR) Поразка 1-4 | Не проходить |
Результати змагань з боротьби на поясах[7].
- Класичний стиль (кореш)
Спортсмен | Категорія | 1/16 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Даман Сагалов | До 60 кг | Міннебаєв (RUS) Поразка 0-4 | Не проходить | |||
Костянтин Тарасов | До 70 кг | Діалло (GUI) Перемога 4-0 | Філанович (BLR) Перемога 4-0 | Гініятуллін (RUS) Поразка 4-0 | Не проходить | |
Юрій Сірий | До 80 кг | Баррі (GUI) Перемога 4-0 | Галієв (RUS) Поразка 4-0 | Не проходить | ||
Леонід Рябчун | До 90 кг | Гокбайрак (TUR) Перемога 4-0 | Кібрік (ISR) Перемога 4-0 | Прадуха (BLR) Поразка 4-0 | Не проходить | |
Андрій Куник | До 100 кг | Келсинбеков (KGZ) Поразка 4-0 | Не проходить | |||
Андрій Нікітченко | Понад 60 кг | Зігмас (LTU) Перемога 4-0 | Рудельсон (ISR) Поразка 4-0 | Не проходить |
- Вільний стиль
Спортсмен | Категорія | 1/16 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |||
Дмитро Косенок | До 62 кг | Міров (TJK) Перемога 4-1 | Алієв (AZE) Перемога 5-0 | Мкртчян (ARM) Перемога 5-0 | Аннамирадов (TKM) Поразка 0-4 | ||
Умер Белялов | До 68 кг | Єраносян (ARM) Перемога 3-0 | Цогбадрах (MGL) Перемога 4-1 | Лайпанов (RUS) Поразка 0-5 | Лешков (KAZ) Перемога 5-0 | ||
Михайло Лозовий | До 75 кг | Беслега (MDA) Поразка 0-4 | Не проходить | ||||
Еннан Сеферов | До 82 кг | Н/Д | Датунашвілі (GEO) Перемога 4-1 | Ермекбаєв (KAZ) Поразка 0-5 | Не проходить | ||
Валерій Комар | До 90 кг | Тосмуротов (TJK) Поразка |