Україна на літніх Олімпійських іграх 2024
Ця стаття висвітлює майбутню подію. |
Україна на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | UKR | |||
НОК: | Національний олімпійський комітет України Офіційний сайт | |||
Олімпійські ігри в Парижі | ||||
Спортсмени | 144 у 20 (28) видах спорту видах спорту | |||
Медалі | Золото 0 | Срібло 0 | Бронза 0 | Всього 0 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 • 2024 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 • 2026 | ||||
Див. також | ||||
Україна візьме участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, що відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року.
Вид спорту | Чоловіки | Жінки | Загалом |
---|---|---|---|
Бадмінтон | 0 | 1 | 1 |
Бокс | 3 | 0 | 3 |
Боротьба вільна | 3 | 0 | 3 |
Боротьба греко-римська | 2 | 0 | 2 |
Боротьба жіноча | 0 | 4 | 4 |
Брейкінг | 1 | 2 | 3 |
Важка атлетика | 0 | 1 | 1 |
Веслування академічне | 2 | 4 | 6 |
Веслування на байдарках і каное | 5 | 3 | 8 |
Веслувальний слалом на байдарках і каное | 0 | 1 | 1 |
Велоперегони гірські (маунтенбайк) | 1 | 1 | 2 |
Велоперегони на шосе | 1 | 1 | 2 |
Гімнастика спортивна | 5 | 1 | 6 |
Гімнастика художня | 0 | 6 | 6 |
Дзюдо | 2 | 3 | 5 |
Легка атлетика | 11 | 14 | 25 |
Плавання | 4 | 1 | 5 |
Плавання артистичне | 0 | 2 | 2 |
Стрибки у воду | 5 | 4 | 9 |
Спортивне скелелазіння | 1 | 1 | 2 |
Стрільба кульова | 4 | 1 | 5 |
Стрільба стендова | 0 | 1 | 1 |
Стрільба з лука | 1 | 1 | 2 |
Сучасне п'ятиборство | 2 | 1 | 3 |
Теніс великий | 0 | 6 | 6 |
Теніс настільний | 1 | 2 | 3 |
Фехтування | 0 | 6 | 6 |
Футбол | 18 | 0 | 18 |
Загалом | 72 | 68 | 140 |
- Спортсменів — 25 (+1 запасний)
Спортсмен | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Забіг | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | |||
Олександр Погорілко Сумська область | біг на 400 м | 44,94 NR |
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Забіг | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | |||
Анна Рижикова Дніпропетровська область | біг на 400 м з бар'єрами | 54,95 | ||||||
Вікторія Ткачук Донецька область | — |
Спортсмени | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Забіг | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | |||
Олександр Погорілко Сумська область Данило Даниленко Волинська область Віталій Бутрим Сумська область Мар'яна Шостак Львівська область Анна Рижикова Дніпропетровська область Тетяна Мельник Київ | змішаний естафетний біг 4×400 м | 3.14,49 |
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Результат | |
---|---|---|---|---|
Час | Місце | |||
Ігор Главан Сумська область | спортивна ходьба на 20 км | 1:20.49 |
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Результат | |
---|---|---|---|---|
Час | Місце | |||
Людмила Оляновська Київська область | спортивна ходьба на 20 км | 1:28.48 | ||
Марія Сахарук Волинська область | 1:29.14 | |||
Олена Собчук Волинська область | 1:31.41 |
Спортсмени | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Результат | |
---|---|---|---|---|
Час | Місце | |||
Іван Банзерук Волинська область Ігор Главан Сумська область Людмила Оляновська Київська область Олена Собчук Волинська область Ганна Шевчук Івано-Франківська область Сергій Світличний (запасний) Сумська область | змішана марафонська естафета | 3:01.03 |
Спортсмен | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Олег Дорощук Кіровоградська область | стрибки у висоту | 2,30i PB | ||||
Владислав Лавський Львівська область | 2,29 PB | |||||
Андрій Проценко Херсонська область | 2,20i |
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Ірина Геращенко Київ | стрибки у висоту | 1,95 | ||||
Ярослава Магучіх Дніпропетровська область | 2,10 WR | |||||
Юлія Левченко Київ | 1,92i | |||||
Марина Бех-Романчук Хмельницька область | потрійний стрибок | 14,81 | ||||
Ольга Корсун Полтавська область | 14,20 PB |
Спортсмен | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Роман Кокошко Вінницька область | штовхання ядра | 20,62 | ||||
Михайло Кохан Дніпропетровська область | метання молота | 80,76 | ||||
Артур Фельфнер Київська область | метання списа | 83,95 |
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Ірина Климець Волинська область PB: 73,56 (2019) | метання молота | 71,34 |
- Спортсменів — 1
Спортсменка | Категорія | Ривок | Поштовх | Всього | Місце | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||||
Каміла Конотоп Харківська область | до 59 кг |
Спортсменів — 2
Жінки
Спортсменки | Змагання | Технічна програма | Півфінал довільної програми | Фінал довільної програми | Всього очок | Місце | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Всього очок | Місце | Очки | Місце | ||||
Владислава Алексіїва Харківська область Марина Алексіїва Харківська область | Дуети |
- Спортсменів — 5
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Владислав Бухов Київ | 50 метрів вільним стилем | ||||||
Михайло Романчук Хмельницька область | Н/Д | ||||||
800 метрів вільним стилем | Н/Д | ||||||
1500 метрів вільним стилем | Н/Д | ||||||
Н/Д | |||||||
Олександр Желтяков Дніпропетровська область | 100 метрів на спині | ||||||
200 метрів на спині | |||||||
Денис Кесіль Дніпропетровська область | 200 метрів батерфляєм |
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Ніка Шарафутдінова Дніпропетровська область | 100 метрів на спині |
- Спортсменів — 9
Спортсмен | Змагання | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | |||
Олексій Середа Луганська область | вишка, 10 метрів | ||||||
Олег Колодій Луганська область Данило Коновалов Миколаївська область | синхронний трамплін, 3 метри | Н/Д | |||||
Олексій Середа Луганська область (запасний - Марк Гриценко Київ){ Кірілл Болюх Київ | синхронна вишка, 10 метрів | Н/Д |
Спортсменка | Змагання | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | |||
Вікторія Кесарь Запорізька область | трамплін, 3 метри | ||||||
Софія Лискун Київ | вишка, 10 метрів | ||||||
Ганна Письменська Луганська область Вікторія Кесарь Запорізька область | синхронний трамплін, 3 метри | Н/Д | |||||
Ксенія Байло Київ Софія Лискун Київ | синхронна вишка, 10 метрів | Н/Д |
- Спортсменів — 3
Спортсмен | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Ігор Хмара Київ Станіслав Ковальов Київ | двійка парна, легка вага |
Спортсмен | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Київ | |||||||||||
Євгенія Довгодько Київ Катерина Дудченко Херсонська область Дарина Верхогляд Київ Анастасія Коженкова Дніпропетровська область | парні четвірки |
- Спортсменів — 6
- Скорочення
ЧФ | за результатами заїзду вихід у чвертьфінал | ПФ | за результатами заїзду вихід у півфінал | ФВ | за результатами заїзду вихід у Фінал B | ФА | за результатами заїзду вихід у Фінал А |
---|
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заїзд | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | |
Павло Алтухов Полтавська область | каное-одиночки, 1000 метрів | |||||||
Ігор Трунов Полтавська область | байдарки-двійки, 500 метрів | |||||||
Олег Кухарик Полтавська область | ||||||||
Олег Кухарик Полтавська область Дмитро Даниленко Вінницька область Ігор Трунов Полтавська область Іван Семикін Київська область | байдарки-четвірки, 500 метрів |
Спортсменка | Дисципліна | Попередній заїзд | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Людмила Лузан Полтавська область | каное-одиночки, 200 метрів | ||||||||
Людмила Лузан Полтавська область Анастасія Рибачок Житомирська область | каное-двійки, 500 метрів | ||||||||
Марія Повх Волинська область | байдарки-одиночки, 500 метрів |
Спортсменка | Дисципліна | Попередні заїзди | Півфінал | Фінал | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Заїзд 1 | Штраф | Заїзд 2 | Штраф | Кращий | Місце | Час | Штраф | Місце | Час | Місце | ||
Вікторія Ус Київ | байдарки-одиночки (жінки) | |||||||||||
Вікторія Ус Київ | каное-одиночки (жінки) | |||||||||||
Вікторія Ус Київ | байдарковий крос (жінки) |
- Спортсменів — 6
- Чоловіки
Спортсмен | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Загалом | Місце | Загалом | Місце | ||||||||||||||
Олег Верняєв Київ | Командна першість | ||||||||||||||||
Ілля Ковтун Черкаська область | |||||||||||||||||
Ігор Радівілов Київ | |||||||||||||||||
Назар Чепурний Черкаська область | |||||||||||||||||
Радомир Стельмах Луганська область | |||||||||||||||||
Загалом |
- Жінки
Спортсменка | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Загалом | Місце | Загалом | Місце | ||||||||||
Анна Лащевська Івано-Франківська область | Абсолютна першість |
- Спортсменів — 6
Спортсменка | Кваліфікація | Фінал | Сума очок | Місце | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
М'яч | Обруч | Булави | Стрічка | Сума | Місце | М'яч | Обруч | Булави | Стрічка | |||
Таїсія Онофрійчук Київ |
Склад | Кваліфікація | Фінал | Сума очок | Місце | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 3 + 2 | Сума | Місце | 5 | 3 + 2 | |||||||
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | |||||
Діана Баєва Київ Аліна Мельник Львівська область Марія Височанська Київ Кіра Ширикіна Київ Валерія Перемета Миколаївська область |
- Спортсменів — 1
Спортсмен | Змагання | Кваліфікація | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | Місце | ||
Ярослав Ткач Кіровоградська область | |||||||||
Євгенія Казбекова Дніпропетровська область |
- Спортсменів — 1
Спортсмени | Змагання | Груповий етап | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 матч | 2 матч | |||||||
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | ||
Поліна Бугрова Харківська область | одиночний розряд |
- Спортсменів — 6
Спортсменка | Змагання | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | |||
Еліна Світоліна Одеська область | одиночний розряд | |||||||
Даяна Ястремська Одеська область | ||||||||
Марта Костюк Київ | ||||||||
Ангеліна Калініна Херсонська область | ||||||||
Людмила Кіченок Дніпропетровська область Надія Кіченок Дніпропетровська область | парний розряд | Н/Д | ||||||
Марта Костюк Київ Даяна Ястремська Одеська область | парний розряд |
- Спортсменів — 3
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Раунд 4 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Ярослав Жмуденко Черкаська область | одиночний розряд |
Спортсменка | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Раунд 4 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Маргарита Песоцька Київ | одиночний розряд | |||||||||
Соломія Братейко Київ |
- Спортсменів — 18
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Аргентина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Марокко | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Ірак | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Україна | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
- Спортсменів — 3
Спортсмен | Вагова категорія | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Айдер Абдураїмов Харківська область | до 57 кг | ||||||
Олександр Хижняк Полтавська область | до 80 кг | ||||||
Дмитро Ловчинський Київська область | понад 92 кг |
- Спортсменів — 9
Спортсмен | Категорія | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |||
Василь Михайлов Одеська область | до 86 кг | ||||||
Муразі Мчедлідзе Україна | до 97 кг | ||||||
Юрій Ідзінський Львівська область | до 125 кг |
Спортсменка | Категорія | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |||
Оксана Лівач Львівська область | до 50 кг | ||||||
Аліна Грушина-Акобія Київська область | до 57 кг | ||||||
Ірина Коляденко Київська область | до 62 кг | ||||||
Тетяна Сова Україна | до 68 кг |
Спортсмен | Категорія | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Парвіз Насібов Запорізька область | до 67 кг | |||||
Жан Беленюк Полтавська область | до 87 кг |
- Спортсменів — 5
Спортсмен | Дисципліна | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Дільшот Халматов Київ | до 60 кг | |||||||
Богдан Ядов Київ | до 66 кг |
Спортсменка | Дисципліна | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | |||
Дар'я Білодід Київ | до 57 кг | ||||||||
Єлизавета Литвиненко Дніпропетровська область | до 78 кг | ||||||||
Христина Гоман Україна | понад 78 кг |
- Вказано спортсменів, які проходять за кваліфікаційним рейтингом станом на 9 грудня 2023 року.
- Спортсменів — 8[1]Помилка цитування: Неправильний виклик тегу
<ref>
: теги без назви повинні мати якийсь вміст
Спортсмен | Дисципліна | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | |||
Джоан Фейбі Бежура Київ | індивідуальна шпага | ||||||
Олена Кривицька Київ | |||||||
Влада Харькова Київ | |||||||
Джоан Фейбі Бежура Київ Олена Кривицька Київ Влада Харькова Київ Дарʼя Варфоломеєва Україна[2] | командна шпага | Н/Д | |||||
Ольга Харлан Київ | індивідуальна шабля | ||||||
Аліна Комащук Одеська область | |||||||
Олена Кравацька Одеська область | |||||||
Ольга Харлан Київ Юлія Бакастова Київ Аліна Комащук Одеська область Олена Кравацька Одеська область | командна шабля | Н/Д |
- Спортсменів — 4
Чоловіки — 1[3]
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Анатолій Будяк | Групова гонка |
Жінки — 1
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Юлія Бірюкова | Групова гонка | ||
Роздільна гонка |
Чоловіки — 1
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Олександр Гудима | Маунтенбайк |
Жінки — 1
Спортсменка | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Яна Беломоіна | Маунтенбайк |
Спортсменів — 6
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Павло Коростильов Львівська область | пневматичний пістолет, 10 м | ||||
Віктор Банькін Київ | швидкісний пістолет, 25 м | ||||
Максим Городинець Полтавська область | швидкісний пістолет, 25 м | ||||
Сергій Куліш Черкаська область | пневматична гвинтівка, 10 м | ||||
гвинтівка з трьох положень, 50 м |
Спортсменка | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Олена Костевич Чернігівська область | пневматичний пістолет, 10 м | ||||
пістолет, 25 м |
Спортсменка | Дисципліна | Кваліфікація 1 | Кваліфікація 2 | Фінал / BM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | Суперник | Місце | ||
Олена Костевич Чернігівська область Павло Коростильов Львівська область | пневматичний пістолет, 10 м |
Спортсменка | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Ірина Маловічко Одеська область | скит |
- Спортсменів — 2
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чверть- фінали | Півфінали | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Михайло Усач Рівненська область | Індивідуальна першість |
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чверть- фінали | Півфінали | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Вероніка Марченко Львівська область | Індивідуальна першість |
Спортсменка | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чверть- фінали | Півфінали | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Михайло Усач Рівненська область Вероніка Марченко Львівська область | Командна першість | colspan=2 | colspan=4 |
- Спортсменів — 3
Спортсмен | Дисципліна | Фехтування (шпага, один дотик) | Плавання (200 м вільним стилем) | Верхова їзда (конкур) | Комбайн: стрільба/біг (10 м, пневматичний пістолет)/(3200 м) | Всього очок | Фінальне місце | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Очки | Час | Очки | Час (штрафні очки) | Очки | Час | Очки | ||||
Олександр Товкай Київ | Чоловіки | ||||||||||
Владислав Чекан Київ | |||||||||||
Валерія Пермикіна Київ | Жінки |
- Спортсменів — 3
Спортсмен | Змагання | Группова стадія | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Олег Кузнєцов (Kuzya) Київ | особисті змагання |
Спортсмен | Змагання | Группова стадія | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Анна Пономаренко (Stefani) Харківська область | особисті змагання | ||||||||
Катерина Павленко (Kate) Харківська область |
- ↑ Мороз, Євген; Левицький, Василь (9 липня 2024). Збірна України з фехтування визначилася зі складом на Олімпійські ігри-2024. Суспільне. Архів оригіналу за 9 липня 2024. Процитовано 14 липня 2024.
- ↑ https://ua.tribuna.com/uk/fencing/1000000164740-xarlan-komashhuk-kravaczkaya-i-bakastova-v-sostave-sborn/
- ↑ Україна здобула дві ліцензії за світовим рейтингом на Олімпіаду-2024 у шосейному велоспорті.
- Склад олімпійської збірної України з легкої атлетики на вебсайті Світової легкої атлетики (англ.)
- Склад олімпійської збірної України на вебсайті Національного олімпійсього комітету України
- Париж-2024. Українські спортсмени здобули 67 ліцензій на Олімпійські ігри