2013 Dünya Güreş Şampiyonası - Erkekler serbest 55 kg
Vikipedi, özgür ansiklopedi
2013 Dünya Güreş Şampiyonası | |||
---|---|---|---|
Serbest | Grekoromen | Kadınlar | |
55 kg | 55 kg | 48 kg | |
60 kg | 60 kg | 51 kg | |
66 kg | 66 kg | 55 kg | |
74 kg | 74 kg | 59 kg | |
84 kg | 84 kg | 63 kg | |
96 kg | 96 kg | 67 kg | |
120 kg | 120 kg | 72 kg | |
Erkekler serbest 55 kg 2013 Dünya Güreş Şampiyonası'nda yer alan müsabakalardan biridir ve Budapeşte, Macaristan'da 16 Eylül tarihinde gerçekleştirilmiştir.[1]
Madalya sahipleri[değiştir | kaynağı değiştir]
Altın | Hassan Rahimi (IRI) |
Gümüş | Amit Kumar Dahiya (IND) |
Bronz | Sezar Akgül (TUR) |
Nariman Israpilov (RUS) |
Sonuçlar[değiştir | kaynağı değiştir]
- Açıklama
- T - Tuş ile kazandı
Finaller[değiştir | kaynağı değiştir]
Yarı finaller | Final | |||||||
Amit Kumar Dahiya (IND) | 8 | |||||||
Sezar Akgül (TUR) | 0 | Amit Kumar Dahiya (IND) | 1 | |||||
Hassan Rahimi (IRI) | 9 | Hassan Rahimi (IRI) | 2 | |||||
Nariman Israpilov (RUS) | 0 | |||||||
Üst yarı[değiştir | kaynağı değiştir]
Bölüm 1[değiştir | kaynağı değiştir]
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Zoheir El-Ouarraqe (FRA) | 7 | |||||||||||||||||
Hong Xiaobin (CHN) | 2 | |||||||||||||||||
Zoheir El-Ouarraqe (FRA) | 0 | |||||||||||||||||
Amit Kumar Dahiya (IND) | 8 | |||||||||||||||||
Amit Kumar Dahiya (IND) | 10 | |||||||||||||||||
Yasuhiro Inaba (JPN) | 2 | |||||||||||||||||
Amit Kumar Dahiya (IND) | 6 | |||||||||||||||||
Angel Escobedo (USA) | 0 | |||||||||||||||||
Róbert Kardos (HUN) | 8 | |||||||||||||||||
Šarūnas Jurčys (LTU) | 5 | |||||||||||||||||
Róbert Kardos (HUN) | 0 | |||||||||||||||||
Angel Escobedo (USA) | 8 | |||||||||||||||||
Angel Escobedo (USA) | 6 | |||||||||||||||||
Andrei Dukov (ROU) | 0 | |||||||||||||||||
Bölüm 2[değiştir | kaynağı değiştir]
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Erdenebatyn Bekhbayar (MGL) | 4 | |||||||||||||||||
Yashar Aliyev (AZE) | 2 | |||||||||||||||||
Erdenebatyn Bekhbayar (MGL) | 6 | |||||||||||||||||
Pedro Mejías (VEN) | 0 | |||||||||||||||||
Pedro Mejías (VEN) | 7 | |||||||||||||||||
Aso Palani (CAN) | 0 | |||||||||||||||||
Erdenebatyn Bekhbayar (MGL) | 3 | |||||||||||||||||
Sezar Akgül (TUR) | 3 | |||||||||||||||||
Nodirjon Safarov (UZB) | 2 | |||||||||||||||||
Sezar Akgül (TUR) | 7 | |||||||||||||||||
Sezar Akgül (TUR) | 3T | |||||||||||||||||
Clim Grec (MDA) | 0 | |||||||||||||||||
Peiris Madusanka (SRI) | 0 | |||||||||||||||||
Clim Grec (MDA) | 7 | |||||||||||||||||
Alt yarı[değiştir | kaynağı değiştir]
Bölüm 3[değiştir | kaynağı değiştir]
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Rassul Kaliyev (KAZ) | 0 | |||||||||||||||||
Hassan Rahimi (IRI) | 7T | |||||||||||||||||
Hassan Rahimi (IRI) | 9 | |||||||||||||||||
Kim Sung-gwon (KOR) | 2 | |||||||||||||||||
Uladzislau Andreyeu (BLR) | 3 | |||||||||||||||||
Kim Sung-gwon (KOR) | 6 | |||||||||||||||||
Hassan Rahimi (IRI) | 7 | |||||||||||||||||
Altynbek Alymbaev (KGZ) | 0 | |||||||||||||||||
Altynbek Alymbaev (KGZ) | 11 | |||||||||||||||||
Brandon Escobar (HON) | 4 | |||||||||||||||||
Altynbek Alymbaev (KGZ) | 9 | |||||||||||||||||
Armen Arakelyan (UKR) | 0 | |||||||||||||||||
Bienvenu Andriamalala (MAD) | 6 | |||||||||||||||||
Armen Arakelyan (UKR) | 15 | |||||||||||||||||
Bölüm 4[değiştir | kaynağı değiştir]
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||||||
Nguyễn Huy Hà (VIE) | 0 | |||||||||||||||||
Levan Metreveli (ESP) | 7 | |||||||||||||||||
Levan Metreveli (ESP) | 1 | |||||||||||||||||
Giorgi Edisherashvili (GEO) | 4 | |||||||||||||||||
Mihran Jaburyan (ARM) | 2 | |||||||||||||||||
Giorgi Edisherashvili (GEO) | 6 | |||||||||||||||||
Giorgi Edisherashvili (GEO) | 15 | |||||||||||||||||
Nariman Israpilov (RUS) | 19 | |||||||||||||||||
Nariman Israpilov (RUS) | 12 | |||||||||||||||||
Yang Kyong-il (PRK) | 8 | |||||||||||||||||
Nariman Israpilov (RUS) | 8 | |||||||||||||||||
Ivan Djorev (BUL) | 8 | Marcel Ewald (GER) | 0 | |||||||||||||||
Hel Here (CHA) | 0 | Ivan Djorev (BUL) | 1 | |||||||||||||||
Marcel Ewald (GER) | 6 | Marcel Ewald (GER) | 2 | |||||||||||||||
Marco Coetzee (RSA) | 2 |
Repesaj[değiştir | kaynağı değiştir]
1. repesaj turu | 2. repesaj turu | Bronz madalya maçları | |||||||||
Yasuhiro Inaba (JPN) | 4 | Zoheir El-Ouarraqe (FRA) | 2 | Angel Escobedo (USA) | 1 | ||||||
Zoheir El-Ouarraqe (FRA) | 3T | Angel Escobedo (USA) | 8 | Sezar Akgül (TUR) | 2 | ||||||
Rassul Kaliyev (KAZ) | 7 | Rassul Kaliyev (KAZ) | 9 | Rassul Kaliyev (KAZ) | 0 | ||||||
Kim Sung-gwon (KOR) | 0 | Altynbek Alymbaev (KGZ) | 1 | Nariman Israpilov (RUS) | 8T |
Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]
- ^ "Budapest Results" (PDF). FILA. 24 Eylül 2015 tarihinde kaynağından (PDF) arşivlendi. Erişim tarihi: 4 Ocak 2024.